Forum dyskusyjne

08 01 09 wylot do Goa

kategoria podróże po świecie

Lis dołączył
26.11.2008

Lis 11:47 | 04.12.2008

Hej,
czy ktoś sie wybiera 08 stycznia do Goa?? Ja z żoną lecimy, pobyt mamy zapewniony w Calanguta. Planujemy kilka wycieczek fakultatywnych na miejscu (ilość zależy od ceny) oraz postaramy się wybrać gdzieś pociągiem. Na miejscu spędzamy 2 tygodnie.
Czy jest ktoś kto wybiera się w ten bszar w podobnym terminie lub ewentualnie leci dokładnie w ten sam rejon w tym terminie??:)
i drugie pytanie, co "trzeba" zobaczyć i z jakiej wycieczki "trzeba" skorzystać??
Pytanie do tych co byli lub ewentualnie super oczytanych i zaznajomionych z tematem.
pozdrawiam i dajcie znać :)

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 12:18 | 04.12.2008

Fakutatywne wycieczki??
Prosciej wypozyczyc rower czy skuter i jechac przed siebie...albo zapakowac sie do autobusu czy pociagu i samemu cos poogladac
Nie bojcie sie samodzielnego zwiedzania..ludzie tam nie gryza i nie zabijaja..wrecz przeciwnie.Niestety na Goa wiecej bialych niz hindusow..ale wyrywajac sie z tych enklaw dla europejczykow,mozna jeszcze troche zobaczyc...chociaz to najmniej ciekawa czesc Indii

Lis dołączył
26.11.2008

Lis 13:07 | 04.12.2008

z chęcią choć to co słyszę o komunikacji (samochodu i ichnie prawo drogi) nieco mnie przeraża, był tam nasz znajomy i opowiadał iż bał się iść poboczem ;]
jak najbardziej masz rację, co prawda jest to nasz pierwszy wyjazd poza Europę i pewnie stąd pewne obawy... tak naprawdę wszystko się okaże na miejscu :) ale jeśli będzie wycieczka tania i interesująca a do tego zorganizowana to czemu by nie korzystać... mówię tak bo nie byłem i nawet nie wiem jakie są ceny wycieczek :)
podstawą zwiedzania to dobra informacja o miejscu gdzie się jest - mapy przewodniki i można samemu się poruszać i zobaczyć miejsca perełki... zwiedzaliśmy już tak ale w obrębie Europy :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl