Forum dyskusyjne


Rosja-Mongolia-Chiny-Nepal czerwiec-lipiec2009

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

eli91 dołączył
04.01.2009

eli91 19:41 | 03.02.2009

hej! szukam chętnych na ok 2 miesięczną wyprawę w/w trasą. Wyruszam na początku czerwca koleją transsyberyjską z Brześcia a następnie ( bliżej jeszcze niesprecyzowanymi środkami transportu ) zamierzam dotrzeć do Nepalu. Szukam współtowarzystwa na budget-travelowanie:) najlepiej z okolic Wrocławia bo sporo przygotowań i przedazjatyckiego do-cierania się przed nami :) => na tego typu wyprawach trzeba się na prawdę dobrze dogadywać;; jak ktoś zainteresowany, kontakt na maila elisiel@wp.pl lub gada 5174179Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl