Forum dyskusyjne

Kenia w maju prosze o pomoc

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

moniqa dołączył
20.03.2007

moniqa 00:07 | 04.12.2008

Mam mala prosbe ..jade do Kenii w maju a mianowicie na poczatku juz kupilam bilet itp nie sprawdzajac ze bedzie tam dosc deszczowo...czy ktos byl w Keni w maju?jezeli tak prosze napisz czy wyjazd sie udal ,czy bardzo padalo ,jaka byla temperatura,czy bylo slonecznie i czy deszcz nie przeszkodzil w wycieczce na safari i ogolnym zwiedzaniu kraju....prosze dajcie znac bo martwie sie ze pogoda popsoje mi caly wyjazd;(

Christo84 dołączył
03.11.2007

Christo84 15:51 | 27.02.2009

Czesc,
Sam wybieram sie do Kenii koncem Kwietnia poczatkiem maja na 2 tyg. Nie martwie sie za bardzo pora deszczowa. Pracuje w Sudanie od ponad roku i pora deszczowa wyglada tak ze deszcz pada co 2-3 dni przez godzinke, czasami czesciej a czasami wcale.
Jest wecej owadow (komary, chrzaszcze, swierszcze itp), ale tez wiecej ptakow jest. Nie ma sie co martwic. Afryka to afryka, bedzie dobrze :)

cromchili dołączył
08.03.2009

cromchili 15:14 | 18.03.2009

Cześć:) pogodą się przejmuj, pobyt w Kenii robi takie wrażenie, że pogoda nie będzie istotna, sama wróciałm tydzien temu i pojechałabym tam, jeszcze raz, nawet jeśli byłaby beznadziejna pogoda:))

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 16:00 | 18.03.2009

na www.travelsupermarket.com  widzialem ostatnio oferte, wyjazd na 2tyg, przelot z UK i noclegi za £399. Sam bym pojechal ale niestety urlopu nie mam

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 14:52 | 19.03.2009

hej, ja wrocilam z Kenii w ostatnia niedz, juz zaczynalo kropic, raz nawet lalo ale facet z ktorym tam podrozowalismy, Kenijczyk mowil, ze pora deszczowa zaczyna sie pod koniec marca i wyglada w ten sposob ze w ciagu dnia leje przez godzine czy dwie. My sie stresowalismy co prawda tym deszczem, ale nie utrudnial w jakis znaczacy sposob podrozowania. Faktem jest, ze podczas safari mielismy super pogode.

Christo84 dołączył
03.11.2007

Christo84 18:56 | 29.03.2009

Hej!
Jakie masz plany na Kenie? Ja jade z kolega. Planujemy ok tyg spedzic w Nairobi i okolicach (pewnie jakies safari itp.) i ok tyg Mombasa.
Jak mozesz odezwij sie na mojego maila kolesi84@interia.pl moze popodrozujemy razem? Zawsze to weselej i tansze sa rozne atrakcje.

Pozdrawiam
Krystian

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl