Forum dyskusyjne

Admin trzeba skończyć z klikaczami

kategoria podróże po świecie

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 17:23 | 07.02.2009

Jest punkt w którym mowa że nie należy nadmiernie zdobywać punkty w cwaniacki sposób. Do tej pory przymykaliśmy oko,ale miarka się przebrała,niektóre osoby nie mają poczucia smaku i taktu,ani za grosz ambicji,wiozą się w cwaniacki sposób aby zdobyć tylko przewodnik.Myślę że większość zgodzi się ze mną że nie potrzebne są tutaj tego rodzaju oceny ani przewodniki,można je przekazać np.dla jakiejś szkoły nawet kilku szkół (co miesiąc 5szt) większy byłby z tego pożytek.Czas kończyć z punktami i nagrodami myślę że zostanę poparta przez GLOBTROTERÓW sama bardzo chętnie oglądam ich fotki,a tylko dzięki takiemu obrotowi sprawy,przestają dodawać,mają rację !!!! Pozdrawiam cały nadzór ! :))))

usunięty/nieznany 17:35 | 07.02.2009

Barbi ma racje... i to swieta racje... klikaczom mowimy stanowcze NIE!!!!! globtroter powinien byc miejscem dla ludzi wymieniajacych spostrzezenia, doswiadczenia i rady... a nie szalona pogonia co poniektorych za Przewodnikiem...Barbi ma racje ze Przewodniki powinny zostac przekazane na szkoly badz inne fundacje... za cene 5 przewodnikow m-cznie mozna adoptowac np. wielblada przez Oxfam czy pomoc dzieciom w afryce... duzo innych pozyteczniejszych rzeczy na pewno moe szanowny Admin zrobic z ta kasa z przewodnikow... ja wiem ze ta pogon za przewodnikami i ludzie logujacy sie tu zeby KLIKAC nabija Adminowi wieksza ogladalnosc strony co jest lepszym punktem przetargowym w negocjowaniu reklam... mamy jednak nadzieje ze nasza prosba zostanie rozpatrzona pozytywnie - zeby pojsc na kompromis proponuje otworzenie sekcji zdjec wylaczonych z glosowania... wiec ci co chca nadal glosowac, KLIKAC, nabijac punkty, moga glosowac na zdjecia z sekcji zdjec poddanych glosowaniu... a reszta zdjec bedzie tematem do zdrowej dyskusji... mysle ze taki kompromis jest fair i mam nadzieje ze wiekszosc poprze ten wniosek ;))))

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 18:24 | 07.02.2009

podobne wątki podnosiłem tu już dawno, sam kiedy przyznano mi przewodnik nie za punkty a za jakość materiału , zrezygnowałem z niego , bo niestety nie odpowiadało mi towarzystwo klikaczy , wyróżnionych tym samym . Z moich obserwacji to głos na puszczy , spedziłem w ubiegłym roku ponad 6 miesięcy na samodzielnie zorganizowanych wyprawach , zrobiłem tysiące zdjęć, ale już tylko sporadycznie dodam jakiekolwiek tu do globtrotera , bo straciło to już jakikolwiek sens ......

usunięty/nieznany 18:31 | 07.02.2009

wychodzi na to ze Globtroter staje sie powoli (badz juz stal) portalem dla Klikaczy a nie dla Ludzi Podrozy ;((( barbi.... smutno i mi...

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

andin63 dołączył
25.01.2008

andin63 18:39 | 07.02.2009

Słuchajcie, a może Admin umarł? Nie odzywa sie juz od kilku tygodni, i może wszystko kreci sie siłą rozpędu.

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 18:46 | 07.02.2009

Przewodnik nie otrzymany -Kajakiem przez Wegry - oddam .

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:02 | 07.02.2009

Teddy: Masz u mnie 5 Ponownie!!:-)). Ja już się na takie dyskusje nie dam napuścić bo mi to grzmi koncertowo. Z drugiej strony nie wylewajcie dziecka razem z kąpielą - oceny mają swoje zalety też, bo tak zostaniemy zalani zdjęciami z imienin Cioci Leokadii a tak element rywalizacji podciąga poziom zdjęć.... Powinna być opcja wyłączania punktacji na życzenie autora.:-)).

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:20 | 07.02.2009

Tak czy tak IMIENINY CIOCI dają o sobie znać,odpowiedni koment pod takowym,a teraz to masz wszystko,oceny są do bani,a i te przewodniki tak samo. Prosiłam żeby klikał wyżej,co mu za różnicę robi ?????? A można niektóre fotki ominąć. Jak grochem o ścianę,ale nie on sam tu taki klik zapyziały !!! ADMIN daj odp. byle co nas nie rajcuje !!!!

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:19 | 07.02.2009

powoli ta radosna tfurczosc zaczyna sie pojawiac i jak najbardziej jestem za... w koncu ukarza sie twarze prawdziwych podroznikow !!!! bo za kaza kamera stoi jakas twarz :-))) a te gory i potoki laski pelne grzybow gibony i makarony chinskie na i pod stolem tego jest zalew a tak z radoscia patzrylem na to pedzace niebieskie ferrai z usmichnieta twarza i okrzykiem...na grzyby !! albo teddy usmiechniety z flaszka w kieszeni to jest to !!! gdzie te czasy :-))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:23 | 07.02.2009

Ale jesteś :(( Jak widziałeś to mogłeś machnąć :(( zatrzymała bym się :(( A teraz już daleko jestem,może kiedyś wrócę :((( Smutno ! Bardzo smutno :((

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:52 | 07.02.2009

Ale jestem blądyna !!!! :( Na ostatniej fotce 10 do tyłu jezdem :(( Strach jaka jestem rozrzutna :((( O zgrozo co mi teraz robić ??? :(((

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:57 | 07.02.2009

nie tylko ze machalem ale oczywiscie jako pro udalo mi sie zdjecie strzelic !!! :-)))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 20:19 | 07.02.2009

Nie widziałam !!! Pewnie bez kapeluszy byłeś ? Bo na takowych to ja spojrzeć nie śmiem :(( Smutno !!!

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 20:31 | 07.02.2009

Admin !! Jesteś mi coś winien :(( Za tą pałę co mi postawiłeś ,jak w złość wpadłeś,tylko mnie ukarałeś,mnie bez żadnych doświadczeń praktycznie,ot jak śmiecia,ale trzymałam się dzielnie,wcale się nie pogniewałam,myślałam że może sprawiedliwość wreszcie będzie a tu co,prawo nie dla prawych ? Lewusy nawet tutaj górą ? Smutno ! Bardzo smutno :((

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl