Forum dyskusyjne


tajlandia-kambodża-laos-wietnam

kategoria podróże po świecie

jacek17081966 dołączył
12.01.2009

jacek17081966 01:10 | 12.01.2009

witam, w marcu wybieram sie do azji(tajlandia-kambodża-laos-wietnam. spędzę tam-niestety-tylko 23-24 dni. priorytetem w czasie tego wyjazdu będą dla mnie Laos i Wietnam. Na Tajlandię(tylko bangkok!!) i Kambodżę(tylko angkor vat) chcę zostawić kilka dni. Resztę czasu planuję spędzić w Laosie i Wietnamie. Czy ktoś mógłby mi doradzić..... jaką drogę wybrać, jakie środki transportu.? Czy lepiej pojechac z Tajlandi do Laosu, Wietnamu i na końcu Kambodźy, czy może lepiej byłoby wprost z Bangkoku pojechać do Kambodzy, a potem Wietnamu i Laosu???? Jakie szczepienia są niezbędne i czy faktycznie nieodzowne. Do tej proy mam spore doświadczenia z wyjazdów do Am. Środkowej i Południowej, ale do Azji będzie to mój pierwszy wypad(nie licząc Turcji). Bardzo proszę o jakieś rozsądne sugestie. pzdr jacek


podruze dołączył
08.01.2009

podruze 03:31 | 12.01.2009

witam ,obydwie wersje podrozy twojej sa rozsadne,jezeli chodzi o srodki transportu to masz autobusy pociagi samoloty i biura podruzy ktore organizuja wyjazdy do laosu .nie musisz miec zadnych szczepien.mieszkam w tajlandi i sluze pomoca.mail mariuszsebastian@yahoo.com tel +66845668696Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl