Forum dyskusyjne


Wymiana pieniędzy

kategoria podróże po świecie

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:08 | 11.02.2009

Czy ktoś może orientuje się, gdzie najlepiej wymienić dolary na bahty. Dwa lata temu najlepszy kurs był w kantorze na Rambrutti przy hotelu o tej samej nazwie. Czy ktoś zna aktualną sytuację? Będziemy wymieniali około 2000 USD więc nawet różnica 1-2 bahty jest robiąca. Wiem, że mamy mieć nominały 50 i 100 USD.


bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:09 | 11.02.2009

Zapomniałem napisać, że chodzi o Bangkok.


viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 14:42 | 11.02.2009

Z aż tak dużą różnicą 1-2 Baht nigdy sie nie spotkałem, zwykle różnica pomiędzy kantorami jest bardzo mała, chyba, że wymieniasz np. w hotelu lub na lotnisku. Najlepszy kurs jest w miejscu gdzie jest dużo kantorów i duża konkurencja np. na Khao San lub Silom. Często też lepszy kurs jest w banku, jest tam wprawdzie większa biurokracja, ale przy większej sumie może sie opłacić. Trzeba po prostu pochodzić i posprawdzać. No i oczywiście banknoty niezniszczone, w miarę nowe i nie mniejsze nominały niż 50 USD.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl