Forum dyskusyjne

Klopoty z nadgarskiem

kategoria podróże po świecie

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:30 | 17.12.2008

O Admin jezeli psychopata przyznaje sie ze ma klopoty z nadgarskiem i musi sie masturbowac tutaj to moze go odrazu wywalic w przedbiegach ale razem z jego ocenami zanim zacznie pryskac po wszystkich ? bo wydaje mi sie ze na leczenie u niego juz zapozno :-)))

alexmlody (ban) dołączył
02.11.2008

alexmlody (ban) 18:57 | 17.12.2008

oj, emski, ciagle odgrzewasz tego samego kotleta. admin nie moze zlikwidowac ocen klonow, bo wtedy cala ich praca poszlaby na marne. no bo po co zanizac innym oceny, kiedy potem admin to i tak wycofa. klonony by wtedy umarly smiercia naturalna i byloby smutno :)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:06 | 17.12.2008

Myślę że Admin to przeczyta,ciekawe co z Tobą postanowi zrobić ,może faktycznie zacznie robić porządek,zawsze trzeba mieć nadzieję :))

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:02 | 17.12.2008

a ja w dalszym ciagu twierdze idz sobie wylecz nadgarstek i usmiech ci wroci na twarz :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:10 | 17.12.2008

przeczytalem jeszcze raz mlodego post i stwierdzilem ...on ma racje ale i tak sobie musi leczyc nadgarstek :-))

alexmlody (ban) dołączył
02.11.2008

alexmlody (ban) 21:51 | 17.12.2008

Jakie ma znaczenie co ze mna zrobi admin? Mozna zabic poslanca ktory przynosi zla wiadomosc ale potem przyjda inni poslancy z ta sama wiadomoscia.
A tobie emski dziekuje za to ze sie martwisz moim nadgarstkiem, ale wiekszy problem z nadgarstkiem ma chyba teddy. Juz przekroczyl 12 tysiecy pkt w ciagu 17 dni! To ponad 720 pkt dziennie. Moze jest wsrod uzytkownikow jakis psychiatra ktory to moze wytlumaczyc? Moze wlasnie stracil prace i stara sie robic cokolwiek? Co do mnie to nawet jak zostane zbanowany, zawsze sie moge odrodzic. Jestem wieczny! Moje oceny tez sa wieczne! Ja zostane zbaanowany a moje oceny zostana na wieki! Pare miesiecy temu moglbys skasowac takie zdjecie i wstawic od nowa, ale admin poszedl po rozum do glowy i zlikwidowal taka mozliwosc. Mozesz sobie skasowac to zdjecie, ale moje oceny i tak zostana na twoim koncie na zawsze! Gdyby oceny byly kasowane razem z banitami to nie byloby sensu zanizac nikomu ocen i klony by zniknely. Ale klony to tradycja tego portalu a z tradycji nie mozna tak nagle zrezygnowac.

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:23 | 17.12.2008

caly fun w tym ze O.Admin i ciebie i mnie ma w DUPIE !!!!

emski dołączył
13.12.2003

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 22:37 | 17.12.2008

a moje zdanie jest takie ze za bardzo sie przejmujecie... zrozumcie ze internet to jedyna rozrywka dla niektorych osob, ktore piekne egzotyczne miejsca widzialy tylko w kolorowych czasopismach, pozwolcie im zyc ich zyciem ;-) i zeby nie bylo, nie pisze tu o zadnych konkretnych osobach

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:23 | 18.12.2008

no i tak sie stalo ...O Admin cie wytego...banowal a oceny zostaly i jako kolekcjoner takowych jeszcze raz pytam milosciwie na panujacego O.Admina nie tedy droga O. Adminie i cooos z tym trzeba zrobic a nie po najprostrzej lini oporu bo klony jak hydra czy tam inna wydra jedna glowe sie odetnie a na jej miejsce wyrastaja nowe geee zaczynam nabierac symapatii do klonow :-)) hurrra niech zyja klony budujaca sila globtrottera !!!!

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 06:42 | 18.12.2008

Zupełnie nie rozumiem dlaczego emski rozżalasz się tylko nad sobą! Nie, nie jesteś jedynym kolekcjonerem ale za to hałaśliwym, więc prawie idealnym! Przestań zwracać uwagę na oceny - sam ich przecież nie dajesz, więc dzięki temu oceny kilku klonów i sknS (szyfrem - bo mnie zjedzą!!) (reszta woli się nie "narażać" - oceniasz - to się narażasz!) decydują o tym, czy zdjęcie będzie czy nie w super 10.
Przy okazji: Jak widzę masz chody u O. Admina - może podszepnij mu, że Grizzly (id=16448) i k.lonik (id=16775) to też klony.... :-))).

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 10:08 | 18.12.2008

Widze AMKB ze udzielila ci sie atmosfera podejrzliwosci i wszedzie dookola widzisz klony. Tez uwazasz tak jak admin ze lepiej jest scigac te odradzajace sie klony niz zlikwidowac przyczyne ich powstawania? Pisales kiedys, ze jest jakis program automat, ktory automatycznie i seryjnie moze oceniac zdjecia. Gdzie moge znalezc taki program? Chcialbym sie troche poscigac z teddy320, bo nie uwierze, ze zdrowy na umysle czlowiek bylby w stanie w ciagu 17 dni zdobyc ponad 13.000 punktow klikajac tylko reka. A swoja droga admin jest w rozterce, bo z jednej strony teddy sam jeden utrzymuje finansowo caly portal, a z drugiej strony osmiesza go bardziej niz klony. Ciekawe kiedy reklamodawcy sie polapia ze placa za nic.

usunięty/nieznany 12:42 | 18.12.2008

Emskiemu sie nie dziwie..... nie dosc ze zaatakowal do glon, to w dodatku bezczelny. Ja tez juz sie ty pienilem, zeby wraz z klonami i/lub usunieciem zdjecia odswiezala sie srednia ..... A przypadek teddiego ... po prostu no comments

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:59 | 18.12.2008

ja sie nie rozzalam nad soba bo nie ja jeden tutaj zbieram klony tylko wrzeszcze na puszczy moze O.Admin uslyszy i zrobi cos z ta punktacja albo ja zlikwiduje za czym ja jestem albo wymysli numer ze jak sie wywala klona to razem z jego ocenami a wsumie powtarzam dochodze do wniosku ze klony sa potrzebne w budowie globtrottera /jak bakterie w zoladku :-))/ bo to jeszcze jedyna szansa ze O Admin cos robi nie za wiele ale cooooos

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 15:20 | 18.12.2008

Bardzo brzydko że tak wrzeszczysz ! Mnie już uszy bolą :( A inni mają to bardzo daleko :(Chyba trzeba strajk zorganizować,albo jakiś bunt,ale taż pewnie nie przejdzie,bo SOBIE można zaszkodzić :)))))

usunięty/nieznany 16:04 | 18.12.2008

Dobrze, ze sie upominasz bo sprawa sluszna.... a co do strajku... ja mimo wszystko lubie ten portal, poza tym zawsze sobie mozna pokonwersowac lub pospierac sie z innymi uzytkowanikami:):) Przydalby sie chat

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:19 | 18.12.2008

tez mowilem o opcji chat mniej smiecia byloby pod zdjeciami ale to jest glos mokey howler w Guatemalskiej junga moze sobie wyc i wyc a O Admin traffic liczy :-)) i liczy ze wiecej misiow mu przybedzie na tej jungli a swoja droga on faktycznie stracil robote albo kryzys go gnebi i wali ten kit tonami tutaj ...ciekawe kiedy server sie ZAPCHA :-)))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:30 | 18.12.2008

Czat by się przydał też, choć czasami lubię dyskusję pod zdjęciem o ile dotyczy ona tego zdjęcia. Tyle, że jakie ma znaczenie - co Ty, ja , Mike, czy ktokolwiek inny lubi? Od dawna konieczność zmian jest oczywista i NIC.... Portal jest zalewany szmirą (nie nie będę tłumaczył co to jest szmia!) przez, którą trzeba się przekopywać jak w amazońskiej dżungli...
Coś się jednak zmieniło bo i z klonami można porozmawiać! :))).

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:04 | 18.12.2008

ten ostatni klon to byl jakis pozytywnie podejrzany :-)) nawet wzbudzil moja sympatie a teraz z innej beczki co myslicie jakby zlikwidowc ta nieszczesna punktacje a wprowadzic co miesieczne glosowanie na np 3 najlepsze zdjecia miesiaca kazdy z jednym glosem tylko /to sie klon musialby rozplenic w niemozebny sposob coby sie dochrapac/ moze to by zapracowalo i nasz misio by w koncu padl ze zmeczenia :-)) ? oczywiscie ze mogloby wygrac zdjecie co ma 3 tylko glosy bo sobie wyobrazam jaki bylby halos /l z kreska :-))/ znajac towarzystwo na globtrotter ale nie pokazywac wynikow az do pierwszego nastepnego miesiaca a wtedy BUM misio zagryzl wszystkich np :-)) no tak ale znajac jak zywuszczyj jest nasz swietobliwy O Admin pewnie juz gryzie paznokcie

ski dołączył
14.05.2007

ski 20:20 | 18.12.2008

No to sie porobiło jak już klony zaczynają błagać admina, żeby wraz z nimi usuwał też ich oceny! Co do tedyy320 to chyba wiem o co mu tym razem chodzi, dlaczego tak wariuje. Otóż za listopad nie dostał nagrody, chociaż dostały ją osoby z mniejsza ilością punktow. Wiekszośc z nas się zgodzi, że sie mu nie należała. Ale nagrode dostał seraph, który kiedys otwarcie przyznał, że jest tu tylko dla nagród. Czyli wedlug teddego na pewno jest to niesprawiedliwe i ma prawo byc rozgoryczony. To wszystko przez niekonsekwencję admina. Najpiewrw wymyśla jakiś ban tymczasowy, potem go anuluje a na końcu zapomina o swoim pupilku.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl