Forum dyskusyjne

TRASA PRZELOTU DO KATHMANDU

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

stokrotka1976 dołączył
02.12.2008

stokrotka1976 13:40 | 02.12.2008

Witam serdecznie. Prosze o informacje jakimi liniami lotniczymi leciec do Kathmandu ( bezpiecznie i tanio) . Z tego co zdarzyłam sie zorientowac to wszyscy polecaja Aeroflot lub fly sieste . Wybieram sie tam w kwietniu 2009 r . Czekac do ostatniej chwili czy rezerowowac bilety wczesniej .

Pozdr
Justyna

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 14:14 | 02.12.2008

Najtniej to airarabia z Istambulu....Fly siesta?nie slyszalem..to chyba nie linia lotnicza?

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 19:30 | 02.12.2008

fly siesta to raczej wyszukiwarka lotów a nie linie lotnicze ;D
co do biletu to bym kombinował najtaniej do delhi a stamtąd jakimis ichniejszymi liniami

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 22:09 | 02.12.2008

Raczej rezerwować. Szczególnie obłożone są loty z Indii do Nepalu i z powrotem. Z tym, że peak season jest w listopadzie, może w kwietniu jest łatwiej. Spóbuj Qatar Airways (np. Londyn-Doha-Kathmandu), jet airways (londyn-delhi-kathmandu), albo np, thai Airways londyn/frankfurt- bangkok-kathmandu). Bilet z Delhi do Kathmandu na Indian Airlines lub air nepal kosztuje ok.140 USD w jedną stronę.

ant dołączył
15.09.2008

ant 22:42 | 02.12.2008

Leciałem Aeroflotem do Delhi, w czasie gdy kupowałem było najtaniej, wcześniej Finair miał promocję - teraz może być inna linia, obserwuj ceny jeśli będzie około 1700 zł to uważam że jest do przyjęcia. Z Delhi do Kathmandu - Jet Airways, kupowałem na ich stronie za 1000 zł, transakcja bezpieczna, żadnych problemów, przylecieli i odlecieli o czasie, cena może nie najniższa ale też nie szukałem okazji, interesował mnie termin, zresztą na pokładzie dawali metalowe sztućce :-)))

Czekać czy kupować - oto je pytanko. Jeżeli uważasz, że cena jest akuratna to kupuj - gwarancja wylotu w wybranym terminie. Jeśli masz czas i żyłkę hazardzisty czekaj możesz dużo zyskać lub nie wylecieć.

pozdr.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl