Forum dyskusyjne

Agadir-Marakesz-styczeń-polecam

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

sted dołączył
20.01.2009

sted 20:45 | 20.01.2009

Hej w poniedziałek 19.01.2009 wróciłem z tygodniowego pobytu w Maroku. Byłem w Agadirze i w Marakeszu, jeśli macie jakieś pytania zapraszam :-)

miziol dołączył
24.02.2008

miziol 22:29 | 20.01.2009

Hej,
powiedz gdzie nocowałeś w Marakeszu, jak cenowo no i najważniejsze czy ostatnie dni dawały się we znaki chłodem?

sted dołączył
20.01.2009

sted 09:13 | 21.01.2009

Cześć w Marakszeszu nocowałem w hotelu A Day, naprawdę polecam za dobę zapłaciliśmy 20 PLN od łebka (50 DIH), hotel znajduje się blisko placu Dżem el Fna , troszkę trzeba kluczyć bocznymi uliczkami, ale jak już znajdziesz to jest ok 5 min od placu, bez kluczenia :-). Popytaj na miejscu... Niestety zapomniałem zanotować adres, ale jest to bardzo blisko ulicy Ders Sidi Boulukad-słowo Boulukad jest kluczowe, jak je usłyszeli od razu wiedzieli gdzie skierować. Ceny Baaaardzo przyzwoite dla przykładu podam, że zupa na placu nie zgorsza kosztowała 3 DIH, a "obiad" w knajpce takiej po prostu bez udziwnień i kelnerów w białych koszulach ;-) ok 15 DIH, miętowa herbata 12 DIH kawa, zakupy pamiątki, uuuuu panie tu targujesz do woli, w ramach testu- bo chciałem porównać ceny zakupionego naszyjnika dla koleżanki z pracy, stargowałem nie złe cacko posrebrzane z 750 DIH do 100, koładkę z podobno brązu z 200 na 100 wiec trzeba się targować bez opamiętania. Na koniec zrobić smutną minę, udać, że odchodzisz bo się nie dogadacie i wyjdziesz na swoje... Cytrusy piekielnie tanie na suku za kilogram mandarynek dałem 4 DIH, a za kiszone-pyszne oliwki-polecam 5 DIH za pół kilo... Pogoda w Agadirze była genialna cały czas słońce, temp od 23-26 st w słońcu, kąpiel w oceanie w styczniu możliwa. Natomiast w Marakeszu gorzej Byłem w środę w zeszłym tygodniu, zachmurzenie pierwszego dnia, deszcz zimny następnego. Ala ja i tak byłem zachwycony. Teraz pewnie pogoda będzie coraz lepsza… Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam… Jakoś dziś jak znajdę czas załączę zdjęcia min. Pokoju z A Day’a, zapraszam do galerii

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl