Forum dyskusyjne

Milionowe Nagrody za udział w konkursie na najlepsze zdjęcie na Walentynki

kategoria inne

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:23 | 12.02.2009

Ach mam nadzieję, że mi Globtroter na to pozwoli....:-)))

Zasady zabawy znajdziecie pod tematem Walentynki!
Tutaj publikuję tylko zasady nagradzania!
1. Nagrody są w całości ufundowane przeze mnie - AMKB
2. Nagrody dzielone są następująco:
I-sze miejsce - 45%
2-gie miejsce - 40%
3-cie miejsce - 35%
4-te miejsce - 30%
5-te miejsce - 25%
3. Pomiędzy "klikaczy" nagrodzonego zdjęcia podzielona będzie suma 5% nagrody!
4. Fundator i organizator nagród (czyli ja) - zatrzymuje 50% na cele... "organizacyjne" :-))
5. Autorzy nagrodzonych fotografii mają obowiązek wysłać na mój emali zestaw 5 liczb od 1 do 56 i 1 liczbę -"Power Ball" od 1 do 46. Jeżeli tych liczb nie otrzymam do poniedziałku, 16 lutego b.r. do pólnocy, to liczby te zostaną losowo wybrane przeze mnie.
6. Zdjęcia muszą być umieszczone na Globtroterze do północy 14 lutego b.r.
7. Ocenianie zamykamy o północy 15 lutego (niedziela).
8. Najważniejsze - skąd nagrody i ile?: Numery podane przez uczestników zostaną użyte w loterii Mega Millions tutaj w stanie Illinois w dniu 17 lutego (wtorek). Nagrody zostaną wypłacone przeze mnie po opłaceniu wszystkich obowiązujących podatków i opłat manipulacyjnych. W chwili obecnej nagroda główna wynosi $85 milionów.
9. Losowanie i zasady loterii można znaleźć na stronie internetowej: www.megamillions.com 
10. No i na koniec coś dla prawników:
Cały pomysł nagród jest wyłącznie mój i jest to zabawa!!!!. Globtroter.com nie ma z tym nic wspólnego i w żaden sposób nie jest odpowiedzialny za wypłacenie lub niewypłacenie jakichkolwiek nagród. Tak samo ja nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wypłacenie lub niewypłacenie jakichkolwiek nagród!!!

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:23 | 12.02.2009

w przypadku nie trafienia power ball, wszyscy uczetnicy konkursu otrzymuja zwrot $ 5 wpalacone na moje konto przez AMKB :-)))) a ja po powrocie rozdam uczciwei :-/ :-)))) yahh right

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:22 | 12.02.2009

Wielce szanowny nasz fundatorze ! Będę bardzo natrętna:( Po przeczytaniu sposobu podziału nagród jestem zbulwersowana !!! Widać że nie jesteś umysłem ścisłym :(( raczej humanistą :))) Ni jak,mi saldo nie gra :( Jeżeli pula nagród wynosi 100% to coś się nie zgadza :(( powinno być 100%=100%,według przedstawionego rachunek wychodzi( 100%nagród ufundowanych<100% nagród rozdanych ) Taka matematyka to tylko w USA. Z wielkim szacunkiem,w trosce o dobro zwycięzców :)) BARBI :))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:28 | 12.02.2009

Droga Barbi: A koszta organizacyjne????

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:32 | 12.02.2009

Droga Barbi: Zapomniałem o jeszcze jednym: A koszta inwestycyjne??? ($5 + odsetki....) :-)))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:42 | 12.02.2009

Emski: Stawaj do konkursu a nie nabijaj się ze mnie! :-))). Ja wiem, boisz się przegrać! Czy ty wiesz, że tysiące globtroterów rzuciło się z aparatem w teren!!! :-))).

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:42 | 12.02.2009

AMKB w dalszym ciągu pogłębiasz deficyt !!! w moim babskim rozumowaniu,aby rachunek sie zgadzał wynik równania powinien wyglądać tak nagrody rozdane ufundowane 100%-nagrody rozdane 40% wówczas,ale o tym cisza,(sprawdź czy emski już poszedł) podzielimy się równo ? Przecież powinieneś o tym wiedzieć że prawdziwa Polka dostając 100zł wydaje 150zł,przy czym rachunki się zawsze zgadzają :))) To jak wchodzisz ?

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 20:54 | 12.02.2009

Barbi - Ja to już znam - u mojej żony też się rachunek nigdy nie zgadzałł :-))).

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 21:06 | 12.02.2009

OK Może rzeczywiście powinienem to trochę inaczej wyjaśnić: wygrywający dostaje procent wynikający z tabeli, 5% dostają "klikacze" a - resztę (minimum 50%) zatrzymuje organizator!!! Teraz gra???

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:10 | 12.02.2009

Będzie grało! Jak wejdę do spółki !! Bo inaczej .....

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:13 | 12.02.2009

Ciężko jest ! Trzeba jakoś sobie w życiu radzić ! Ale i tak ta kwota,na waciki tylko :))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl