Forum dyskusyjne


SYCYLIA

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

erbe dołączył
02.12.2005

erbe 22:33 | 24.12.2005

Na przełomie maja i czerwca wybieram się z koleżanką na Sycylię. Czas trwania podróży około 2 tygodnie. Najchętniej objazdowo-pobytowa. Bez posrednictwa biur podróży. Bilety na samolot chcemy wykupić już na początku lutego, żeby było jak najtaniej. Na miejscu wykupujemy apartament bez wyżywienia. Zaoszczędzone w ten sposób pieniadze chcemy zainwestować ("przełożyć") na objazd całej wyspy. Mamy po 40 lat i duszę podróżniczek. Czy znajdą sie chętni by do nas dołączyć??? W dużej grupie raźniej.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl