Forum dyskusyjne

wyprawa do Chin

kategoria podróże po świecie

alek--- dołączył
01.05.2007

alek--- 21:36 | 27.12.2008

Witam
Planuje zorganizowac wyjazd do Chin w lipcu 2009. Robie to po raz pierwszy i szczerze mowiac nie wiem od czego zaczac.
Bede wdzieczna za kazda rade, pomoc, sugestie.
Moj email: taskin@o2.pl

Exile dołączył
29.12.2008

Exile 13:17 | 29.12.2008

Hej, Szukasz może chętnych, czy tylko informacji? Jak długi planujesz wypad? pozdro

alek--- dołączył
01.05.2007

alek--- 15:52 | 29.12.2008

Szukam i informacji i chetnych. Planuje wyjazd na ok miesiac.

Michelle dołączył
25.01.2008

Michelle 17:53 | 11.01.2009

Ja się przygotowywałam tak:
-czytałam relacje innych podróżników - bardzo dużo możesz się przez to dowiedzić
- studiowałam przewodnik Lonely Planet
Na podstawie tego przygotowałam sobie plan podróży: co chiałabym zobaczyć - i tak wyszła trasa.
Bilety kupiliśmy z 3 miesiące wcześniej, hostel zarezerwowaliśmy ze strony internetowej, a wizy można załatwić przez biuro podróży - nie trzeba się wtedy samodzielnie fatygować do Warszawy do konsulatu (chyba ze sie mieszka niedaleko stolicy). Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz na gg lub maila.

Aaa... myślę, ze lepszym miesiącem na wyjazd będzie wrzesień-październik.

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 20:41 | 17.01.2009

Lipiec w Chinach jes baaardzo goracy .Bylem na przelomie czerwca i lipca ,doslownie nie ma czym oddychac .

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 16:24 | 18.01.2009

na fru.pl widzialam dosc tanie bilety jesli Cie to interesuje

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl