Forum dyskusyjne


Klub Supertramp

kategoria podróże po świecie

mardek dołączył
22.05.2008

mardek 22:51 | 01.12.2008

Cześć wszystkim !!!!

Pierwszy raz dowiedziałem się o tym klubie i organizowaniu przez niego wycieczek-trampingów w 1993r z ogłoszenia w miasteczku akademickim w Krakowie. Pojechałem i wciąż razem z nim zwiedzam świat.To już 13 lat./div>
Razem z nim zwiedziłem : Węgry, Włochy, Francję, Hiszpanię, Andorę, Portugalię, Grecję , Szwajcarię, Maroko , Egipt , Izrael , Jordanię ,Syrię, Liban, Turcję , Indie , Nepal , Tajlandię , Laos , Wietnam , Kambodżę, Malezję, Borneo.
Atmosfera jest przyjacielska mimo często dużej różnicy wieku uczestników ( młodzież jak i emeryci po 60-ce )- zawdzięcza się to głównie Januszowi - szefowi Supertrampa, który od początku potrafił zjednywać sobie ludzi i stwarzać taką atmosferę , że chce się z nimi być .Oprócz wyjazdów kilku tygodniowych , często organizowane są wyjazdy weekendowe, np.: na narty lub na imprezki klubowe przy ognisku.
Z Klubem współpracuje wielu przewodników-pilotów , którzy oprócz wiedzy i znajomości języków są fajnymi towarzyszami podróży.
Naprawdę uwierzcie mi , że nie wciskam Wam żadnego kitu. Po prostu warto z tym Klubem zwiedzać świat. I jeszcze jedno - w porównaniu do kilku innych biur trampingowych specjalizujących się w zwiedzaniu świata w Supertrampie ceny są najniższe.

mgr inż. Marek Dzidek
Oświęcim
mardek@o2.pl


AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 23:40 | 01.12.2008

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione....

Czy dodać coś jeszcze?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl