Forum dyskusyjne

Gaudeamus

kategoria podróże po świecie

g405 dołączył
02.01.2006

g405 16:18 | 02.01.2006

Witam,
szukam informacji na temat Gaudeamusa z Krakowa. Czy ktoś z Was może się z nimi zetknął?

maciej79 dołączył
16.09.2007

maciej79 10:58 | 16.09.2007

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego żenująco nieprofesjonalnego biura. podróży. Wysokie ceny, hucznie brzmiąca oferta ograniczona do absolutnego minimum (hotel + dojazd) - za wszystkie pozostałe atrakcje każą sobie słono płacić. Przewodniczka czytająca w autobusie z kartki, kierowcy z niezapiętymi pasami cofający na autostradach, przejazd trwający niekiedy 32 godziny bez przepisowych przerw i ceny średnio wskazujące na STUDENCKI charakter biura - oto niektóre dowody na to, że lepiej i taniej jest pojechać na własną rękę. Przyjemniej i taniej. Zdecydowanie ODRADZAM!

Kasia_C dołączył
10.07.2006

Kasia_C 23:48 | 22.09.2007

Nie zgadzam sie z Twoja opinia! Kilka godzin temu wrociłam z trampingu z Gaudeamusem Turcja-Syria-Jordania. Była to najtańsza wyprawa do tych krajów, jaka znalazłam w necie, rzeczywiscie, w cene nie było wliczone wyzywienie ani bilety wstepów, ale o zadnych dodatkowych prowizjach dla biura nie było mowy. Biorac pod uwage fakt, ze wiele wypraw jest organizowana w egzotyczne miejsca i, ze wyjazd nie polega na smazeniu czterech liter na słoncu, ceny naprawde nie sa wygórowane. Najbardziej profesjonalna przewodniczka jaka do tej pory spotkałam, dziewczyna po arabistyce, mieszkajaca ponad rok w Syrii i potrafiaca naprawde ciekawie opowiadac. Spotkałam tam osoby, ktore byly z tym biurem wiele razy (jedna kobieta aż cztery!) i kazdy sobie chwalił. JEDYNE biuro podrozy, ktore moge NAPRAWDE POLECIC!

g405 dołączył
02.01.2006

g405 16:33 | 26.09.2007

Nie sądziłem, ze po takim czasie będzie odzew... W "międzyczasie" zdecydowałem się na wyjazd z nimi (Indie 2006) i byłem zadowolony (może nie ze wszystkiego, ale nie ma co marudzić). Ja bym ich polecił.

glejto dołączył
06.09.2010

glejto 10:59 | 06.09.2010

Opinia o Gaudeamus, kurs pilota, Artur Ragan, opinia: To nie kurs, to szkolka!!!! W Gaudeamus Traktuja Was przez dwa tygodnie jak kolonistow, pilnuja, zebyscie nie pili alkoholu i chodzili grzecznie spac o umowionej godzinie a sami nauczyciele Gaudeamus chodza nachlani, ponizaja Was, obrazaja i wymagaja jakis bezsenoswnych zadn, zeby pokazac ze maja nad Wami wladze bo tylko od nich zalezy czy dopuszcza Was do egzaminu. Nigdy wiecej bym z nimi nigdzie nie pojechal no chyba ze ktos szuka kompanow do libacji!!!!! Wielkie rozczarowanie, jesli tak jak ja chcecie wziac na kurs urlop, bo liczycie troche na wakacje to uwazajcie - wiekszosc osob w takiej sytuacji chcialo juz po kursie wracac do pracy bo mieli dosc nie tylko zmeczenia fizycznego ale i psychicznego. To jest chore!!!! Wezcie ze soba dyktafony i male apaarty i nagrajcie to w koncu i wpuscie do netu, bo mysle ze kazdy na kursie Gaudeamus zalowal ze sie do tego nie przygotowal!!!! Jak to mozliwe, ze pozwala im sie na prowadzenia jakich kolwiek zajec w XXI wieku!!!!! Gaudeamus to horror!

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 11:20 | 06.09.2010

Wybierz wolność podróżuj sam ,po co ci biuro ,poza tym sprawdzisz się HAJER

glejto dołączył
06.09.2010

glejto 23:24 | 11.09.2010

nie wiem czy czytales - pisze o kursie, nie podrozowaniu z nimi, podrozuje rzeczywiscie sam :)

drabby dołączył
25.08.2010

drabby 14:32 | 30.11.2010

Ale frustrat się znalazł ;) Znaczy chciałeś być pilotem i poległeś. Bardzo dobrze, bo z takim podejściem, to przy pierwszej sytuacji awaryjnej to chyba tylko pozostało by Ci usiąść i płakać ;) Ja tam nic do nikogo nie mam, ale jak jadę z jakimś biurem to wolę aby wycieczkę prowadził ktoś z jajami, kto sobie poradzi w każdej sytuacji!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl