Forum dyskusyjne

GALERIA - czy mozna bez oceniania

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 18:30 | 05.02.2009

gdzies juz cos czytalam w jakims wpisie ale nie moge znalezc... czy jest jakas opcja zeby dzielic sie zdjeciami ale zeby nie podlegaly one tym durnym glosowaniom? bardziej mysle przydatne sa komentarze, dyskusja na temat: miejsca, zdjecia, sytuacji... niz takie bezsensowne sciganie sie w pogoni za punktami...

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:03 | 05.02.2009

Temat nie koniecznie jako pierwsza poruszasz,ale chyba nikt więcej nie zabierze głosu niż ci co widzisz,a na czym klikacze będą przewodniki zbierać:( Nawet były pomysły żeby stałym klikającym wręczyć osobiście :))) Czasem,bardzo rzadko ktoś coś napisze ale i tak zaraz milknie,ale czytać,zobacz ile wejść jest na fotki z komentarzami,ile ocen :(( Jakoś tak mało ciekawie się robi :((

andin63 dołączył
25.01.2008

andin63 19:03 | 05.02.2009

Nie ma takiej opcji. Interes musi sie krecic.

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:29 | 05.02.2009

sorry "swierzynki" :-)) ale wolam juz od baaaaardzo dawna ale O Admin to sciana /sparawdzicie moje posty/ prosilem blagalem o opcje "wylaczone z ocen" ...dziad do obrazu a obraz ani razu ? ale wiecie co tak patrze ze mi te banerki Nokia zginely i takie tam inne fidrygaly i zostaly tylko kobiety do wziecia w USA :-)) i tak mysle ze nasze dni som p[oliczone jak ten O. Admin nie znajdzie jakiejs kromki chleba to padnie a za nim my tutaj wszyscy tak ze nie marudzic cieszyc sie ze jest gdzie sie odcedzic / see andin / bo chyba dni sa policzone ;-(((

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:43 | 06.02.2009

Paulinqa, niestety:( Niestety ten portal kreci się własnie tak..:(
mnie bardziej drażniło i drażni, ze większośc słabych ocen zaliczyłam od osób z własną średnią oscylującą koło 3-3,6- czyli tak naprawdę słabo znających się na temacie. to takie nie fair wg mnie jak ktos sam nie potrafi zrobić, ale cudze krytykuje. Robiliśmy tu już pare rewolucji w tej tematyce (przynajmniej odkąd ja jestem) - jest parę zmian, które zmniejszyły ilośc kolonów (ludzie zakładali sobie konta-widma bez publikacji własnych zdjęć, aby ocenaić, najczesciej b. nisko czyjeś prace, bez zagrożenia rewanżu), poza tym admin banuje osoby łamiące zasady.
Ale tej opcji niestety nie ma, więc wystawiając musimy się pogodzić z narazaniem naszych dzieł na mocny ostrzał... prawa dżungli i tyle;)
jak rozgorzeje większa dyskusja, to może admin znów cos zadziała, ale własnie jak mówi emski mamy kryzys... może nam w ogóle zamkną portal i nie będzie gdzie klikac???

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:06 | 06.02.2009

Paula, ja już próbowałem namówić do możliwości wyboru, które zdjęcie do "konkursu" a które po prostu chcemy pokazać. Niestety, jak pisze Emski - nic z tego. Prób namówienia GlobAdmina było już wiele - bezskutecznie. Bawimy się więc tym czym możemy, czasami trochę przesadzamy, dajemy po kumotersku, dla podkreślenia punkyu itd. Ja też się martwię tylko tym, że kiedyś obudzimy się, wciśniemy globtroter.pl a ru ze środka komputera wysunie się duży środkowy palec z napisem :ADDRESS NOT FOUND....bo jak twierdzi GlobAdmin, nie jest to przedsięwzięcie dochodowe.... Przyokazji emski - reklamy są prawdopodobnie regionalne, więc oni nie mają tych samych reklam co my i mogą nie zrozumieć o czym piszesz.... Czyli to nie jest Twoja reklama: "Przystojni mężczyźni w USA! - Kliknij i zakochaj się" Kurde, a ja myślałem, że Ty to dodajesz.... :-))).

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:41 | 06.02.2009

chcesz powiedziec AMKB ze oni tam za kanalem /bo ci przed kanalem to napewno widza inaczej/ze oni widza to co my nie widza a my widza to co oni nie widza ? a reszta to sie dala wpuscic w kanal? nieee to nie mozliwe wszyscysmy sie dali wpuscic w kanal i swiezynki przejmuja inicjatywe ...niech teraz mlodosc szumi a ja jade poszukac jakas walentynke, moze nawet te 3 gracje u Mike30 odwiedze :-)) wiesiolyje diewuszki geeee chyba za duzo tej russkiej dzisiaj

usunięty/nieznany 07:51 | 06.02.2009

ja daje oceny od tej pory tylko za fotki ktore mi sie podobaja. jak mi sie nie podoba to omijam bo i jaki sens dyskutowac o takiej w detalu (chyba ze juz wczesniej sie dyskusja nawiazala). choc i tak uwazam ten system oceniania za najbardziej bezsensowny pod sloncem... Potrafie zrozumiec ze kazdy ma inna wizje postrzegania swiata i cos co ja uwazam za ladne komus sie moze totalnie nie podobac, ale dostrzeglam tutaj juz kilka osob takich ktore po prostu zawsze nisko oceniaja, same majac tak beznadziejne fotki pdodawane ze sie plakac chce. taki chyba odwet za to ze 'prawda w oczy kole'. i nie pisze tu o swoich fotkach bo tych dodalam dopiero kilka, ale o zajebistych fotkach innych ludzi w ktorych jak sie spojrzy na oceny to tylko te pare osob ocenia tak bardzo nisko. byloby to fair gdyby te osoby byly w stanie skrytykowac dlaczego oceniaja tak nisko. wogole tylko wtedy widze sens w dodawaniu zdjec, jesli jest zdrowa konkurencja i krytyka ze strony osob ktorym cos sie nie poodoba. bo jasne jest ze jesli ktos daje 5 to komentowac nawet nie musi. ale 3 badz 2 i przechodzi dalej... nonsens troche... ewidentnie albo zeby zepsuc komus srednia (ktora nawet nie mam pojecia do czego jest komu potrzebna) albo klikajac bez opamientania za przewodnikiem, badz zwyczajnie zlosliwie... no chyba ze te kilka osob to jacys super pro fotograferzy (oczywiscie maskujacy sie dodaniem tych kilku biednych zdjec) i powinnismy sie cieszyc ze ktos taki nas ocenia...

wiec pisze jeszcze raz - bezsensu jest dostac niska ocene bez komentarza co jest ze zdjeciem nie tak...

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 00:44 | 07.02.2009

Paula: Twoja wypowiedź tutaj to typowy niestety objaw "Świerzyny", ja też próbowałem zmienić, każdy próbował - BEZSKUTECZNIE wszystko rozbija się o bezwładność Admina niestety :-((.

usunięty/nieznany 11:51 | 07.02.2009

juz zauwazylam... obija sie o sciany aby... don kichotem nie jestem wiec chyba sobie odpuszcze ;)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 15:27 | 07.02.2009

Jesteśmy udupieni :(( Nawet chórem krzyczeć nie można :(( Ciekawe czy ADMIN to czyta ? ADMIN NIE BĄDŹ wredny wyłącz noty :))) Zobaczysz jak to się rozhula :)) Sama muszę się do roboty wziąć bo debeta mam :(( A klikacze to kłopot i zwada ciągła :(( Smutno,bardzo smutno :((((

szkieuko dołączył
27.07.2008

szkieuko 16:14 | 07.02.2009

Popieram, ocenianie pociąga za sobą tylko rywalizację, która do niczego nie prowadzi. Wystarczy spojrzeć co się dzieje na portalach fotograficznych. Dużo więcej pożytku mamy z konkretnych komentarzy.

usunięty/nieznany 17:38 | 07.02.2009

barbi, nie smuc ze sie kobitko... zarzuc przepis mi na gzrybowa, bo sie doprosic nie moge... na spida i innych KLIKACZY poki co proponuje totalna ignoracje badz otwarte Szyderstwo coby moze w koncu im sie glupio zrobilo... Szkieuko, dziex za poparcie... Admin chyba nas po troszku ignoruje... mysle ze kompromisowo powinna zostac utworzona seksja zdjec poddanych nie pod glosowanie a pod dyskusje...

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:47 | 07.02.2009

Paula: A co to jest SEKSJA - jakoś tak fajnie mi się kojarzy... :-)))

usunięty/nieznany 18:51 | 07.02.2009

seksja to jest sekcja z pomylonym c/s - hahahaha....

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 19:03 | 07.02.2009

To moze namowimy rowniez spida do straju ,i nie oceniamy :-)))))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 19:18 | 07.02.2009

A może by tak wrzucić jakąś goliznę to sprawdzimy czy tu jeszcze ktoś czuwa :-)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:41 | 07.02.2009

niedlugo sprawdzimy jak z ta golizna jest :-)) it is mardi gras time !!!!

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:28 | 07.02.2009

Teddy: Na prawde masz wesołe komentarze... :-))). Spida namówimy Yeah :-))))))))))))

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:39 | 07.02.2009

Emski Ty już raz "świntuszyłeś" na Globtroter.pl...

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:44 | 07.02.2009

widzisz AMKB co mozna zrobic z czlowieka ? ja sam jestem w szoku na niektore posty naszej Pandy :-))) a takie to niepozorne bylo, a moze klon jaki ? te brytole widze w ogole zaczynaj podnosic poziom ale to ich brytyjski humor :-))

megi5555 dołączył
04.10.2007

megi5555 21:01 | 07.02.2009

ADMIN ZMARTWYCHWSTAŁ ! ODEZWAŁ SIĘ !

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:04 | 07.02.2009

Przestańcie !!! Admin teraz myśli !! Musi mieć ciszę ,aby podjąć kroki :(( Tylko żeby nam nie uciekł :((( Smutno ! Bardzo smutno :((

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 22:24 | 07.02.2009

Szanowny GlobAdminie!! Chciałem tylko przypomnieć, że zgorszenia żadnego nie było bo Emski wszystko co trzeba kapeluszem zakrył, a że kapelusze pomylił, to może się każdemu zdarzyć! :-))

usunięty/nieznany 22:22 | 07.02.2009

lol.... milo poznac Admina ;)))) a jednak ktos tu zaglada ;))) no i boloks z ta golizna teraz... juz sie wydalo... ja mysle ze admin na ta golizne tak reaguje... a ty teddy - iscie czarny masz humor dzis - spida namowic na strajk ;)))) dobre... dopki przewodniki za nagrode to spid sie tak latwo nie podda... chocby zwichnal palec wskazujacy i mial zaczac srodkowego do klikania uzywac...

megi5555 dołączył
04.10.2007

megi5555 22:29 | 07.02.2009

A on wogole ma tego srodkowego? To czlowiek bez jaj !

usunięty/nieznany 22:31 | 07.02.2009

buahahahahaha... dobre.... tak wlasnie mi sie wydawalo ale nie chcialam w niczym szanownego kolegi spida urazic ;))))))

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 00:57 | 08.02.2009

No kobiety -takimi boloksami ,srodkowymi palcyma w .....spida .....najszybszego na tym portalu :-))))))))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl