Forum dyskusyjne

Co zostało z globtrotera

kategoria uwagi do forum i serwisu

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 16:13 | 19.11.2008

Dawno tutaj nie zaglądałem, teraz widzę jak dużo się zmieniło. To zupełnie inny portal niż jeszcze rok temu. Wydaje mi się, że takie hasła jak: internetowa społeczność podróżników, poznaj przyjaciół, dziel sie doświadczeniami, realizuj własne marzenia są tutaj nadużyciem podobnie jak sama nazwa "www.globtroter.pl". Jaki sens ma ocenianie zdjęć, skoro oceny nie mają żadnego związku z jakością ani inną wartością informacyjną zdjęć? A czym oprócz zdjęć zajmują się użytkownicy? Wystarczy spojrzeć na forum: wątek - 33 wpisy, - 78 wpisów. A niektóre wpisy dotyczące podróży w ogóle zostają bez odpowiedzi. Może odezwie się jakaś konkurencja, do przejęcia jest naprawdę bardzo dużo użytkowników, bo właściciele tego portalu zupełnie olewają to wszystko. Może niemrawy travelbit.pl wreszcie się ocknie. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych globtroterów i podróżników.

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 16:19 | 19.11.2008

Coś zjadło parę zdań. Miało być:
wątek Lista "klonów" (do uzupełnienia) - 33 wpisy
wątek superklon - jak trafić na 1 miejsce - 78 wpisów

usunięty/nieznany 17:03 | 19.11.2008

Nie dziwię Ci się, ale wielka szkoda że Ciebie tutaj nie będzie i nie będziemy mieli szansy na oglądanie Twoich zdjęć. Powodzenia.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 17:19 | 19.11.2008

Marku! Jestem tutaj tylko od 3 miesięcy, więc nie potrafię porównać z tym co się działo rok temu. Wiem, że masz absolutną rację jeśli chodzi o całkowity bałagan związany z ocenianiem zdjęć. Obecnie, przy braku MODERATORA i prawie CAŁKOWITEJ obojętności ze strony AdminGloba wysiłki użytkowników usiłujących zaprowadzić jakikolwiek sens w tej materii są skazane na niepowodzenie a jednocześnie powodują, że zamiast skupić się na tematach podróżniczych wszyscy skupiają się na dyskusjach gdzie, kiedy pojawił się jakiś klon. Podziwiam odwagę niektórych użytkowników, którzy tu jeszcze umieszczają swoje zdjęcia. Ja wiem, że tak długo jak nie zostaną tu wprowadzone generalne zmiany na pewno już żadnego zdjęcia nie umieszczę. Protesty ze strony niektórych użytkowników, którzy zaczęli umieszczać najrozmaitsze "klony" (bo podejrzewam, że to był prawdziwy cel!) na niewiele się przydały a tylko jeszcze bardziej przyspieszyły rozpad portalu.
Szkoda, że "zdołowane" zostały absolutne kicze, które wg mnie powinny zostać wypromowane jako nowa winieta portalu. Może wtedy właścicidele kiwnęli by palcem?
Mylisz się wg mnie co do braku odpowiedzi na "pytania podróżnicze". Na bardzo wiele pytań znajdziesz tu odpowiedzi, często bardzo wyczerpujące. Często większym problemem jest pytanie, które jest za mało sprecyzowane, lub pytający nie zwraca uwagi na odpowiedzi.
Jeśli chodzi o tematykę zdjęć i dyskusję wokół nich to niestety jakość przeszła w ilość, często umieszczane są zdjęcia z podróżami nie mające nic wspólnego itp. Cóż, jako użytkownik niewiele więcej jestem w stanie zrobić jak tylko "poczekać na lepsze czasy" lub zmianę właściciela. Jestem przekonany, że ciągle są tutaj prawdziwi i szalenie sympatyczni podróżnicy, którzy jeżeli by mieli taką możliwość to dyskutowali by o podróżach na Malediwy a nie o klopsikach w sosie własnym. W międzyczasie zajrzę i do tego miejsca o którym piszesz. Pozdrawiam

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:04 | 19.11.2008

Witam

Rozumiemy wasze rozczarownie ostatnimi atakami na zdjecia i reagujemy adekwatnie do sytuacji i naszych mozliwosci. Powinniscie jednak zdawac sobie sprawe, ze:
- na kazde zabezpieczenie znajdzie sie obejscie
- Globtroter w chwili obecnej nie ma na tyle srodkow (pomimo wyswietlanych reklam), aby zatrudnic czuwajacego 24 godziny na dobe administratora.
- Globtroter.pl no nadal przedsiewziecie niemal hobbystyczne ze wszystkimi tego konsekwencjami

Zdjecia promujemy dlatego tak mocno bo sa one najczestszym wyrazem przezyc podrozniczych.

Ocenianie zdjec zostalo po to wprowadzone, aby umozliwic uszeregowanie zdjec i przegladanie ich wg kryterium jakosciowego.

Oprocz jakosci zalezy nam takze na ilosci zdjec, po to aby mozna znalezc foto do kazdego miejsca do ktorego sie wybieracie.

Dementujemy informacje o slabej kondycji serwisu
W roku 2007 mielismy odpowiednio
40tys uzytkownikow miesiecznie
70tys w roku 2008

Liczba postow na forum
2007-srednio 7
2008 - srednio 15

Liczba powracajacych uzytkownikow jest o ponad 20% wieksza niz w roku poprzednim.

pozdrawiam

GlobAdmin

anag dołączył
14.04.2006

anag 00:16 | 20.11.2008

No tak - w zasadzie trudno z tym dyskutowac. Mysle, ze rzeczywistosc portalu przerosla jej tworcow - i trudno ich o to winic, skoro nie maja zamiaru sie rozwijac i/lub sprostac wymaganiom rosnacej grupy uzytkownikow... Nikt z nas nie ma obowiazku tu zagladac - jak sie komus nie podoba, to zawsze mozna sie "wylogowac".

A moja konkluzja to... wielka szkoda, po prostu. Pomysl byl bardzo fajny i potrzebny, ale faktycznie przy 70 tys uzytkownikach miesiecznie, bez administratora (nawet part-time) i przy pelnoprawnym profilu dla kazdego od dnia nr 1 robi sie w koncu niezly balagan.

Marek, bez Twoich zdjec ten portal to juz zupelnie nie to samo - pozdrawiam i powodzenia.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:59 | 20.11.2008

Odpowiedz DLA MNIE ze strony GlobAdmin jest ZUPEŁNIE nie do przyjęcia. Jezeli, odwalilem "czarna robote" i podalem klony, to powinny byc rzeczywiscie "zbanowane" a w rzeczywistosci? Dalej hasają - patrzę przez pryzmat oczywiście swój... popatrzcie na komentarz klona WYMIENIONEGO PRZEZE MNIE na początku: wiesiek1962/dor1303/beltwino przy moim zdjęciu Mamusia 42173. Czy mogę to tolerować? pewnie tak, ale nie mam ochoty! Wyrzucenie klona to kilkanaście minut. Wprowadzenie zmian w algorytmie (proponowałem takie już wcześniej) aby utrudnić działanie klonów to parę dni. Wszystkie dane są, wystarczy CHCIEĆ. A tu zupełna amatorszczyzna i "wisi mi to...". Niech tu nikt nie próbuje mi wmówić, że chodzi mi tu o MNIE i MOJE zdjęcia. NIE - CHODZI O LEKCEWAŻENIE nas ze strony AdminGloba
Podejrzewam, że znalezienie moderatorów pracujących amatorsko to też nie byłby problem! Trzeba tylko chcieć! No cóż , jeżeli tylko cyfry się liczą to pewnie przyciągniecie jeszcze wielu naiwnych, którzy spojrzą na imponujący dorobek zdjęciowy z czasu przeszłego i pomyślą, o jaki fajny portal i dadzą się nabrać jak ja. Żal mi tej garstki ludzi, którzy tu ze mną, lepiej lub gorzej wytrzymują i z oczywistych powodów są ze sobą związani, ale w tej sytuacj nie wróże temu portalowi sukcesów, chyba, że sukcesem zostanie nazwana dzaiłalność Teddyego, mike82, czy Isska4. Anag - chyba pojadę już na tą wyspę nawet sam i tylko z sikaczem.... :-(.

beithe dołączył
16.03.2002

beithe 10:14 | 20.11.2008

Wróciłam tu po kilku latach nieobecności, próbuję się dostosować i wieszam widoczki, ale to zupełnie nie to, o co mi chodzi, a zmierza w jeszcze gorszą stronę. Jakby ktoś namierzył portal z wartościowymi zdjęciami podróżniczymi, to dajcie mi znać :) Ilość zrzutów z karty, przez które się trzeba przebijać, żeby zobaczyć coś wartościowego powoduje, że oglądam tylko kolorowe widoczki z Top 10 ;)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 10:47 | 20.11.2008

AMKB nie wymiękaj !!! A z kim ja będę koty darła :((? Zobacz znowu klony,zaczęły buszowanie :( A niestety jest ich bardzo dużo,Admin nie jest w stanie tego uspokoić,nawet mnie zrobili klonem :))) Ale to bardzo dobrze,to znaczy że mnie zauważyli :)))) Trochę smutno mi,bo wszyscy grzeczni i nie mam komu grzybków dawać :(Jeden tylko chętny na marynowane,ale nie dam jemu bo nie znam go za bardzo :))) Ale jak mogę to zabiorę się z Tobą na tą wyspę,może być sikacz,ale dyskusje jakie :))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:15 | 20.11.2008

generalnie wyglada na to ze z globtrottera zostala tylko jedna litera.... g :-))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:21 | 20.11.2008

"że oglądam tylko kolorowe widoczki z Top 10 ;)"
to byl problem od samego poczatku a wiec gore wziely widoczki i takie tam sralalaa i kroluja a do tego doszla ostatni kuchnia chinska i generalnie troll & clone rules !!!

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 17:25 | 20.11.2008

mi juz tez sie nie podoba to, co tu sie dzieje. chyba sie usune! bede tesknic :(((

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 23:09 | 20.11.2008

Dobra rada dla GlobAdmin ,Chcecie mieć kontrol ,ocenianie zdjęć powinno się skończyć, klony się skończą, Galeria w tej chwili jest dla pawianów tylko , powodzenia, wracam do słuchania muzyki, to jest lepsze, powodzenia

seraph dołączył
03.05.2008

seraph 00:35 | 21.11.2008

przydałoby się stworzyć od zera nowy portal podobny do globtrotera w jego pierwotnych założeniach z uwzględnieniem uwag użytkowników. Niestety zajęłoby to sporo czasu i nie sądzę, żeby na chwilę obecną podjął się tego ktokolwiek, nawet jak to określacie pasjonat.

Swoją drogą to prosiłbym adminie o odpowiedź na pytanie (może być równie dobrze PM), jak mają się zyski z reklam do kosztów utrzymania serwisu. Rozumiem, że przewodniki dostajecie w ramach współpracy z wydawnictwem, ale serwer utrzymujący taką ilość zdjęć, to jednak spore koszty miesięczne.

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 01:49 | 21.11.2008

Problem polega na tym, ze GLOBadmin nie mysli GLOBalnie. Lata kazdą dziure osobno, każda innym sposobem. Zupelnie nie bierze pod uwage sugestii uzytkownikow z ktorych sie utrzymuje. Jest niekonsekwentny, jak chociazby wobec tego chinczyka: dla jednej osoby zostala stworzona specjalna kategoria ban czasowy. A jakie zamieszanie wyniklo z nowego sposobu liczenia sredniej ! I do tego informacja czerwonym kolorem, ze to po to aby nie mozna bylo kombinowac. Jasli admin usiluje nam wmowic ze biale to czarne a czarne to biale, to jak sie mozna dziwic, ze kazdy tutaj ustala swoje reguly gry? Wcale nie trzeba zatrudniac 24godzinnego straznika, tylko stworzyc prosty i logiczny system. Lepiej zrezygnowac z 10-20 % dochodow, ale stworzyc system mający przyszlosc.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 08:49 | 21.11.2008

WItam

Szanowny Panie Grizzli jest Pan na portalu od 21 jeden dni. Skad wiec tyle wnioskow na temat serwisu? Czy zapoznal sie Pan z watkami w ktorych uzytkownicy stworzyli sami wiele funkcjonalnosci tego serwisu, ktore Pan teraz krytykuje?

GlobAdmin

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 22:42 | 22.11.2008

Mam pomysl na Nowego Globtrotera ---TYLKO dodajemy zdjecia artystyczne na minimum oceny 4,74 , i niech nikt sie nie wazy dodac gorszych .Moga to byc scany z widokowek danego kraju ,gdy masz gorsze zdjecia .I chyba zaczne tak robic ,mam troche'' widokowe z Chin .Przypuszczam spokojnie ,ze oceny beda 4,5 -5 .he he

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 08:50 | 21.11.2008

WItam kaczma

Tak ale wtedy bedziesz musial ogladac wszystkei zdjecia, jak leci. Kto bedzie chcial ogladac 1000 zdjec z Inddi nieuszeregowanych wg jakosci?

GA>

alexmlody (ban) dołączył
02.11.2008

alexmlody (ban) 09:39 | 21.11.2008

Zdjecia są tutaj uszeregowane nie wedlug jakosci ale wdlug ocen, a oceny są wytawiane seryjnie dla punktów lub w odwecie za oceny otrzymane od innych, są też osoby majace po kilka kont. W ciagu ostatnich dni np lista top100 odwrocila sie do góry nogami, to samo lista autorow. Mozna urzadzac nagonke na klonow, ale dopuki bedą przyczny dla ktorych istnieja to bedzie tylko zabawa w kotka i myszke, na miejsce zlikwidowanych klonow powstana nowe. Nie lepiej zlikwidowac przyczyny ? Admin do dzisiaj nie wyjasnił czemu miala sluzyc zmiana sposobu obliczania sredniej. Wprowadzona zmiana umozliwiła niesamowite machinacje, a admin upiera sie, ze to dla dobra wszystkich.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:05 | 21.11.2008

Do GlobAdmin: Szkoda, że Admin odpowiada tylko na pytania wybrane przez siebie. Wiele pytań, na które powinna być odpowiedź jest zbywanych.... Nie sądzę, że jest to takie trudne wprowadzić pewne ograniczenia jeśli chodzi o możliwości oceniania zdjęć oraz obliczania średniej i wprowadzenie ograniczeń co do ilości umieszczanych zdjęć.
Bardzo tutaj gardłujący Grizzly jednocześnie jest przykładem jak NIE powinna być oceniana średnia i jakie powinien mieć uprawnienia nowy użytkownik. Propozycji zasad zmiany punktacji tu było wiele i na żadną nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Jeśli chodzi o klony, to produkowane są w tej chwili masowo i widzę, że przerodziło się to w rodzaj "pojedynku"... :-(.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:20 | 21.11.2008

Witam

Na wszystkie odpowiadac nie sposob. Czesci sie przygladamy, zbieramy opinie i wprowadzamy poprawki. Nie jest to jednak z dnia na dzien.

Co do zmian.
Wprowadzimy ograniczenie oceniania w najblizszym czasie.
Prosimy jeszcze o cierpliwosc

pozdrawiam
GlonAdmin

wacek1972 (ban) dołączył
28.10.2008

wacek1972 (ban) 21:26 | 21.11.2008

Takich zapowiedzi zmian bylo tu juz bardzo duzo. Moze tym razem admin nie wezmie na przeczekanie do nastepnego kryzysu, tylko rzeczywiscie cos zrobi. Zobaczcie na liste 100 najlepszych autorow. Wzialem pierwsze lepsze zdjecie patyka na plazy, podkrecilem nasycenie na maksa i jestem bezapelacyjnie najlepszym tutaj fotografem! Czy to ma jakis sens? Nie obejdzie sie bez zmiany sposobu obliczania sredniej. Srednia powinna byc z istniejacych zdjec a nie z wirtualnych, skasowanych. I zamiast marnowac czas na gonitwe za odrastajacymi klonami, wystarczaloby wprowadzic jakies ograniczenia w mozliwosci oceniania przez nowych uzytownikow. Zamiast scigac klony, lepiej stworzyc program, ktory utrudni im prace. Np mozliwosc oceniania po miesiacu od zarejestrowania, po zamieszczeniu okreslonej ilosci zdjec odpowiednio ocenionych itp. Ale to juz sa szczegoly dla programisty.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:00 | 22.11.2008

Dziękuję GlobAdmin za odpowiedź rokującą jakąś nadzieję:-)))). Przy okazji, pozwoliłem sobie wysłać email z propozycją zmiany i schematem logicznym, która może się przydać w rozważaniu zmian. Tutaj podaję ją w zarysie:..........

Założenia: Wartość oceny jest uzależniona w 50% od stażu (Każdy miesiąc - 0.1 punkta do 0.5 punkta) i w 50% od ilości zdjęć (minimum 20) oraz Średniej oceny (powyżej 4.0 - 0.5 pkt, powyżej 3.5 - 0.4, powyżej 3 - 0.3, powyżej 2.5 - 0.2 i poniżej 2.5 - 0.1 punkta).......

Zalety algorytmu: Nie potrzebne są żadne dodatkowe dane. Otrzymane wyniki bez problemu “wkomponują się" w wyniki dotychczasowe. Zdecydowanie zrezygnowałbym z “karania” za usunięte zdjęcia.:-))).

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:08 | 22.11.2008

Do wacek1972: Doskonale już od jakiegoś czasu zdaję sobie sprawę, że ostatnia tzw. akcja klonów jest akcją zorganizowaną kilku (?) globtroterów, którzy postanowili wywrócić wszystko do góry nogami aby zmusić Admina do działania. Jak zauważyłeś ja nie dałem się nabrać na Twoją fikającą Costaricę, choć niektórzy dali :))). Swoim działaniem podkreśliliście konieczność wprowadzenia zmian ale napsuliście wiele nerwów innymi i wyrzuciliście wielu fajnych fotografów. Warto było?

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 05:54 | 22.11.2008

o rezygnacji z ocen pisalem juz kilkakrotnie ponad rok temu, bez odzewu, przewidywalem , ze portal sie posypie , sam dla siebie znalazlem miejsce na www.geoblog.pl  ktory jest zdecydowanie globtroterski , choc nie ma forum , a tu , zagladam sporadycznie, tylko z nawyku ktory zanika corazbardziej

09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 22:53 | 22.11.2008

AKMB--sluszny algorytm ,ALE czy ludzie tacy jak Ty ,dodajac 45 zdjec w tym roku powinni byc dopuszczeni do oceniania zdjec ???Co TY KURCZE chcesz tu fabryke stworzyc jak u siebie w usa ,staz pracy ,i moze jeszcze zwiazek zawodowy podrozujacych ???

usunięty/nieznany 11:07 | 22.11.2008

AMKB - pomysł dobry z algorytmem. Tez wcesniej pisalem, ze nalezy wrocic do starego wylicznia sredniej, bo jak sie m.in. mamy bronic przed atakami klonow, skoro nawet "banowanie" nie kasuje ich ocen....

09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 22:33 | 22.11.2008

AKMB -Jestem tak nsamo fanem podrozy jak i Ty .Wiec prosze na mnie nie jezdzic .Cala moja sprawa poszla o to ,ze dodawalem zbyt duzo zdjec .Sorki ,nie wiedzialem jaki jes limit ,i ddodawalem .Nie moja wina ,ze dodawanie zdjec ,jako takie nie ma blokady i kazdy z Was moze dodac nawet po 100 dziennie.JeSZCZE RAZ przepraszam ,za swoja niewiedze .Dopoki jednk nie bedzie blokady ilosci zdjec , zawsze moze sie to zdarzyc .A propos zdjec , byla to moja wymarzona podroz i nie dziw mi sie ,ze chcialem sie tym pochwalic ,bez wzgledu na jakosc i ilosc zdjec ,i to zrobilem .Z Twoja aprobata lub nie . Twoje opisy pod innymi zdjeciami ,tez bywaja dziwne ,Moze dazysz do kupienia tej strony ?

ski dołączył
14.05.2007

ski 10:37 | 23.11.2008

Do tej pory wszystkie awantury dotyczyly ocen zdjęc. Teraz dzięki teddy320 moze to sie rozszeżyc. teddyemu nie wystarczy juz zasmiecanie galerii, bo to tylko 100 pkt dziennie, za ocene zdjecia tylko 1 pkt. Teraz zabrał sie za forum i wypowiada sie na kazdy temat, obojetnie czy ma cos do powiedzenia czy nie. To w koncu 5 pkt za każdy wpis. Zrobi wszystko, zeby sie tylko utrzymac na 1 miejscu w rankingu klikaczy.

usunięty/nieznany 12:25 | 23.11.2008

Tak ... teddy jest wszedzie... tylko nie potrzebnie traci czas na tak dlugie wpisy... jedno zdanie i klik, skaczemy dalej..... szkoda czasu....

RACO dołączył
26.11.2005

RACO 15:59 | 23.11.2008

Drodzy Przyjaciele Podróżniczki i Podróżnicy
Kiedy czytam posty, jest mi trochę przykro, że wśród Rodziny Globtroterów, ludzi, których powinna łączyć pasja, wzajemne zrozumienie i przyjacielska pomoc jest miejsce na złośliwości, uwagi w sarkastycznym tonie, cwaniactwo etc. Z pewnością nie da się tego wyeliminować całkowicie, zwłaszcza, że jest to forum publiczne. Może jednak warto się zastanowić czasami, czego tak naprawdę oczekujemy w zamian za realizację swoich marzeń. Jeżeli materialna rekompensata miałaby zadowolić nasze oczekiwania, to proponuję powołanie KAPITUŁY np. 10 osobowej, której członkowie będą mieli wyłączność w kwestii oceny prezentowanych zdjęć przez okres np. 6 m-cy. Warunkiem jest, aby w tym czasie nie zamieszczali oni do oceny swoich fotek. Unikniemy wówczas „towarzystwa wzajemnej adoracji” złośliwości itp. Kolejną KAPITUŁĘ na okres 6 m-cy tworzyłaby- wygenerowana przez system - 10 osobowa grupa z najwyższą punktacją za prezentowane zdjęcia. Dla tych, których nie satysfakcjonuje ta forma nagrody, proponuję inne rozwiązanie, chociażby nieodpłatną prezentację swoich zbiorów - popartą komentarzem - wśród młodzieży szkolnej. Gwarantuję owację na stojąco. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 17:01 | 23.11.2008

Przykro mi RACO, ale trafiłeś niestety trochę kulą w płot. Podejrzewam, że nie śledziełeś wydarzeń na tym forum od jakiegoś czasu, stąd i takie wrażenie. Myślę, że czas "pyskówek" mamy już dawno za sobą. To co widzisz z mojej (i kilku pozostałych) strony to kpina, groteska lub żart. Brak jakiejkolwiek kontroli ze strony ADMIN'a spowodował, że Globtroter został zalany kiczem, klonami, dyskusjami o grzybkach lub spod budki z piwem i zdjęciami, które nawet u Cioci Zuzi na imieninach byłyby przyjmowane z podniesieniem brwi (zajrzyj na zestaw z ostatniego miesiąca moich "Ulubionych Zdjęć"). W chwili obecnej próbujemy moim zdaniem zachować jakiś jeszcze poziom ale coraz poważniej wątpię czy to się uda, bo dla zbyt wielu umieszczanie tutaj wartościowych lub ciekawych zdjęć to po prostu wstyd. Jeśli chodzi o system ocen, to wylane zostało bezskutecznie "morze atramentu" bez większej reakcji ze strony ADMIN'a. Jest to portal amatorski i możliwości (i niestety chęci) ADMIN'a dawno już zostały w tyle za wymaganiami. Myślę, że portal zmierza w prostej linii do portalu o charakterze towarzyskim, gdzie globtroterka jest już tylko pretekstem a nie celem.

RACO dołączył
26.11.2005

RACO 17:48 | 23.11.2008

Jak zwykle AMBK musisz być uszczypliwy, to pewnie taka cecha. Nie neguję Twoich technicznych rozwiązań, ale mogę chyba mieć własne zdanie, które odnosi się do całokształtu i ma nieco inny podtekst. Pozdrawiam.

megi5555 dołączył
04.10.2007

megi5555 17:59 | 23.11.2008

Coraz więcej tutaj teddy320. Teraz szuka punktow na forum. Nie jest to przypadkiem łamanie regulaminu , takie nabijanie sobie punktów? Ktos pyta gdzie w Warszawie sie załatwia wize do Wietnamu, a teddy odpowiada, ze w Wielkiej Brytanii wiza chinska jest tansza dla polakow niz dla anglikow. Ktos inny pyta o szczepienia do Nepalu, a teddy odpowiada jak go bolał brzuch kiedy lecial samolotem w Chinach. Na pytanie dziewczyny o bezpieczenstwo w Iranie, odpowiada jak to było w Turcji. Na pytanie o uzywanie polskich telefonow w Chinach odpowieada ze angielskie nie działają. Takich przykladów jest wiecej. Co admin na to?

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 17:56 | 23.11.2008

Błagam Cię, tylko nie obrażaj się - przepraszam za to sformułowanie "kulą w płot", chyba niepotrzebne. Użyłem je do podkreślenia, że jestem na tym portalu podejrzewam znacznie częściej niż Ty i chciałem podkreślić że tym razem dyskusje nie dotyczą "pyskówek, ale przyszłości portalu. Spójrz na temat "O czym tutaj jest mowa". Jeszcze raz przepraszam :-)))

usunięty/nieznany 09:12 | 24.11.2008

Drodzy globtroterzy, klony i inni.... jako, że ostatnio szkoda czasu na śledzenie tego co się dzieje na portalu (z nielicznymi wyjątkami) chwilowo się z Wami żegnam i rezygnuję z aktywnego uczestnictwa..... trzeba teddym, dorotk.. i innym grzybkom dać się wyszumieć, pozdrawiam

hejh2o dołączył
23.10.2008

hejh2o 15:53 | 24.11.2008

przeczytałem wszystko dokładnie z góry na dół LUDZIE niech kto.ś dokona reasumpcji a może nawet czegoś innego !

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:04 | 25.11.2008

dokonujac re-asumpcji z gobtrottera zostal littera "G" i to glownie dzieki O. Adminowi niech mu ziemia lekka bedzie :-))

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:53 | 25.11.2008

Emski
Zamiast narzekac, przeczytalbys najnowszy wpis O. Admina
www.globtroter.pl/forum/watek,12242,,globadmin,,zmiany,w,galeri  i,zdjec,.html

GlobAdmin

09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 22:00 | 25.11.2008

megi5555-nie wiem ,jak ty sadzisz ale to wszystko jest z soba powiazane .

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:11 | 25.11.2008

WOW !! i misio wciaz " the king of the jungle " a tak powaznie dzieki O. Adminowi za jakikolwiek ruch w tej materi :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl