Forum dyskusyjne

Walentynkowego szaleństaw ciąg dalszy

kategoria inne

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 00:52 | 15.02.2009

Zakończyliśmy przyjmowanie zdjęc do konkursu na Najlepsze Walentynkowe Zdjęcie!. Jeszcze przez następne 24 godziny można głosować na zdjęcia konkursowe. Zapraszamy wszystkich Globtroterów do najmilszej czynności: KLIKANIA!!!!! Po wejściu na moje zdjęcia ulubione znajdziecie 25 zdjęc konkursowych, z których należy wybrać najlepsze:
www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=15967 

Ponieważ zdjęć było 28, więc podaję jeszcze adresy 3 pozostałych zdjęć (zresztą świetnych!!!!:-))), które nie zmieściły się na stronie:

www.globtroter.pl/zdjecia/51295,mali,sahara,w,drodze,do,arouan,  szczescie,pod,gwiazdami.html
www.globtroter.pl/zdjecia/51294,mali,sahara,w,drodze,do,arouan,  ten,moj,to,jakis,dziwny,-,chyba,go,zrzuce,,,.html
www.globtroter.pl/zdjecia/51293,mali,sahara,w,drodze,do,arouan,  walentynkowy,usmiech.html

Głosować (KLIKAĆ) będzie można do północy 15 lutego (niedziela). Przypominam, że wszyscy klikacze biorą udział w losowaniu, a więc być może będą mogli wygrać po kilkanaście, a może i po kilkadziesiąt tysięcy dolarów!!!
W chwili obecnej główna wygrana jest oceniana na $103 miliony lub $67,600 milionów w gotówce. Klikacze w razie wygranej otrzymują $3,380,000 do podziału - to wcale nie mała sumka!!!!

Głosowanie kończymy o północy i Jury w składzie: Marianna, Barb i ja ustala zdobywców 5 pierwszych miejsc, które będą brały udział w losowaniu na zasadach podanych poprzednio. Zasady uczestniczenia w losowaniu podam w następnym komunikacie.
Resztę poniżej, mieszkając w USA MUSZĘ dodać na wszelki wypadek, i nie oznacza to, że jest moją intencją w tym momencie zmienianie jakichkolwiek zasad tu podanych... - ufff.... :-))))

(Legal disclosure - legalne wyjaśnienie) Raz jeszcze przypominam, że jest to tylko zabawa, której zasady mogą być przeze mnie zmienione w każdej chwili i udział w niej nie gwarantuje, żadnej wygranej niezależnie od wyników w loterii. Globtroter.com nie ma nic wspólnego z tą zabawą i nie ponosi żadnej odpowiedzialności z nią związaną. Ja, występujący tutaj pod logo AMKB nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki i raz jeszcze wyraźnie oświadczam, że zasady ewentualnego podziału wygranej mogę zmienić w każdej chwili w sposób w jaki uznam za stosowny. Podpisano - AMKB

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 00:58 | 15.02.2009

A co tu robi mój krzaczek? Było po 00.00 !!

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:02 | 15.02.2009

Zgodnie z podanymi wyżej zasadami - zmieniłem bezczelnie godzinę przyjmowania prac na 00:10 !!! :-))). Mam nadzieję, że pozostali członkowie Jury tę zmianę zatwierdzą??? ...:-))))).

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 01:03 | 15.02.2009

Czy mam na forum zgłosić kolejny protest? :-))))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:09 | 15.02.2009

Oczywiście! Czekam na zdanie Marianny i Barbi - decyduje większość głosów!!! :-))). W chwili obecnej jesteś IN !!!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 01:15 | 15.02.2009

Gdzieś czytałam o innym składzie jury (?) Rozumiem że jest zmienne.
Ps. Czy Ty kiedyś śpisz?

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:26 | 15.02.2009

Nie Jury jest cały czas takie same! Były inne kandydatury, ale niestety nie zostały uwzględnione z uwagi na zbyt krótki staż i braku możliwości sprawdzenia ewentualnych zadłużeń (mamy przykład z moim kumplem - Andrzejem Czumą!!!). Tak, śpię, ale właśnie już wychodzę z moją ukochaną (tą samą co mnie kiedyś łapała spadającego ze schodów), bo nie chcę, źeby mi się taki wypadek powtórzył.... :-))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 01:22 | 15.02.2009

juz noc , a tu jeszcze gadu gadu - tylko zerknolem !

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 01:25 | 15.02.2009

Moja fota na wyrok czeka a barb i paula gdzie?

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 06:28 | 15.02.2009

Barbi!! Potrzebuję Twój email, jeśli masz być zasiadać w Jury!!! Pilne!!! Możesz wysłac info na mój email - nikomu nie powiem!!! :-))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 20:37 | 15.02.2009

Wiadomość z ostatniej chwili!!!
Jury na tajnym posiedzeniu dokonało pewnych korekt i niestety spid bez znanych nam powodów wycofał jedno z najsłynniejszych zdjęć na tym forum (i jak my teraz innym będziemy tłumaczyć, że nie trafił w kółko??? :-(((). Ostatecznie w konkursie bierze udział 25 zdjęć, które są umieszczone na moim profilu jako ulubione pod adresem:
www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=15967 
Zapraszamy do klikania - Klikacze też wygrywają (może...)!!!!!! Konkurs zamykamy dzisiaj o północy czasu globtroterskiego, czyli polskiego!!!!
Klikacze do dzieła!!!!!!!!

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:14 | 15.02.2009

Jeszcze tylko 50 min. do ogłoszenia wyników,wiem że nie mam szans na nagrodę,ale jeszcze się łudzę,że załapię przynajmniej na trzecie miejsce.jakieś przecieki z szanownego Jury??

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:14 | 16.02.2009

Minęła północ, wyniki konkursu:)))
1 miejsce:
Atamanka za bezkonkurencyjne zdjęcie ze średnią 5,0
www.globtroter.pl/zdjecia/51303,polska,kurpie,zielone,nad,narwi  a,walentynki.html
2 miejsce:
exequo Paulinqa i Hitravel za zdjęcia ze średnia 4,82
www.globtroter.pl/zdjecia/51285,anglia,north,yorkshire,flaming,  park,moja,luba,daj,m.html
www.globtroter.pl/zdjecia/51211,anglia,-,poludniowe,wybrzeze,or  ginalne,wyzna.html
3 miejsce:
Swift za foto ze średnią 4,81
www.globtroter.pl/zdjecia/51289,gambia,western,division,serekun  da,walentynkowe,ja.html
4 miejsce:
exequo Paulinqa i Atamanka za foto ze średnią 4,78
www.globtroter.pl/zdjecia/51305,polska,kurpie,zielone,nad,narwi  a,walentynki,2.html
www.globtroter.pl/zdjecia/51201,anglia,-,new,forest,together,fo  reve.html
5 miejsce :
wg punktacji Paulinqa ma następne 2 zdjęcia ze średnią 4,76 i 4,72, ale ponieważ AMKB w regulaminie nagród zastrzegł, ze wśród 5 głównych wygranych mogą być tylko po 2 zdjęcia jednego autorstwa, 5 miejsce przechodzi na ziutam za zdjęcie ze średnia 4,66:
www.globtroter.pl/zdjecia/51201,anglia,-,new,forest,together,fo  reve.html

miejsce 6 bardzo istotne!!! I jakże bogate przypada pozostałym uczestnikom zabawy za postawę, chęć zabawy i uczestnictwo!! :))) wszystkim dziękujemy, są to:
Alveiro, AMKB, ania 1100, beakal, lee, marianna_p, mario-mill, matt (pamiętamy też o Spid’zie i jego słynnym kole fortuny - wycofanym przez niego 15 lutego…;)

Co do ewentualnych nagród, czyli milionowej wygranej AMKB da nam znać, wygrani z pierwszych 5 miejsc mogą wysłać typowane numery do loterii na jego maila- no to trzymajmy teraz wszyscy kciuki za wygraną;))

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w zabawie :)))))
członkini samozwańczego JURY w składzie AMKB i marianna_p;)

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 00:45 | 16.02.2009

bylo i jest mi niezmiernie milo, brac udzial w spontanicznych przedsiewzieciach spolecznosci globtrotera , choc rywalizacja byla zacieta i momentami burzliwa , mysle ze wiekszosci uczestnikom ,sprawila choc troche radosci . Dobrejnocy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl