Forum dyskusyjne


rajd rowerowy dookoła Polski - wakacje 2006

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

axel dołączył
29.12.2005

axel 23:04 | 29.12.2005

Witam. Poszukuję chętnych do zmierzenia się z rajdem dookoła Polski. Termin: połowa lipca 2006 najprawdopodobniej. Podróż planuję na 20-30 dni. Będzie to szybkie tempo, zależy mi na towarzystwie. Myślę o wyjeździe z sakwami. Trasa przez miejscowości przewidziane przez PTTK na odznakę kolarską Rajdu Dookoła Polski. Noclegi planuję w PTTK, PTSM, ewentualnie pod namiotem, do ustalenia. Kontakt - snaakee@o2.pl


giantbike dołączył
05.01.2006

giantbike 19:00 | 05.01.2006

Ruszamy tą trasą 1 czerwca i kończymy 15 lipca co znaczy ze mamy wiecej czasu albo mniej sił. Nasza czwórka, bo tyle planujemy uczestników będzie miała ponad 200 lat!. Zyczymy powodzenia, nam się aż tak nie spieszy.


axel dołączył
29.12.2005

axel 20:49 | 05.01.2006

Nie wiem, czy mam dużo sił, ale na pewno mało czasu. Nie zmienia to jednak faktu, że wyprawa ta jest moim marzeniem i celem w tym roku, czy wykonam ją sam, czy z kimś :). Życzę powodzenia i szerokiej drogi!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl