Forum dyskusyjne

filtr do uzdatniania wody

kategoria podróże po świecie

tater dołączył
24.10.2003

tater 18:19 | 21.12.2008

Poszukuję dobrego turystycznego filtra do wody – może ktoś poda namiary na sklep.
Z góry wielkie dzięki.

seraph dołączył
03.05.2008

seraph 11:39 | 24.12.2008

W Polsce nie pamiętam gdzie, ale znalazłem, tyle, że po ok 400-600zł. W stanach i Kanadzie natomiast wychodzi przy obecnym kursie dolara ok 150zł + przesyłka, tak więc jeśli tylko jesteś w stanie sprowadzić to stamtąd, polecam.

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 13:19 | 24.12.2008

Podróżowałem w zeszłym roku po Azji z Austriakami,którzy kupili taki filtr za 130E.Piłem z niego wode-super.Sam chciałem taki kupić,ale odstraszyła mnie cena.Może teraz są tańsze? Jesli macie jakieś info to piszcie.
Dziękuje.

seraph dołączył
03.05.2008

seraph 21:35 | 24.12.2008

www.thereadystore.com/emergency-water/best-sellers/msr-miniwork  s-ex-microfilter

tutaj macie za 90$. sam zamierzam się w niego zaopatrzyć przed przyszłymi wakacjami.

aagisu dołączył
27.12.2008

aagisu 20:30 | 28.12.2008

a co myślicie o tabletkach do uzdatniania wody? wątroba ma szanse przeżycia?

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 22:31 | 26.01.2009

A myślisz, że w Polsce to wodę święconą pijesz? Z filtrami to takie mącenie w głowie, jeśli wybierasz się na trekking zdala od cywilizacji to owszem ma sens, ale w innym wypadku skończy się na myciu zębów wodą "oczyszczoną".

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl