Forum dyskusyjne

gdzie zacumować

kategoria podróże po świecie

trueogre dołączył
27.12.2008

trueogre 19:57 | 27.12.2008

Witam, wybieramy się w lutym (2009) do Tajlandii. Chcielibyśmy zapytać gdzie się zatrzymać ?? Chodzi nam o spokojna okolicę z fajnym miejscami do nurkowania/snorkelingowania. Myśleliśmy o phi phi ale mamy kilka wątpliwości, po pierwsze czy będzie tam gdzie zjeść (poza hotelem), po drugie czy można przy plaży popływać z maską i rurką a po trzecie czy jest duży kłopot z dostaniem się z phi na phuket i z powrotem. Chodzi głównie o to, iż chcielibyśmy pozwiedzać różne miejsca i boimy się iż większość wycieczek odbywa się z phuketu ? Bardzo prosimy o pomoc, ewentualnie jakieś wskazówki, z góry dziękujemy ;)

podruze dołączył
08.01.2009

podruze 08:59 | 09.01.2009

witam ,mam na imie mariusz mieszkam w tajlandi 3 lata,mowie po tajsku i angielsku sluze wszelkiego rodzaju pomoca i rada.mail mariuszsebastian@yahoo.com tel +66845668696.pozdrawiam

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 11:43 | 09.01.2009

Miejsc do nurkowania nie znam bo nie nurkuję, ale dostać się z Phuket na Phi Phi jest prosto cały czas coś pływa, wycieczki możecie kupić wszędzie i na Phi Phi na Phukecie. Jedzenie też jest wszędzie - akurat takiego problemu w Tajlandii nie będziecie mieli.

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 19:09 | 09.01.2009

ja byłam w Tajsku głównie nurkować i polecam wyspę dla nurków Koh-tao, jest tam olbrzymi wybór klubów, atrakcyjne pakiety i wszystkie stopnie zaawansowania, a miejsc do nurów mnóstwo! i nurkowałam ze słynnymi w tej okolicy rekinami wielorybimi! jest tam kilka zatok gdzie z brzegu można wskoczyć w ławice barakud i snoorkowac godzinami w ciszy i spokoju. na koh phi phi też byłam i tez nurkowałam, koral jest tam bajeczny, jest nieco drożej i wyspa wciąż nosi ślady tsunami.

podruze dołączył
08.01.2009

podruze 09:35 | 10.01.2009

uwazam ze koh tao jest najlepszym miejscem do nurkowania w tajlandi bilet z koh samui kosztuje 550 bhatow i plynie sie 1,5 godziny z ladu tez sie mozna dostac zapomnialem nazwe portu ale to jest jakies 250 km na poludnie od Hua Hin

Cieplas dołączył
20.01.2009

Cieplas 19:37 | 22.01.2009

Koh Tao jest OK - bylismy tam w zeszlym roku. A dostac sie tam mozna z Chumpon (autobusem z dworca poludniowego w Bankoku, mozna od razu kupic bilet na lodke, np. nocny prom, ktory dostarcza niezapomnianych wrazen). O jedzenie sie nie martwcie - jest wszedzie i za grosze!!! Phi Phi w 1996 byla cudowna, ale teraz podobno juz nie :(

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl