Forum dyskusyjne

Protest na kasowanie

kategoria inne

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 11:20 | 13.02.2009

Bardzo proszę o to, żeby nie kasować pochopnie fotek, do których przylega bogata twórczość, aktywnych użytkowników. Jedno "klik" zabija ślady naszej znajomości, naszych kontaktów. Kawał historii globtrotera odchodzi w zapomnienie.... Barb - DLACZEGO??????

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 12:47 | 13.02.2009

a ja mialam raz tak, ze na poczatku mej dzialanosci tutaj, wykasowalam niechcacy fotke najwyzej oceniana w mojej galerii. Gdy wstawilam ja ponownie oceny sa juz znacznie gorsze:)ciekawe od czego to zalezy....

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 13:11 | 13.02.2009

System nie widzi, że to ta sama. Klikacz ma różne nastroje. Jak coś widział to dla przekory idzie niżej. Zależy też od otoczenia - jak idą kiszki to wal średniaka - zawsze będzie lepiej spostrzegany.

usunięty/nieznany 14:35 | 13.02.2009

barbi, gdzie sie podziewasz, impreza juz w toku, nie wyrobilas sie z tymi drzewami??? to szofera wyslemy ;)))))

tez zauwazylam ze barbi w szale tyle fotek wyrzucila... ciekawe czy to przez emskiego i jego kolezkow paparazzi.... hmmmm.... ziuta, a ty gotowa? drinki sie juz chlodza...

do Promyczka - no coz, sama widzisz jak niesprawiedliwie tutaj sie ocenia fotki, zalezy jak wiekszosci klikaczy poleci palec... szkoda ze usunelas fotke swoja najlepsza, ale nie przejmuj sie za bardzo drugimi wynikami, bo oznacza to ze ktos zlosliwie zwyczajnie ocenil.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 16:09 | 13.02.2009

Też jestem zdania, że nie powinno się kasować! Kiedy wszyscy tam już swoje myśli umieścimy to to już jest własnością GSC a nie cykacza!!! Barbi!!! :-(((((((

usunięty/nieznany 16:29 | 13.02.2009

barbi sie gdzies dzis zaszyla... moze zapach grzybowej ja wywabi z kryjowki, sama nie wiem, smutne to :(

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 16:58 | 13.02.2009

Ja się tylko pocieszam, że może jej beau trafił we właściwe pole na tym kółku i 24 godziny są jego.... :-).

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 22:22 | 13.02.2009

AMBK, na którym kółku? bo nie łapię...

usunięty/nieznany 23:28 | 13.02.2009

no na spida kolku szczescia ;)))))) hihihihi

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl