Forum dyskusyjne


ceny

kategoria podróże po świecie

kraj Czechy

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 11:14 | 06.11.2008

Hej. Czy ktoś był ostatnio w Pradze? Jak tam stoją ceny jedzenia? tak jak u nas czy drożej? Chodzi mi i o spożywcze sklepy jak i o obiad w knajpce - w końcu człowiek samym piwem długo nie pożyje :)


Radekx1 dołączył
12.04.2004

Radekx1 13:07 | 11.11.2008

Hej
Ceny w Pradze zależą od tego gdzie masz zamiar się stołować. Jeśli chciałbyś jadać w restauracjach polecanych przez przewodniki i uczęszczanych przez turystów, przygotuj się na wysokie ceny i niespodzianki na rachunku. Najtaniej jest na przedmieściach, np. Zizkov, tam też wychylisz kufelek taniego piwa razem z miejscowymi, poczujesz klimat prawdziwej Pragi, jest też tam wiele małych sklepów spożywczych, gdzie można również coś zjeść (małe bufety spotykane często w Czechach i na Słowacji). Podsumowując - wg obecnych kursów waluty czeskiej obiad kosztować powinien od 100 koron wzwyż, czyli od 14,50 powinieneś zjeść coś konkretnego. W ścisłym centrum cenę należy pomnożyć przez 2.
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl