Forum dyskusyjne

O milionowych nagrodach raz jeszcze

kategoria inne

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:25 | 13.02.2009

Ponieważ poprzedni tekst był pisany niemalże na gorąco, więc może na spokojnie i dokładniej wyjaśnię raz jeszcze zasady Konkursu Walentynkowego:

1. Zdjęcia muszą być umieszczone na Globtroterze do północy 14 lutego b.r.
2. Ocenianie zamykamy o północy 15 lutego (niedziela).
3. Zdobywcy 5 pierwszych miejsc biorą udział za moim pośrednictwem w losowaniu w loterii Mega Millions tutaj w stanie Illinois w dniu 17 lutego (wtorek). W chwili obecnej nagroda główna wynosi $85 milionów. Losowanie i zasady loterii można znaleźć na stronie internetowej: www.megamillions.com 
4. Autorzy nagrodzonych fotografii mają obowiązek wysłać na mój emali zestaw 5 liczb od 1 do 56 i 1 liczbę -"Power Ball" od 1 do 46. Jeżeli tych liczb nie otrzymam do poniedziałku, 16 lutego b.r. do pólnocy, to liczby te zostaną losowo wybrane przeze mnie.
5. Liczby te zostaną użyte przeze mnie do wykupienia zakladów na loterię - jedna osoba - jeden zakład.
6. Ewentualna wygrana zostanie użyta przeze mnie do wypłacenia nagród wg następującego podziału:
50% - organizator - czyli ja. 10% - osoba, której liczby wygrały. 5% - rozdzielone zostanie równo pomiędzy wszystkich tzw. "klikaczy". Reszta - czyli 35% zostanie rozdzielone pomiędzy wszystkich zdobywców 5 pierwszych miejsc (wliczając szczęśliwca z 10%) wg następującego klucza:
zdobywca I-szego miejsca - 50%
za 2-gie miejsce - 25%
za 3-cie miejsce - 15%
za 4-te miejsce - 5%
za 5-te miejsce - 5%
7. Jedna osoba może zdobyć nie więcej niż 2 nagrody.
8. No i na koniec coś dla prawników:
Cały pomysł nagród jest wyłącznie mój i jest to zabawa!!!!. Globtroter.com nie ma z tym nic wspólnego i w żaden sposób nie jest odpowiedzialny za wypłacenie lub niewypłacenie jakichkolwiek nagród. Tak samo ja nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wypłacenie lub niewypłacenie jakichkolwiek nagród!!!

Ten "regulamin" zastępuje ustalenia wcześniejsze!!!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 11:47 | 13.02.2009

To kto w końcu ma oceniać a kto nie?

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 16:10 | 13.02.2009

Ziutam: Wg uznania - ja nie oceniam!! :-))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:58 | 13.02.2009

Ok. Ale skoro nie biorę udziału (Kicia odmawia amorów) to się powyżywam. :-)))) i zasilę "liczną" grupę klikaczy.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:39 | 16.02.2009

Komunikat nr 2:

Postanowiłem powiększyć nasze szanse na wygranie! Dokupię następne 5 zakładów do których numery ustalę następująco: 1 zakład - numery ustala Marianna! Pozostałe 4 zakłady wybrane zostaną losowo. Ewentualna wygrana dzielona będzie wg przyjętego wcześniej klucza: 50% organizator - czyli ja, 10% Jury/Marianna o ile jej numery zostaną wylosowane! a reszta jak podano wcześniej. W chwili obecnej wysyłamy emaile do zdobywców 5 pierwszych miejsc z prośbą o nadesłanie swoich typów. O ile nie dostaniemy od kogoś numerów wybierzemy je losowo. Klikacze teraz muszą kibicować aby ich typy wybrały właściwe numery! Numery należy mi dostarczyć do północy - poniedziałek 16 lutego! Fotokopia kuponu zostanie opublikowana przed losowaniem we wtorek (około godziny 5 po południu czasu polskiego) z zaznaczeniem kto jakie numery wybrał! :-)). Losowanie będzie miało miejsce we wtorek o 10 wieczorem czasu Centralnego w USA tj. około 5 rano w środę czasu polskiego. Strona Internetowa loterii: www.megamillions.com. 

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:55 | 16.02.2009

Komunikat nr 3:

Spis "Klikaczy", którzy wyklikali nagrodzone zdjęcia i bez których ta zabawa nie byłaby możliwa!!! Gratulujemy!!:

Kariolka_11, hightravel, martaszy, Michelle, agatachristi, marianna_p, slowak38, hejh2o, spid, Amaranta, Paulinqa, mario-mil, beakal, ziutam, teddy320, dleszcz@hotmail.com, _Marek_, Promyczek, podróżnik, agatachristi, makensis, Sedona, cichy73, 160879, lee, megi5555, MarcinM, jochar, rayos, monek, ski, barbzurawska, super_klon.

Jeżeli o kimś zapomniałem proszę o uwagę poniżej!!! :-))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 07:36 | 16.02.2009

AMKB :(( Mogłeś mnie umieścić gdzieś w środku :(( Mało się udzieliłam w tym konkursie ? Zawsze tak jest :(( Mogłeś mi chociaż oszczędzić tego jakże zaszczytnego miejsca obok super_klona :(( Chyba wiesz jak na mnie działa samo słowo KLON :(( Smutno mi z tego powodu :( Bardzo smutno :(( Ciesz się, że udało Ci się wykręcić wszystkich !!! Ale skarbówka już jest powiadomiona:( Dowodów nie brakuje !! Smutne,bardzo smutne :((

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 17:47 | 16.02.2009

No i się porobiło. Trza było alfabetycznie wymieniać :-)))))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl