Forum dyskusyjne


OCENY ZDJĘĆ

kategoria uwagi do forum i serwisu

Szokan dołączył
27.01.2009

Szokan 23:04 | 08.02.2009

Nie mam nic przeciwko ocenianiu zdjęć. Ale Pani (Panna) Barbara ma rację możnaby ablo wstawić opcję, że wyłącza swoje zdjęćie z możliwości oceniania albo postawić zasadę, że w przypadku złej oceny oceniający powinien napisać jakie ma zastrzeżenia do zdjęcia a nie ograniczać się do zdawkowego głupiego komentarza.
"Nie mogę zabronić nikomu oceny. Ale proszę o solidność i obiektywizm. Proszę również aby w przypadku oceny 1 lub 2 ocenający każde z moich zdjęć uzasadnił swoją ocenę."


AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 07:51 | 09.02.2009

Generalnie masz rację - o opcję o możliwość wyłączania ocen bijemy się tutaj chyba od... lat!!! Pomysł z koniecznością uzasadniania oceny 1 lub 2 niestety nie jest dobry. Dla wielu zdjęć po prostu szkoda czasu - ocena 1 lub 2 jest oczywista, więc po co marnować czas? :-))!


Szokan dołączył
27.01.2009

Szokan 22:37 | 10.02.2009

Z 2 strony niektórzy mają systemy 2 i 3 bez względu na zdjęcie....Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl