Forum dyskusyjne

kto chetny

kategoria podróże po świecie

dent dołączył
16.09.2007

dent 09:09 | 25.01.2009

wyjazd do kambodzy i tajlandii 19 .02-08.03 szukam kogoś bo żona nie może a zawsze lepiej w czwórke znajomi już kupili bilety pozdrawiam
wojteksz@hotmail.com

blodzia dołączył
02.02.2009

blodzia 17:12 | 02.02.2009

Ja bym bardzo chciała z Tobą pojechać . Jestem 24 letnią blondynką , studentką . Na wyjeżdzie chetnie moge zastąpić twoją żonę (skoro nie jedzie i nie może) . Jestem bardzo elastyczna czasowo , i chojnie oddarzonaprzez naturę .Mysle ,że chętnie przystaniesz na moją propozycję, bo ja jestem bardzo chetna.

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:23 | 02.02.2009

ja tez sie pisze :-))) w kupie bedzie weselej

dent dołączył
16.09.2007

dent 21:34 | 02.02.2009

zabieram za poczucie humoru chociażby na koniec świata najbardziej podobało sie żonie pozdrawiam rozbawiony

blodzia dołączył
02.02.2009

blodzia 10:54 | 04.02.2009

moja propozycja jak najbardziej aktualna , byłam wiele razy na wyjazdach sponsorowanych , mam wszystkie szczepienia , i nie raz spędziłam noc w chatce z bambusa gdzie nie trzeba placić 2,5 tyś. miesięcznie za ogrzewanie, a na jedzeniu to możemy oszczędzać !!!

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 14:16 | 04.02.2009

blondzia - a jaki to problem?Pojedź sobie do Kenii,zamieszkaj w chatce z bambusa - tam pełno takich,za ogrzewanie cały rok płacić nie będziesz,wybierz sobie dla rozrywki Masaja - oni przystojni i chętni, jak sama mówisz na jedzeniu możesz oszczędzać to wystarczy korzonki podgryzać a korzonków tam dostatek,blondynki furorę robią to może trafi ci się taki bogaty Masaj co ma 10 kóz,1 krowę i komórkę - czcić cię będzie jak bóstwo i w ogóle same plusy.Jak sobie policzycz ile zaoszczędzisz przez 1 rok - to lepiej jak w banku.
Życzę powodzenia!

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 14:18 | 04.02.2009

dent - myślisz,że to poczucie humoru?
Pozdrowienia dla Ciebie i małżonki.

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 14:58 | 04.02.2009

Gosciu dal ogloszenie, a w zamian otrzymuje albo glupie zarty ludzi ktorzy niby chca to rozweselic towarzystwo, nie majac ani smaku ani taktu a juz o globtroterstwie nie mowiac, albo kogos kto uwaza sie za plec piekna, ktora szuka sponsora.
Im dluzej czytam co niektorych odpowiedzi, ktore nie maja nic wspolnego albo z watkiem ani z podrozowaniem. Zastanawiam sie czy jest to forum humorystyczne, towarzystkie czy globtroterskie i gdzie jest administrator, ktory powinien kasowac watki ktore nic nie wnosza do dyskusji.
Autorze watku zmien forum choby na travelbit. Tam przynajmniej ludzie maja klase i nie bawia sie w podchody szkoly podstawoej.
Powodzenia

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:10 | 04.02.2009

Administartor siedzi w Toruniu i berety rozdaje :-)))

Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 22:06 | 04.02.2009

Akinom. - nic dodać - nic ująć.

dent dołączył
16.09.2007

dent 08:31 | 05.02.2009

jeden wpis mnie nie rusza każdy pisze co chce . nie oceniam choć popieram że tego rodzaju teksty raczej na czacie dla dzieciaków . pozdrawiam bonifację i ainikoma

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl