Forum dyskusyjne

Kupił ktoś Sitar

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Sebath dołączył
01.05.2008

Sebath 10:43 | 31.01.2009

Witam, w marcu jadę do Republiki i chciałbym zakupić ten instrument. Czy nie ma problemów na lotnisku z zabraniem go do kraju, ewentualnie jakie są dodatkowe koszta?

marcel75 dołączył
02.02.2009

marcel75 14:41 | 02.02.2009

Czesc, nie wiem na ile bedzie to pomocne bo ja kupowalem w Varanasi sitar kolo roku 2000. W kazdym razie sitar byl w takim swoim "sztywnym" casie - nie tak sztywnym jak potrafia byc casey gitarowe ale w kazdym razie jakies zabezpieczenie. Ja wrzucilem to zwyczajnie razem z plecakiem do luku bagazowego i dotarlo nienaruszone :) Wiec albo mialem szczescia duzo albo jest to opcja. Wiem ze mozna tez na poklad wniesc takie rzeczy bo maja taka szafeczke na nietypowe rozmiary ale to musialbys sie dowiedziec u przewoznika chyba jak to wyglada i czy sa oplaty dodatkowe... ja nic nie placilem...
Pozdrawiam,
Mariusz

Sebath dołączył
01.05.2008

Sebath 17:42 | 03.02.2009

Dziękuje, każda informacja jest mi teraz przydatna :) Pozdrawiam

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 00:00 | 04.02.2009

Instrumenty muzyczne mozna bezplatnie przewozic na pokladzie z bagazem podrecznym,jest na to specjalne miejsce.Byc moze sa jakies wyjatki,ale ja o nich nie slyszalem.Powinno udac sie bez problemu.Najlepiej zapytac w danej linii
K

marcel75 dołączył
02.02.2009

marcel75 08:01 | 04.02.2009

Hehe a jak np z fortepianem? oczywiscie zartuje :)
Bede w tym tygodniu na salce prob to moge wymierzyc case'a moze sie przydac jak bedziesz pytal...
Pozdrawiam, Mariusz

Sebath dołączył
01.05.2008

Sebath 16:46 | 05.02.2009

Nom, będę wdzięczny za te wymiary....Oczywiście mam świadomość że najlepiej będzie zapytać na lotnisku... chociaż wolałbym mieć zarys tego teraz niż łamać swój język prostą i nie do końca poprawną angielszczyzną w okienku informacji na lotnisku ;)

marcel75 dołączył
02.02.2009

marcel75 20:47 | 07.02.2009

oki podaje wymiary... podstawa 36x45 cm., wysokosc 131 cm.
pozdrawiam i powodzenia :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl