Forum dyskusyjne

pogoda luty Radżastan

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

anael dołączył
30.08.2007

anael 11:30 | 08.01.2009

witam, moze mi ktos podpowiedziec na jaka pogode sie nastawic w lutym? lecimy 8 lutego do Delhi, potem robimy Radżastan, naczytalam sie tyle roznych sprzecznych informacji ze naprawde trudno mi cos wywnioskowac, chodzi o przedzial temeratur jakich nalezy sie spodziewac? Dziekuje za wiesci! ania

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 11:39 | 08.01.2009

w dzien bardzo cieplo,w nocy na pustyni zimno (ponizej 10c),bez opadów

szychalodz dołączył
11.01.2009

szychalodz 22:31 | 11.01.2009

na pustyni i w górach np Mount Abu - przydał się ciepły śpiwór

archeolog84 dołączył
06.01.2009

archeolog84 12:02 | 12.01.2009

a co z bespieczenstwem w Indiach moge się am wybrac z dziewczyną??

domi_de dołączył
08.09.2008

@guo dołączył
09.06.2008

@guo 00:20 | 14.01.2009

Spedzilam troche czasu w Indiach, szczegolnie w Jaipurze - Radzastanie, duzo tez podrozowalam po innych czesciach tego kraju i moge powiedziec, ze nie zawsze bedzie wspaniale i przyjemnie ale nie ma obaw, Hindusi nie sa niebezpieczni, wiec jedz i sie nawet nie zastanawiaj :) Bedziecie tam wielka atrakcja, ale nie bedziesz sama, a to juz wiele. Ja czesciowo podrozowalam samotnie i bylo super! Wiec szalonej przygody zycze! pozdr

slonecznik dołączył
17.03.2006

slonecznik 11:12 | 15.01.2009

hm nie wiem z kad pomysl ze jak bedziesz z dziewczyna to by mialo jej cos grozic, ostatnie 4 miesiace spedzilam tam sam i bylo dobrze tylko trzeba pamietac o podstawowych zasadach , szanowac lokaln kulture i jej reguly zakrywac ramiona biust bo inaczej beda sie gapic no i nogi zaslaniac, pozatym jak by sam mial gdzies lazic to nie w nocy po ciemych uliczkach.
powodzenia genralnie trzeba przestawic mysleni oni sa bardziej bezposredni i ciekawscy wiec czesto maga zaskoczyc swym pytanie, kotr u nas by bylo szokim :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl