Forum dyskusyjne

Ubezpieczenie na podróż

kategoria inne

zero dołączył
15.12.2008

zero 13:52 | 15.12.2008

Witam, powoli przygotowuję się do wakacyjnego urlopu/wyjazdu w Indiach (aczkolwiek sytuacja robi się tam nieciekawa, i nie wiem, czy szlag tego nie trafi). W każdym razie sprawdzam w tej chwili oferty ubezpieczycieli. Poszukuję jakiejś optymalnej. Dotychczas wyjeżdżając albo miałem ubezpieczenie na karcie studenckiej, albo ubezpieczałem się w Unice. Z reguły były to albo wyjazdy na narty, albo wypady po Europie.
Chciałbym wiedzieć, czy może ktoś u nich kupował polisę właśnie na takie 'dalsze' wyprawy. Jakieś doświadczenia, wrażenia?

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:30 | 16.12.2008

doswiadczenie z mojego podworka ... w czerwcu plecialem do Peru na Huayhuash treck. Mialem ubezpieczenie bo firma trecking wymagala LanPeru zgubil moj bagaz na Trasie Miami Lima i wyladowalem w Huaraz w jednym podkoszulku i shortach przy -1 C zanim dotarly moje ciuchy minelo 3 "gorace" dni musialem zaplacic $ 45 za telephony do Limy do Lan Peru plus cos cieplego kupic so moje koszta byly ok $ 150.00 Lan Peru w koncu zwrocil mi $ 70 max co placa a po powrocie z usmiechem wale do ubezpieczenia ktore wykupilem ...a oni czytaj drobny druczek za to nie placimy za owo nie placimy i za tamto tez nie placimy i zostalem z reka w nocniku i tak to warto posiadac ubezpieczenie generalnie moja opinia i ubezpieczeniach to sa ZLODZIEJE !!!!

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 22:55 | 17.12.2008

co do ubezpieczenia bagazu to kiedys przy kupowaniu biletu lotniczego z nudow zaczalem czytac warunki tego ubezpieczenia - efekt jest taki ze teraz juz nie biore ubezpieczenia na bagaz bo za zadne wartosciowe rzeczy i tak nie odpowiadaja i mam je zawsze w podrecznym, z pozostalymi ubezpieczeniami na podroz na szczescie nie mialem zadnych doswiadczen takze sie nie wypowiadam ;-)

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 14:11 | 17.12.2008

Niestety nie ma ubezpieczenia dobrego i taniego. Jest albo dobre albo tanie. Można zapłacić za ten sam okres 20 zł albo 200 zł albo więcej. Najtańsze ubezpieczenia nie obejmują np chorób tropikalnych, przewlekłych, nawet jeśli ktoś zachoruje na chorobę, której przyczyny wynikły jeszcze przed wyjazdem, ale nie wiedział o tym. Nie obejmują wypadków w górach i w ogóle poza oficjalnymi szlakami turystycznymi. W ulotce reklamowej i umowie najważniejsze informacje ZAWSZE są podane na końcu i bardzo małymi literami. Tak jak we wszystkich umowach z bankami czy biurami podróży. Wykupując ubezpieczenie trzeba dokładnie wiedzieć czego sie po nim oczekuje. Innego ubezpieczenia potrzebuje ktoś kto się wybiera w tropiki a innego w wysokie góry itp.

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 22:49 | 26.01.2009

Jacy złodzieje, jaka cena taka jakość, ważne aby tylko się dobrze czuć, że jst niby jakaś asekuracja. Ja polecam EURO<26 - tanie i znane na świecie.

zero dołączył
15.12.2008

zero 15:01 | 08.01.2009

No tak, aż tak się do sprawdzenia tego co mi proponują to się nie przyłożyłem. Jak zwykle spojrzałem na cenę, która była dosyć atrakcyjna. Z drugiej strony nie mam za wiele doświadczenia, więc sprawdzę ich jeszcze raz.

Atamanka dołączył
29.12.2007

usunięty/nieznany 12:37 | 27.01.2009

lol, dzieki za linka, wyglada rzeczywiscie rozsadnie. my szukamy ubezpieczenia na 9-10 m-cy wlacznie z ubezpieczeniem aparatu, obiektywow i komputera i do tej pory to kosmiczne oferty mielismy na to. tu nie wyglada to tak zle. jeszcze sie musze lepiej w to wczytac bo z ubezpieczeniami niestety tak jest ze malym druczkiem duzo mozna ominac ;)

casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 12:53 | 14.12.2009

A ja polecam ubezpieczenie generali. Dobre i w rozsadnej cenie

artem dołączył
26.07.2011

artem 17:47 | 20.08.2011

Ja gdziekolwiek pojadę wybieram takie samo ubezpieczeniie a dokładnie Euro26. Tu mozna zamowic www.okeytravel.pl/.  Calkowicie wystarcza na podstawowe potrzeby, a ja raczej jestem ostrozna i nie obawiam sie ze trafie w jakies trapaty :)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 20:28 | 22.08.2011

w euro26 nie masz ubezpieczenia bagażu ani opóźnienia lotu

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl