Forum dyskusyjne


chiny 2006

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

kitek dołączył
16.11.2005

kitek 17:08 | 14.12.2005

Część wyjeżdżam do Chin na 2 miesiące poszukuje towarzystwa, (bo raźniej, łatwiej zebrać grupę do Tybetu i zawsze ktoś może popilnować bagaży:) Lecę Areoflotem przez Moskwę 2200 zł (tam i z powrotem). Oszczędzam na luksusach nigdy na atrakcjach i przeżyciach wiec jak jesteś chętny to się dołącz. Po więcej informacji, planowana trasę, zakładane koszta pisz i dzwoń (gg 2707789 kom. 506681202 e-mail kite_k@interia.pl)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl