Forum dyskusyjne

ADMINIE jak szukać na tym forum

kategoria podróże po świecie

Odyseusz dołączył
09.02.2009

Odyseusz 12:52 | 09.02.2009

ADMINIE Czy tu nie ma funkcji szukaj postów z tekstem np marzec , albo Tunezja
Odys

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 16:31 | 09.02.2009

Moze niektorytm wyda sie to glupie...ale jak moge zaczac ogladac fotki od numeru 1???? nie potrafie tego odszukac:/
tak, tak wstyd mi

usunięty/nieznany 16:41 | 09.02.2009

mysle ze powinnas popytac wsrod klikaczy... na pewno pomoga, bo w koncu to najprosciej punkty nabic sobie w tych czasach recesji kiedy ludzie zaczeli coraz to mniej fotek dorzucac i ciezko posunac sie do przodu jak sie juz ocenilo wszystkie ostatnie ;)))))

dla mnie osobiscie funkcja wyszukiwania zdjecia numer jeden jest tak przydatna jak nic jesli nie wiem jakiej tematyki to zdjecie bylo... jesli interesuje cie wybrana temattyka zdjecia to wystarczy ze wpiszesz kraj i wyszukiwarka na pewno pomoze ;)

Pozdrawiam wszystkich klikaczy ;))))) KLIK KLIK

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:27 | 09.02.2009

Pewnie właśnie podpadnę większości ale popieram Promyczka. Miewałam niekiedy więcej czasu a ponieważ lubię oglądać fotki (patrz moje ulubione)rozumiem problem. Niestety oglądając wstecz różne techniki zapamiętania miejsca do którego dotarłam walą w łeb. Brak zestawień za 2007 i 2008 też nie pomaga. Dochodzi do tego, że zamiast oglądać tracę kupę czasu na szukanie tego miejsca. Oczywiście jak fota fajna ogląda się dorobek autora - ale ilu jest takich jednorazowych, z małym dorobkiem albo mają kiepskie i tylko tę jedną jedyną super - a może nie chcę jej przegapić. Zresztą po co się tłumaczyć - każdy ma prawo korzystać z portalu jak chce. Promyczku - polecam zapisać cały tekst z adresem strony np. www.globtroter.pl/zdjecia/44271,polska,mazowsze,mpk,,motylek,na  ,kwi.html (np. techniką zapisz) i następnym razem przywołać (kopiuj, wklej). Reszta chyba jasna.
Pozdrawiam KLIKACZY i innych.

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:38 | 09.02.2009

Jeszcze drobiazg. Wstukując w wyszukiwarkę w kraj "Nowa Zelandia" wywala "190" fotek. Chcę ograniczyć - konkretnie Nowa Zelandia - fiordy - można owszem ale tylko w szukaniu słowa - i wywala "0" a fotek z taką nazwą jest... (?) Czy takie szukanie też jest naganne (skoro po numerku owszem)?

usunięty/nieznany 22:33 | 09.02.2009

ziutam, piszez ze popierasz Promyczka z szukaniem po numerku a opisujesz dokladnie szukanie tematyczne... hmm... i dlaczego myslisz ze podpadniesz wiekszosci skoro ja jedyna odpowiedzialam na problem Promyczka, niestety nie bedac w stanie go rozwiazac... nie chcialam nikogo nie bedacego kliaczem urazic i wybaczcie moje lekkie sfrustrowanie tematem klikania (moze mnie ponioslo troche porownujac szukanie po numerku do checi nabijania punktow ale majac ten problem klikaniowy na tapecie ostatnio troche tak to zabrzmialo) - tak czy siak, sama sie przyjzalam uwazniej tej wyszukiwarce i rzeczywiscie nie jest najlepsza, tak samo jak nie jest tez (a moze jeszcze o tym nie wiem) mozliwe wyszukiwanieczlonkow globtrotera po ksywce. Pisze o tym bo swojego czasu napisalam kilka maili do osob ktore byly w krajach do ktorych sie niedlugo wybieram i teraz chcialabym wrocic do ich profili zeby fotki poogladac i tez nie ma takiej mozliwosci a jak piszesz przejscie przez wszystkie zdjecia graniczy z cudem... rzeczywiscie wyszukiwarka nie jest najlepoiej rozwiazana...

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 22:56 | 09.02.2009

No oczywiście oba sposoby szukania (numerek i temat) dotyczą innych sytuacji ale to jednak podobny problem - ale widać nie do naprawienia.
Pozdrawiam

usunięty/nieznany 23:01 | 09.02.2009

ziutam, poczekamy pare m-cy moze jednak Admin tu zagladnie... haha... bo zeby cus naprawili tu to chyba raczej juz ciezsze bedzie....

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 16:53 | 10.02.2009

To wcale nie chodi o klikanie bez sensu, ale chec obejrzenia zdjec. Fajnie by bylo moc byc w miare na biezaco jesli kogos to interesuje. Mnie akurat tak i chetnie obejrzalabym te najstarsze:) jestem ciekawa jak to sie zmienia. a z mojej strony moge obiecac, ze znacznie powieksze swa galerie w drugiej polowie marca:)

usunięty/nieznany 17:15 | 10.02.2009

lol, mam nadzieje o fotki z Afryki ;)))) nie moge sie doczekac i zdjec i relacji z podrozy ;)))

Pabloss dołączył
01.09.2008

Pabloss 23:07 | 10.02.2009

Zainteresowal mnie ten temat i troszke pokombinowalem. Podaje link do pierwszej fotki jaka istnieje:

www.globtroter.pl/zdjecia/2,szwecja,-,sztokholm,defilada,przed,  palacem,krolewskim.html

Ten link zawiera jedna cyfre i jest to numer zdjecia, jesli chcesz zaczac od zdjecia np 997, to wpisujesz w linku cyfry "997" zamiast "2"

I pewnie tak to dziala,
mam nadzieje ze pomoglem
pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl