Forum dyskusyjne

Podróże inaczej

kategoria podróże po świecie

robertk77 dołączył
13.02.2007

robertk77 22:15 | 20.01.2009

Może kogoś to przerazi i oburzy ,,ale przedstawie wam firmę,która organizuje niesamowitą podróze po ameryce południowej.
www.garotas.pl/ 
Oprócz głownego celu podrózy firma organizuje wyprawy przygodowe ,ekstremalne ,gdzie zwykli turyści nie mają wstępu.Polecam i proponuje odwiedzić stronę.

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 20:13 | 27.01.2009

No tak 50% odpada za płeć piękną, połowa z facetów ma problemy z potencją to już mamy 25%, kolejna połowa boi się chorób i terroryzmu, także pozostaje nam 13% z czego połowę osób nie stać na taką wyprawę i już 7% z tego połowa niedługo umrze zostaje 3.5% i tak w kółko, aż zostanie sam autor :)

robertk77 dołączył
13.02.2007

robertk77 20:22 | 27.01.2009

Wydaje mi się ,że makensis kochasz inaczej i masz problemy z ujawnieniem swojej prawdziwej natury

robertk77 dołączył
13.02.2007

robertk77 20:22 | 27.01.2009

Wydaje mi się ,że makensis kochasz inaczej i masz problemy z ujawnieniem swojej prawdziwej natury

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 21:27 | 27.01.2009

no fatycznie troszku nie na miejscu takie stronki tutaj, sie mi raczej wydaje

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 00:05 | 28.01.2009

Spoko serwis, już wiem co za firma za tym stoi także polecam, ale faktem jest, że chłopaki nie przyłożyli się do treści.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 00:24 | 28.01.2009

Miejsce na reklamę jest obok. W tym miejscu rozmawiamy i doradzamy a nie reklamujemy. A proponowany "serwis" pozostawię bez komentarzy - mam nadzieję, że nikt nie da się na niego nabrać...:-(

robertk77 dołączył
13.02.2007

robertk77 09:40 | 28.01.2009

Moja informacja o Garotas nie miała na celu reklamy tej firmy.Chcialem przedstawic nowa ,lub inna mozliwośc spędzenia wakacji dla osób ,które szukają adrenaliny i oczywiście zabawy.Amkb znając ludzi ,którzy organizują to przedsiewziecie nie wypowiedział bys tych słow.Makensis dowiedzial sie kto to organizuje i wysłał sprostowanie.To sa bardzo doświadczeni ludzie znający jezyk ,mkieszkający w tamtym rejonie.Znajacy kulturę i odpowiednich ludzi .Koneksje aby spędzic ciekawe wakacje w Rio są potrzebne .Przepraszam ,jezeli kogoś uraziłem zwłaszcza damy na forum.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl