Forum dyskusyjne

śpiwory

kategoria sprzęt turystyczny

Sobieski dołączył
08.05.2008

Sobieski 00:35 | 31.12.2008

Cześć.
Może ktoś doradzić jaki śpiwór wybrać. Wybieram się niedługo do Ameryki środkowej więc raczej nie potrzebuje śpiwora na ekstremalne zimno :)
Generalnie chodzi o to żeby było tanio, lekko i najlepiej z możliwością połączenia go z innym śpiworem (czyli zamek z prawej lub lewej strony)

seraph dołączył
03.05.2008

seraph 00:58 | 31.12.2008

Zakładam, że myślisz o śpiworach syntetycznych, bo puchowe raz że droższe, dwa że źle znoszą wilgoć, a tam raczej można się tego spodziewać. Rozejrzyj się za śpiworami Loap lub Hannah, takie moje zdanie. Loap troszeczkę tańszy, a wykonaniem dorównuje. Zakres temperatur już musisz sobie wybrać sam. Gdybyś zdecydował się na Loap, polecam skontaktować się z tym allegrowiczem: allegro.pl/show_user.php?uid=9375518  - jest to dystrybutor Loap na Polskę, ja kupiłem u niego śpiwór o 70zł taniej niż w Krakowie (zapłaciłem ok 150zł). W razie pytań wal na GG.

Sobieski dołączył
08.05.2008

Sobieski 01:10 | 31.12.2008

Raczej myślę o syntetykach.
Dzięki!

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 01:50 | 01.01.2009

A może zrezygnuj ze spiwora?!
Jeżeli nie bedziesz łaził po górach Meksyku, wystarczy Ci wkładka do spiwora lub kawałek płotna.
Ja zawsze zabieram starą poszew na kołdrę. Służy mi za spiwór, ręcznik i scierkę. Podczas powrotu wyrzucam szmatę i mam więcej miejsca w plecaku na prezenty!
pozdrawiam!

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 03:35 | 01.01.2009

ja bym odżałowała - to wydatek na lata, a łatwiej rozpiąć, niż szczękać zębami (z doświadczeń) + wkładka - prześcieradło do środka :D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl