Forum dyskusyjne

indie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

derek dołączył
31.05.2005

derek 12:50 | 01.11.2005

witam wybieram sie na dluzsza wyprawe do Indi termin - tak zeby sykwester spedzic na Goa , troche tam poleniuchowac i nastepnie ruszyc w droge bez jakis kakretnych planow .Narazie znalazlem jeszcze jedna osobe ktora ma podobne plany ,ale czym wiecej nas bedzie tym bedzie weselej, taniej .

sebami dołączył
01.10.2005

sebami 18:22 | 03.11.2005

czesc
jak dlugo chcesz byc w indiach. bo ja planuje wyjazd w polowie stycznia i chce zwiedzic okolice goa, bombaj i radzastan a nast. do konca marca trekking w himalajach nepalskich

derek dołączył
31.05.2005

derek 18:38 | 03.11.2005

hej Tak jak pisalem w Indiach planuje byc okolo 5/6 miesiecy moze dluzej... wyjazd w polowie grudnia , sylwek na goa a pozniej zobaczymy niemam jeszcze kakretnych planow

sebami dołączył
01.10.2005

sebami 19:52 | 07.11.2005

czesc wyglada na to ze terminy mniej wiecej nam sie nakladaja. jesli planujesz zwiedzic mumbaj, radzastan, a nstp. delhi i nepal to zapraszam na wspolna wyprawe

derek dołączył
31.05.2005

derek 12:02 | 11.11.2005

hej kiedy jedziesz masz juz bilety ? moje namiary to:(waradero@poczta .fm)

ninshu dołączył
11.11.2005

ninshu 18:25 | 11.11.2005

cześć, też sie wybieram w styczniu, ale na kilka dni, chce leciec do bombaju, to może w jedną strone mnie weźmiecie.. jade pierwszy raz, i nie mam zielonego pojecie co tam bedzie.. ania

derek dołączył
31.05.2005

derek 21:28 | 15.11.2005

hej . my lecimy w polowie grudnia ( sylwek na GOA) jak co to pisz (waradero@poczta fm)

magdah dołączył
20.11.2005

magdah 09:21 | 21.11.2005

hej, wysłałam ci maila w sprawie indii. tez spedzimy sylwestra na goa. Bedziemy tam pewnie 30 albo 31 rano. Może sie jakos skontaktujemy, to sie gdzies tam spotkamy. pozdrawiam
magda
m.holak@iglica.pl --- mój mail jakby co

darecki dołączył
22.11.2005

darecki 13:52 | 22.11.2005

Witam.
Super wyjaz na SYLWKA. Może podesłałabyś kilka rad jak planować wyjazd. Gdzie i za ile kupić bilety by nie dać się "oszukać". To jest dla mnie naj... bo jak pewno u większości cienko z kasą. Miejsca ciekawe do zobaczenia też by się przydały, ale u już nie chciałbym nadużywać wojej klawiatury.
Mój e-mail: darczant@wp.pl
Pozdrawiam i dziękuję z góry za info.

anshar dołączył
06.12.2005

anshar 15:25 | 06.12.2005

czesc
sebami tez mniej wiecej w tym czasie sie wybieram wiec daj znac czy szukasz dalej wspoltowarzyszy ;) anshar@dublin.ie

magdah dołączył
20.11.2005

magdah 22:32 | 22.11.2005

hej, przede wszystkim planowac wczesniej. im wczesniej tym taniej- niewatpliwie bilet lotniczy wpływa tutaj na koszt całego wyjazdu. Do indii najtaniej latac liniami rosyjskimi czyli aeroflotem ( bilet kupiony 3 miesiace przed wyjazdem kosztuje koło 2000-2400 od osoby w dwie strony), do tego nalezy sie zaszczepic na kilka fajnych chorób ( to tez koszt koło 350 zł od osoby), nestepny krok to przewodnik ( najlepszy LP- szczególnie ten South India- wydany w 2005 roku, najbardziej aktualny). Przewodnik czytamy, ustalamy trase biorac na celownik to co nas interesuje i nasze mozliwości i wytrwałość. Oczywiście pamiętamy o tym ze Indie maja monsuny, mrozne zimy na północy i upiorne upały w lecie- wybieramy pore najbardziej optymalną. no i pamietamy że to duzy kraj, realnie oceniamy czas podróży i dojazdy do interesujacych miejsc.

P.S. bilety najlepiej kupowac przez internet, jak sie nie da to biura podrózy szczególnie te które maja niemiecka pule biletów Załatwia taniej z niemieckim ubezpieczeniem!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl