Forum dyskusyjne


trochę starsi szukają współpodróżników np do Etiopii

kategoria podróże po świecie

Star_y dołączył
09.12.2008

Star_y 19:18 | 09.12.2008

Szukamy pomysłu na ciekawą wyprawę. Z różnych względów możemy ją odbyć zimą/wczesną wiosną. Przeszukując pomysły i je weryfikując padło na Etiopię. Jest tylko mały problem …językowy. Nasz angielski jest wystarczający do prostej komunikacji, ale troszkę się boimy, że w czymś się nie połapiemy. Gdyby ktoś z Was miał chęci i możliwość, to zapraszam do wspólnego wyjazdu. Najlepiej z jeszcze jedną osobą, aby było nas np. czworo. W rachubę wchodzi drobny sponsoring, choć tak naprawdę nie byłby to czysty sponsoring, tylko wymiana - ktoś nam pomoże a my za to komuś coś opłacimy. Dla odważnych dodam, że jesteśmy dojrzałym małżeństwem (56 i 58), ale mamy też troszkę doświadczenia w podróżowaniu.
Star_y
kontakt: temat@op.pl


medard dołączył
04.11.2008

medard 01:31 | 12.12.2008

prosze o kontakt medard11@wp.pl


Star_y dołączył
09.12.2008

Star_y 15:29 | 12.12.2008

Dziękuję wszystkim chętnym, ale sprawy tak się potoczyły, że już mamy zakupione bilety lotnicze na 9 stycznia 2009. Myślę, że będzie wspaniale!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl