Forum dyskusyjne

wyszukiwarki tanich lotow i hoteli

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 12:57 | 10.02.2009

pomyslalam ze moze sie podpytam jakich stron uzywacie do rezerwowania lotow (zwlaszcza multistopow). Interesuja mnie zwlaszcza strony ze Stanow, bo ponoc amerykanie taniej placa za bilety (nie wiem ile w tym prawdy ale tak mi sie o uszy obilo ;))) jak macie jakies sprawdzone to wrzucajcie tutaj

ciekawe stronki ktore juz znam to:
www.skyscanner.net/  - stronka ma spory wybor lotnisk
www.ebookers.com  - mozna tez tu multi stopy szukac a takze hotele
www.travelsupermarket.com/c/cheap-flights/  - wyszukuje dobre promocje na loty i porownuje ceny z roznych innych stron
www.flightsdirect.com/  - wyszukiwarka lotow

www.travelrepublic.co.uk/  - fajna stronka do rezerwowania miejscowek w hotelach (lotow nie probowalam)
www.activehotels.com/  - tez kolejna wyszukiwarka hoteli - fajne i niedrogie a dobrej jakosci, zwlaszcza tanio w hiszpanii...

www.hostelworld.com  - wyszukiwarka hosteli
HostelBookers.com - podobnie
www.hostels.com  - podobnie

www.onthegotours.com/  - stronka operatora co organizuje overlandy na paru kontynentach - maja fajne broszury w pdf-ach i mozna zaczerpnac pomysl na kolejna wyprawe... poza tym jedna z najtanszych firm organizujacych safari po afryce.

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 16:18 | 10.02.2009

ja korzystam z fru.pl i jestem bardzo zadowolona

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl