Forum dyskusyjne


Na piwo w Santa Cruz

kategoria podróże po świecie

kayuss dołączył
06.08.2005

kayuss 00:22 | 25.12.2008

Witam. Jestem w Rio Gallegos w prowincij Santa Cruz. Przez najblizsze 10 dni bede tutaj krazyl. Jakby ktos byl w regionie to bardzo chetnie bym sie na piwo zgadal i pogadal po polsku. Moze Sylwek razem. pozdro


blazy dołączył
20.03.2007

blazy 13:03 | 26.12.2008

A dokąd dalej ? Ja 02.01 ląduję w bariloche, skąd po ok.10-12 dniach jadę do Pucon (Chile), dalej w dół do Purto Montt- Coiyaique- Cochrane- Villa O'Higgins - łódką do Candelaria Mancilla- potem z buta do El Chalten. Po drodze planuje zrobić trek wokół Cierro Castillo (Coiayque), Monte San Lorrentzo (Cochrane) i Hielos Continentales (z Candelaria Mancilla, ale to nie jest ten słynny Ice Cap Circuit, jaki się zazwyczaj robi z El Chalten). Będę w El Chalten ok.12-17 luty. Jak byś się znalazł w tym czasie gdzieś na tym terenie to daj znać na:
interlingua-ab@gazeta.pl

Saludos,

Andrzej Błaszkiewicz
Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl