Forum dyskusyjne

Noclegi Indie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

vansen dołączył
21.01.2009

vansen 18:10 | 22.01.2009

Świetne ale to świetne informacje - to forum to złoto
Skorzystam z wielu z nich ale nadal mam pewne luki. Zaplanowałem podróż po Idiach taka oto trasą:

DELHI - VARANASI - KHAJURAHO - AGRA - JAIPUR - AJMER - PUSHKAR - UDAJPUR - JODPHUR - JAJSALMER

Dzięki wam drodzy znalazłem część potrzebnych mi hoteli ale prosiłbym o więcej szczególnie w tych miastach.

Wymagania: nie drogo ale bez szczurów:)

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 19:44 | 22.01.2009

w Jaipur polecam Evergreen Guest House, w Jaisalmer Anurak-obok Swastik Hotel, w Jodhpur Meteshawari w drodze na twierdze, w Puszkar Paramount Palace z widokiem na ghaty, w Bundi Elephant Stable, w Delhi znany Vivek Hotel

makensis dołączył
26.01.2009

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 22:15 | 26.01.2009

Jodhpur: Ridhi Sidhi - zadzwon a cie odbiorą za free :) . Jasailmer - tani ale nie polecam tam Safari.

Ilona dołączył
07.02.2007

Ilona 21:51 | 24.02.2009

Agra www.mayainmagic.com  ; Khajuraho www.hotelsuryakhauraho.com  ; najnizsze ceny uzyskasz bezposrednio w hotelu, przez internet zawsze przeplacisz- targuj sie obowiazkowo; jesli zamowisz hotel w sieci jeszcze w polsce, wez wydruk, cene na pewno zawyza:)

Ilona dołączył
07.02.2007

Ilona 22:07 | 24.02.2009

Varanasi - Shanti Guest House

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 16:31 | 26.02.2009

proponuje jak już gdzieś dojedziesz, to szukaj na bieżąco oglądając pokoje, wiem z doświadczenia że wielu dobrych miejsc nie ma w przewodnikach a też różne sa gusta, ja np uważam że Evergreen w Jaipurze to dramat i drogo.pozdr.ewa

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl