Forum dyskusyjne

Czy ktoś bawił się z Garotas pl

kategoria podróże po świecie

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 20:01 | 27.01.2009

Zainteresowała mnie strona, otóż jest to wycieczka dla prawdziwych maczo, facetów niewyżytych i tych znudzonych codziennym życiem. Grupa wyłuskuje najciekawsze z możliwych rozrywek i prezentuje je odważnym fagasom. Nie wiem czym się różnią opcje standart/luksus, dużo pytań rodzi stronka. Trochę dziwne są nazwy plików jak "Garotas.pl/cycki9.jpg",  a zdjęcie noclegu to najzwyklejszy.. "motel.jpg". A łazienka to "kibel.jpg". Zdjęcie grupy kobiet w barze to: "www.garotas.pl/dziwki.jpg".  Na plaży możemy poznać RIOLASKI (plik "riolaska.jpg"). Ale może to tylko moje zbyt głębokie jak na macho wnikanie w temat :(

"Naszymi przewodnikami są mieszkańcy faveli, którym dajemy pracę. Często są oni byłymi członkami brazylijskich karteli narkotykowych, którzy rzucili życie ze zbrodni, i wrócili do uczciwego życia w społeczeństwie."

Dla tego biura pracują nawróceni mafiozi, którzy rezygnują z życia gangsterskiego na rzecz oprowadzania buhajów.

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 01:08 | 28.01.2009

Do administracji proszę o usunięcie tej wypowiedzi - nie jest ona krzywdząca, ale wiem już kto to organizuje, także sam serwis jest wiarygodny, pomimo kilku wpadek.

Ibermaxx dołączył
14.02.2010

Ibermaxx 17:29 | 15.02.2010

Witam
Strona chyba już nie istnieje

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl