Forum dyskusyjne

Nocny Trekking

kategoria podróże po świecie

gebart dołączył
03.01.2009

gebart 22:02 | 03.01.2009

Witam!
Interesuje mnie nocny trekking! Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją na ten temat jakieś strony , grupy dyskusyjne , kółka zainteresowań etc. Szukam jak mogę na Internecie, ale jakoś bez rezultatu. Pomyślałem , że byłoby fajnym pomysłem zebrać/dołączyć do ludzi którzy mają podobne zainteresowania. Konkretnie interesują mnie wypady weekendowe w małopolskim i śląskim. Nie wiem czy ktoś się tym zajmuje i jak to wygląda w praktyce , ale myślę, że byłyby to jednodniowe wypady jakimiś prostymi szlakami w nieodległe miejscowości. Obowiązkowa dobra latarka czołówka, gps, dobre ubranie i dobre chęci. Dlaczego w nocy zapytacie?? Sam nie wiem pomyślałem , że to fajna sprawa iść sobie w nocy przy świetle latarki w grupce. Na pewno adrenalina większa jak w dzień. Minus to brak fajnych widoków. No ale coś za coś. Będę wdzięczny za każdą informację.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:00 | 03.01.2009

w księżycową, śniezną noc nawet nie trzeba latarki, wiem z doświadczenia:) a dość fajne widoki przegapiłes pare dni temu, fajny jest trekking w noc noworoczną - całe wioski stzrelające ogniami sztucznymi, widok naprawdę fajny :)

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 00:05 | 04.01.2009

Chodzenie nocą jest bardzo fajne! Przy okazji można zrobić cos pożytecznego np. liczyć sowy. Szczegółów poszukaj na www.forum.przyroda.org 
Polecam

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 18:33 | 05.01.2009

No nie przesadzaj, po co ci ten GPS, czy jakieś specjalne ubranie?? I tak pójdziesz po jakiejś ścieżce, drodze, czy po szlaku. Co za różnica czy w dzień czy w nocy? Wystarczy, że będziesz miał latarkę, żeby sobie poświecić. To wszystko.

rafael dołączył
18.04.2011

rafael 15:00 | 18.04.2011

Także uważam, że podróżowanie nocą to fajna sprawa. Zajmuję się tym od kilku lat. Ostatnio zaczynam czynić starania aby nieco zintegrować osoby o podobnych upodobaniach. :)

Zaprawszam na: turystykanocna.pl 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl