Forum dyskusyjne

Stosunek Hindusów do Anglików

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

vansen dołączył
21.01.2009

vansen 10:02 | 27.01.2009

Powiem o co mi chodzi. Jestem miłośnikiem survivalu i militariów. Tak się składa że moje polowo/turystyczne ubrania w dużej części to brytyjskie ciuchy wojskowe (tzw. DPM i Desert) Myślę że w tych ciuchach łatwo mogę być wzięty za Angola i poważnie się zastanawiam czy to mi nie zaszkodzi w Indiach?

animozje post kolonialne, jakieś partie nacjonalistyczne czy coś gorszego?

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 13:55 | 27.01.2009

nigdy nie zauważyłem w Indiach jakiś wrogich komentarzy w stosunku do turystow angielskich,nie slyszalem tez o tego typu przypadkach niesympatycznego ich potraktowania.takze zadnych animozji bym sie nie bal,zreszta angole wyszli z indii tak dawno temu ze na pewno nie masz ich strojow wojskowo/kolonialnych z tego okresu.. a skad ma hindus wiedziec ze takie a takie ciapki na moro to wzor angielski??
swoja droga same spofnie moro raczej sa neutralne,ale jak bys mial miec tam wszystko w tych barwach (buty,plecak,koszulki,bluzy) to raczej dosc glupie...

usunięty/nieznany 14:08 | 27.01.2009

autor watku pewnie sie odnosi to nie tak przeciez dawnych wydarzen w Mombasie. z tego co wiem hindusi za tym nie stali wiec nie masz sie co strachac ze ci sie cos zlego stanie jak bedziesz wygladal jak anglik... prawde mowiac to my polacy mamy tak charakterystyczne twarze i tak inne od angielskich ze doswiadczony hindus na pewno sie nie pomyli, zwlaszcza ten co bedzie chcial zaatakowac angola ;)

vansen dołączył
21.01.2009

vansen 14:22 | 27.01.2009

Spokojnie w pełnym wyposażeniu tam nie pojadę. Zachowuję to na okazje typu Bieszczady. Miałem namyśli np. kurtkę letnią w kamo: desert z angielską flaga na ramieniu.

Yanas dołączył
12.12.2005

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl