Forum dyskusyjne

szersze spojrzenie na drodze -- droga do sukcesu bezpieczenstwa wszystkich jego uzytkownikow

kategoria inne

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 20:39 | 15.02.2009

MrRobert sadzilem ze bedac kulturalnym warszawiakiem uzywa Mr kulturalnego jezyka ( w koncu stolyca),no coz mylilem sie co do oceny Mr-a - (cale zycie czlek sie uczy)zasadnicza kwestia, prosze uprzejmie nie wkladac mi w klawiature (usta) slow, ktorych nie napisalem i tu : czy ja uzylem okreslenia szczeniaki na rowerach, badz ,ze drogi sa dla wielosladow tylko?Chodzi mi tylko o szersze spojrzenie na zagadnienie Mr-a ale z tego wynika ze ,z perspektywy roweru malo widac.Warto czasem spojrzec bardziej perspektywicznie, to nie boli , a moze pomoc zrozumiec innych na drodze.Swego czasu mialem watpliwa przyjemnosc poznania umiejetnosci poruszania sie po drogach krolow szos z Wa-ki ,czyzby udzielala sie rowniez rowerzystom ? egocentryzm na drodze jak i ogolnie jest zmora .Pragne rowniez uswiadomic Mr-a ze ma nilke szanse wyjscia z opresji calo po kolizji na drodze z wiekotonarzowymi pojazdami z racji wagi jak i predkosci , na nic tu rownouprawnienie .A juz z pewnoscia nie zasluguje na miano krola , a tym bardziej krola polskich szos poniewaz nigdy nie jezdzilem zawodowo w Polsce .Z powodu wlasnie niefrasobliwych rowerzystow NINJA, furmanow (czesto gesto pod wplywem )kierowcow rowniez ,jaki i pieszych ,namolnych kontroli , zlych drog , oraz finansowych .Konczac pragne podkreslic ze zrozumnienie na drodze wszystkich jej uzytkownikow moze ustrzec przed wypadkiem , krolowanie na drodze w kazdym wydaniu jest niebezpieczne ! w wydaniu rowerowym takze , szerokiej drogi , no i szczescia - moze sie przydac .

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 20:42 | 15.02.2009

Przepraszam!A o co chodzi?! ;-) :-)

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 20:49 | 15.02.2009

chodzi o duskusje z innego watku -- kij w mrowisko .......... ciag dalszy

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 22:44 | 15.02.2009

a po co nowy watek w tej kwestii;)?

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:16 | 15.02.2009

z powodu rozdowjenia , zapetlenia sie tematu , uznalem ze szlusznym jest odpowiedziec Mr. Roberto na jego hmmm domniemane sugestje co do mojej osoby . To tyle i nic juz wiecej.

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 12:00 | 16.02.2009

Higtrawvel !! Masz rację !! trzeba krótko i na temat :))) Tylko co ja teraz będę czytać ? Z czego będę boki zrywać ? Smutno,bardzo smutno :)))))))))))))))))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 12:02 | 16.02.2009

Jeszcze jedno !!! Mam nadzieję że lubisz grzybki ? Prawda że nie będziesz im nóżek 1 podcinał ? :)))))))))))))))))))))))

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 12:25 | 16.02.2009

zastanawiam się i z podziwu wyjść nie moge co Was trzyma na tym forum..Beznadziejna moderacja,bardzo mało czytelny, zabałaganiony interface, idiotyczne wielopostowe wątki o tym kto oszukuje w zdjęciach lub kto uważa taki a taki rodzaj podróżowania za lepszy, przy niemal zupełnym braku ciekawych dyskusji o miejscach godnych odwiedzenia..Nigdy nie byliście na stronach odyssei,travelbit czy LP thorntree? Naprawde wolicie tu wylewać swoje żale i tropić fotograficznych oszustów niż dyskutować o świecie gdzie indziej? A może nie wiecie, że gdzie indziej jest o wiele lepiej, ciekawiej i sensowniej?:)
Jedyne co mnie skłaniało ku wizytom tu to dział ogłoszeń (czasem trafiały się jakieś antymalaryki) tudzież kilka ciekawych wypowiedzi o Indiach czy krajach Europy Wschodniej. Ale patrząc na obecne wątki trudno ukryć zażenowanie poziomem..

usunięty/nieznany 13:15 | 16.02.2009

hej yanas, nie wiem czy kiedykolwiek dodawales tu swoje fotki badz probowales dyskutowac na jakies bardziej sensowniejsze tematy (choc pewnie tak biorac pod uwage twoj staz na tym portalu). Ja uwazam to za bardzo frustrujace, ta walke z wiatrakami, to ze wiekszosc bezsensu klika a nie chce dyskutowac. stad wlasnie te bezsensowne dyyskusje z ostatnich paru tygodni o tym co z tym zrobic, a brak administracji nie pomaga w tym zupelnie.

Dzieki za linki do innych portali, na pewno na nie zajrze.

Wiesz, kilka osob tutaj jest naprawde do tego portalu przywiazana, ja sama jestem tu od niedawna ale juz poznalam grupe fantastycznych ludzi z ktorymi naprawde mozna sie posmiac. czasami nie nalezy wszystkiego powaznie brac, zart, dobra, smieszna dyskusja tez jest fajna... Stad wlasnie te kilka osob probuje tak zaciekle zwalczyc cos co tutaj jest nagminne a nazywa sie Bezcelowym Klikaniem... gdyby tego nie bylo uwazam ze portal duzo by zyskal. A jesli uwazasz obecne watki za godne pozalowania to mi przykro, bo ostatnio mielismy kupe smiechu walentynkowego, taki mini konkurs globtrotersko-walentynkowy ktory skonczyl sie wiekszoscia fotek zoologicznych... po prostu jest tu grupa osob ktora lubi sie tez posmiac, a jak poczytasz ich profile to osoby te zwiedzily juz kawal swiata.

Jesli mialbys ochote na jakas powazniejsza dyskusje na tematy ktore ciebie interesuja to jestem pewna ze na pewno znajdziesz kogos kto dany temat bedzie mial ochote przedyskutowac z toba. sama nie bylam jeszcze w wielu miejscach wiec poki co malo moge pomoc choc portal ten pomogl mi juz przy planowaniu mojej duzej podrozy na ten rok. Wiec zamiast narzekac, zarzuc jakis ciekawy watek. dzieki ludziom takim jak ty ten portal ma szanse zamienic sie w pozadny portal globtroterski a nie w szalencza walke o punkty i przewodniki ;))) mam nadzieje ze dasz temu szanse i ze sie kolejnym razem spotkamy na jakims bardziej powaznym watku ;))))

Pozdrawiam
Paula

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 13:54 | 16.02.2009

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź:)

Mając na mysli żałosność postów nie myślałem akurat o waszych konkursach,bo to na pewno ciekawa inicjatywa i na tego typu forach mało znana. Chodziło mi o to klikactwo, idiotyczne reklamy biur podróży czy pośredników wizowych,na dodatek wszystko wrzucone w jedno okno..
Nie mam zamiaru angazować się w ten portal,bo jak napisałem,nie podoba mi sie. Zresztą jestem mocno związany obecnie z innym forum i tam sie udzielam jak mogę:)

Pozdrawiam

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 14:29 | 16.02.2009

Szkoda :((( Brakuje tutaj jeszcze kilku osób , nie klikających :((( Ale jak coś ,to czekamy :)))!

usunięty/nieznany 15:17 | 16.02.2009

wlasnie zajrzalam na wyzej wymienione portale i zaden jakos mi sie nie widzi. Jesli mowa o denerwujacych reklamach to rzeczywiscie jest ich nawet wiecej na travelbicie i na odyssei. LP jest fajnym portalem ale na angielskojezycznym juz jestem innym na travelpodzie i na nim zostane. Travelbit ma strone glowna okropecznie zawalona roznosciami i przez to malo czytelna.

Co prawda forum na obu tych portalach wyglada lepiej i nowoczesniej a takze jest jakis lepszy pozadek... co do tematow i watkow to nie zauwazylam nic co by bylo nieporownywalnie lepsze niz tutaj.

Na odyssei fajne jest to ze stronka o czlonkach jest fajniej zrobiona, widac lepiej zdjecie, wiecej wiadomosci o sobie mozna zamiescic przez co mozna prosciej znalezc osoby ktore dziela te same zainteresowania. na odyseju to mi sie akurat bardziej podoba... moze sprobuje sama, kto wie... na razie ten portal uwazam jest OK.

anag dołączył
14.04.2006

anag 15:53 | 16.02.2009

Yanas,

zgadzam sie z Toba w 100% na temat poziomu tego portalu - ktory niestety leci na leb na szyje. Moim zdaniem, thorntree nie ma sobie rownych, jesli ktos szuka bardzo konkretnych i rzetelnych informacji. Globtrotera polubilam dawno temu ze wzgledu na zdjecia, ale i tu zrobil sie kosz na smieci, z ktorego bardzo ciezko wylowic perelki - glownie przez beznadziejny system oceniania.

Jeszcze slowko w obronie Admina - wszyscy winia go za brak zaangazowania i niewprowadzanie ulepszen. Jest w tym sporo racji z jednej strony, bo jak wiemy Globtroter to przedsiewziecie hobbystyczne, a oczekiwania uzytkownikow dawno przerosly rzeczywistosc. Ale z drugiej strony, sprobujcie na thorntree dodac glupie pytanie (w stylu "wybieram sie do Afryki, co polecacie zobaczyc?") albo pytanie, na ktore ktos juz odpowiedzial i ZJEDZA WAS, i to nie Admin (bo by nawet nie zdazyl;), ale inni uzytkownicy. To samo tyczy sie reklam wszelkiego typu - nikt ich tam nie akceptuje pod zadna postacia. Uwazam w zwiazku z tym, ze obecny ksztalt tego portalu jest rowniez nasza wina...

A jesli chodzi o niektore watki i poziom dyskusji na nich, to jest dokladnie to samo co na innych polskich forach - tylko sie cieszyc, ze niewielu nie-Polakow mowi po polsku na tyle, zeby to ujadanie zrozumiec...

Ja wciaz tu zagladam, na ile czas pozwala, bo wciaz sa tu fajni ludzie, ciekawe watki i reportaze. Ale na pewno Globtroter mi sie nie przydaje, kiedy ruszam w podroz.

usunięty/nieznany 16:09 | 16.02.2009

ja sie tutaj znalazlam tylko dlatego ze szukalam informacji na temat wiz dla Polakow ktorych na innych miedzynarodowych portalach znalezc nie moglam... do planowania tras podrozy prawie zawsze korzystam z travelpoda i czytam po prostu czyjes blogi, to mi najlepiej pomaga poznac dana okolice od strony praktycznej... tu na globtroterze znalazlam sporo artykulow odnosnie Mongolii i zyskalam wiele cennych informacji od uzytkownikow ktorzy juz na Syberii byli. Wszystko robilam glownie droga mailowa, jako ze na forum malo mozna bylo znalezc a i nie kazdy odwiedza strone tak czesto. Kilka osob naprawde duzo mi pomoglo w planowaniu mojej podrozy i za to DUZE DUZE dzieki ;))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:51 | 16.02.2009

Anag: Na szczęście nie masz racji, jeśli chodzi Ci o "lecenie tego portalu na łeb i szyję" - wręcz odwrotnie. Wg. żródeł niezależnych - sprawdzających traffic na internecie w ciągu ostatnich 3 miesięcy tzw. trafic wzrósł o 27% - jak na tego typu portal - jest to dużo!!! Przy okazji - Odyssei.com - zmalał o 2%. Ci którzy są tutaj na codzień, zauważyli jak dużo dawnych członków zaczeło tu zaglądać i jak nowych zaczęło przybywać!
Nieporozumieniem jest porównywanie tego portalu z Travelbit, którego traffic jest daleko w tyle za Globtroterem. Jest to beznadziejna, martwa strona bez życia.
Oczywiście Odyssei (poza katalogiem zdjęć, który wg mnie jest słabszy niż na Globtroterze!!!) jest większą stroną i popularniejszą i bądżmy szczerzy - bogatszą, ale możliwość dyskutowania przy różnych zdjęciach z podróży, niemal tak jak się to robi przy piwie, czy przy ognisku jest unikalną zaletą globtrotera. Chodzi tutaj bardziej o utworzenie grupy podróżników, którzy będą rozmawiali, na ogół śmiejąc się (bez pozowania!!!! - uwaga dla Roberto :-)))) na wszystkie tematy nie tylko podróżnicze. Jeśli chodzi o tematy podróżnicze to znajdziesz tu ludzi, którzy zwiedzili już na prawdę kawał świata i w razie czego odpowiedzą na wiele nawet szczegółowych pytań. W każdej chwil, każdy może się przysiąść!!!!
Nie porównuję tu Lonely Planet, którego Thorn Tree jest specyficznym portalem nie mającym równego na internecie ale zdecydowanie dla "low budget" podróżników i wymagający dobrej znajomości angielskiego. Uwierz mi, że tak jak tutaj się można pośmiać to tego tam nie znajdziesz.
Yanas: Wstrzeliłeś się akurat w temat, który nie powinien wg mnie się tutaj znaleźć ; Wg mnie Hightravel niepotrzebnie (choć rozumiem oburzenie) rozciąga dyskusję, która już się zakończyła! Dalej już może być tylko pyskówka, których wbrew temu co myślisz Yanasie już od paru miesięcy nie widziałem. Od paru miesięcy nie widziałem też żadnych rzeczywistych "klonów" a i ich istnienie też dowodzi popularności tej strony i chęci walki ze strony knonkurencji być może???
Brak moderatora? Na prawdę jest odczuwalny??? Wydaje mi się, że jakoś potrafimy sobie z tym radzić. Spróbuj zostać z nami na codzień przez parę tygodni a jestem przekonany, że zmienisz zdanie! :-))
Na zakończenie chcę dodać, że zgadzam się, że strona jest antykwaryczna, od dawna nikt nie wprowadza żadnych zmian, być może nie potrafi się odpowiednio sprzedać i na prawdę zaistnieć, ale to już niestety sprawa właścicieli Globtrotera... :-). Pozdrawiam i dziękuję za prawdziwe włożenie kija w mrowisko :-))))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 19:39 | 16.02.2009

OK zamilkam ! AMKB , Barb - ja uwielbiam grzybki , takze zbierac !

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 20:16 | 16.02.2009

Hightravel: Na temat R to na pewno trzeba zamilknąć ale na inne mam nadzieję, że nie zamilkniesz? :-)))

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 20:37 | 16.02.2009

Widzisz ja podobnie jak Yanas jestem stalym i dlugim uzytkowieniem travelbitu.
Moze na travelbicie nie ma takiego ruchu, ale za to jest porzadek, kultura, rzeczowe pytania o i odpowidzi. Te same nicki i Ci sami uczestnicy sa od lat. Na globtroterze natomiast jest istny smietnik Ilosc nie idzie w parze z jakoscia. . Zadaje sie pytanie i w zamian otrzymuje albo glupie komentarze nic nie wnoszace do dyskusji, albo czyjest wraz z Twoimi na czele aluzje ktore to niby maja byc smieszne. Tylko dla kogo? Globtroter przerodzil sie w forum towarzyskie o poziomie szkoly podstawowej. Bo tak naprawde czytajac i nawet malo sie wypowiadajac komentaarze uzytkownikow w wiekszoci to dosc marny poziom, ktory nic nie wnosci do dyskusji.
Bez urazy kolego AMKB wez i poczytaj sobie swoje posty i spojrz obiektywnie.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 21:07 | 16.02.2009

Akinom,masz rację,że "Na globtroterze natomiast jest istny smietnik ",ale jak przestaniesz umieszczać Twoje posty to poziom się podniesie.Od dawna zwróciłem uwagę na Twoją osobę i mam wrażenie,że prawie zawsze coś się Tobie nie podoba, szukasz zaczepki.Już kiedyś cytowałem Twoje napastliwe teksty.
W Globtroterze jest miejsce na zadawanie pytań i wtedy często otrzymuje się cenne rady i wskazówki.Nie uważam za nic złego,że nieraz dyskusje zdryfują na inne tematy.Większości użytkowników to nie przeszkadza,Tylko Ty jesteś wiecznie niezadowolona i myślę,że swoje frustracje przenosisz na to forum.U Ciebie w życiu prywatnym wszystko układa się dobrze???

usunięty/nieznany 21:13 | 16.02.2009

Akinom, tych ktorzy czaja dana dyskusje to wiekszosc komentarzy na pewno smieszy... dlaczego wszystko ma byc POWAZNE??? troche sie powyglupiac i posmiac nie mozna??? mi sie tu podoba tak jak jest...fajnie z rodakami nawet czasmi na glupie tematy popisac... zabija to czas w pracy a takze robi konkurencje nudnej angielskiej telewizji ;) moze i moje wrzutki tez nie naleza do tych najpowazniejszych i najmadrzejszych ale i taki byl ich zamiar jak je tu wrzucalam bo niektore dyskusje po prostu takie sa ;)))) ja nie wiem dlaczego odstrasza to ludzi takich jak ty badz Yanas od rozpoczecia jakichs powazniejszych dyskusji... duzo tutaj miejsca, dla wszystkich go starczy... a krytykujac dyskusje nasze glupawe samemu zale wyciagajac na wierzch wcale nikt nie jest lepszy aby o tym mowiac a nie probujac nic zmienic...

jakby byla jakas ciekawa dyskusja np o afryce to chetnie sie przylacze bo sie wybieram niedlugo a jeszcze duzo rzeczy nie wiem... planowalam watek w przyszlym m-cu zalozyc tak zeby byc na biezaco z wizami itp.

nie oceniajcie tych ktorzy sie udzielaja i wpisuja ironiczne wrzutki z gory jako tych co obnizaja poziom bo zwyczajnie nie ma nikogo kto ten poziom moglby podciagnac, wiec zamiast krytykowac po prostu wezcie sie do roboty ;))))) no a AMKB przeciez tak latwo odpyskowac ;)))) moge pomoc ;)))))

(AMKB nie miej za zle, ty jako jeden z niewielu znasz sie badz co badz na ironii ;)))))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 21:15 | 16.02.2009

certainly ! AKMB , only Mr bike subject its clos .

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 21:13 | 16.02.2009

a mnie sie wydaje, ze to miejsce jest wlasnie po to zeby sobie pomoc, udzielic cennych rad, a nie do rzucania w siebie blotem. Ech

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 20:54 | 16.02.2009

Monisiu znowu się odezwałaś? Bidoto Ty moja, wracaj na travelbit - nie umiem niestety odpowiadać na tym samym poziomie co Ty - sorry :-((.

usunięty/nieznany 21:17 | 16.02.2009

Promyczku, nikt nie rzuca w siebie blotem, niestety jak jest jakis problem badz nieporozumienie to stajemy sie tymi typowymim klotliwymi Polakami i kazdy walczy dzielnie o swoja racje... nadal mysle ze lepsze to niz siedziec cicho jak mysz pod miotla...

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 22:36 | 16.02.2009

Widzę, że jestem winien małe wyjaśnienie wszystkim, którzy ostatnio dołączyli; Monika (Akinom) wpada tu raz na jakiś czas i za każdym razem kogoś obrzuci błotem. Pisze gdzieś z USA (dla mnie nie istotne skąd dokładnie - sama pisze "dowcipnie" ze jest z "Miasteczka Bożego Narodzenia" w Szwajcarii) i widocznie jej ciężko jak to bywa niejednemu imigrantowi. Głównie wyładowywuje się na kolegach imigrantach i nigdy niczego ciekawego na to forum nie wniosła. Nie dajcie się sprowokować! Roberto jest żywą istniejącą postacią - Monisia nie - moim zdaniem trzeba olać :-(((

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 23:21 | 16.02.2009

nie wiem jakie wskazniki ma portal,podobnie jak nie specjalnie wiem jak wyglada strona travelbit bo korzystam wyłącznie z forum,główną ich stronę otworzyłęm może 2 razu w ciągu 4 lat.Także jeśli pisząc,że travelbit jest martwy miałeś na myśli główny "serwis" to nie mam na ten temat zdania.Ale jeśli myślałeś o forum travelbit to, wybacz, skrajnie nie masz racji.To IMO najlepsze podróźnicze forum w Polsce,i świadczy o tym zarówno ilość i jakość tematów jak i ludzie którzy trzon tego forum tworzą.
Nie oceniam ekipy którą globetroter skupia,nie wątpie,że jest bardzo pozytywna i ciekawa.Pisałem o poziomie forum,na który wpływ ma także zupełnie rachityczny interface chociażby..Nie przeszkadza on wam?

anag dołączył
14.04.2006

anag 23:40 | 16.02.2009

AMKB - przy calej sympatii i szacunku do Ciebie i pelnym zrozumieniu, czym Monika Ci sie narazila (tez mi sie zdarzylo zabrac na ten temat glos raz czy dwa), Twoje dwa ostatnie posty mnie nieco zaskoczyly... Nie wiem juz naprawde, do jakiego "poziomu" dyskusji kazdy z nas sie wciaz odwoluje, ale wyglada na to, ze kazdy ma zupelnie inna wizje.

Mnie by w zasadzie wystarczylo, zeby sie nawzajem nie obrazac. Jesli nawet ktos zaczyna i odpowiada sie tym samym (a zawsze jest przeciez inne wyjscie), to czy "poziom" nam nie spada automatycznie?

Wracajac do porownania LP i Globtrotera - na tym pierwszym tez mozna sie i posmiac i poczytac dyskusje, o ktorych mozemy na Globtroterze tylko pomarzyc. Znajdzie sie tam wiele osob, ktorych znajomosc angielskiego jest bardzo podstawowa - zreszta, jak Polak moze podrozowac niezaleznie nie znajac przynajmniej podstaw angielskiego? To chyba niemozliwe - chyba ze zna hiszpanski i jedzie do Ameryki Lacinskiej...

Tak czy inaczej ja wciaz lubie Globtrotera - czekam tylko na troche lepsze czasy...;))

Pozdrawiam wszystkich:)

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 09:37 | 17.02.2009

Yanas: Myślę, że masz dużo racji i powinienem przeprosić za niezbyt szczęśliwe określenie travelbit. Określiłem tą stronę w ten sposób bazując na amatorskiej (wg mnie) zewnętrznej szacie graficznej, drętwych, bez żadnej interpunkcji, bez zdjęć opisów wycieczek i bardzo kiepskiej stronie fotograficznej choć z drugiej strony dobrze zrobionym forum dyskusyjnym wzorowanym na Thorn Tree. Niestety travelbit ma relatywnie niewielką ilością odwiedzających. Przy okazji: Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dana strona prezentuje się na internecie to możesz skorzystać np ze strony alexa.com, gdzie znajdziesz dane o niemal każdej stronie na internecie.
Przykładowo: wg alexy Globtroter jest obecnie na 256,746 miejscu na internecie, poprawiając swoją pozycję w ciągu ostatnich 3 miesięcy o 28% (89,175 pozycji w górę (!!).
Te same dane dla Travelbit: 1,214,936 miejsce na internecie, spadek w ciągu ostatnich 3 miesięcy o 20% (105,251 pozycji w dół. Czyżby przenieśli się na Globtrotera??? :-))).
Oczywiście możesz mieć rację pisząc, że spotyka się tam wielu być może ciekawych ludzio i być może łatwiej tam znależć informację na tematy ściśle podróżnicze - ale nie oznacza to, że tych ludzi jest dużo!!!
Oceniając Globtrotera muszę przyznać, że jest niestety.... amatorski i nie da się tego ukryć. Z drugiej strony czasami pogadanie sobie na różne tematy przy kolejno wyświetlanych zdjęciach potrafi być ciekawsze niż drętwe dyskusje na forum, gdzie jest tylko tekst. Globtroter stworzył, a raczej jego użytkownicy! stworzyli unikalne forum dyskusyjne, gdzie przy okazji oglądania czasami wspaniałych zdjęć a jeszcze częściej (niestety - przyznaję :-(() kolejnego widoku gór nr 11, widoku gór nr 12 itp można sobie podyskutować nie tylko o tym co widzimy na zdjęciu ale równierz i o za przeproszeniem "d.... Maryni" Jesteśmy ludźmi i nie zawsze mamy ochotę być poważni! Nikomu nie narzucamy, żeby do nas dołączył, ale też jesteśmy otwarci dla wszystkich! :-)). Wydaje mi się, że obydwie te strony mogą istnieć i niech będą różne!!! Czy nie można jej poprawić??? Are you kidding???? Pewnie, że tak!!! Czy zostanie poprawiona - wątpię, jeżeli to będzie dalej przedsięwzięcie amatorskie. Anyway - zapraszamy może przez chwilę tu pobędziesz i przestanie Ci przeszkadzać rzeczywiście archaiczny interface...?? :-))

Anag: Generalnie masz rację - na chamstwo nie powinno się odpowiadać chamstwem. Niestety Akinom, dała już wcześniej nie prowokowana popisy i po prostu nie mam ochoty z nią rozmawiać - taka dyskusja czy bym chciał czy nie, przerodziła by się w pyskówkę a jesteś tutaj wystarczająco długo, żeby nie rozumieć dlaczego jakiejkolwiek pyskówki chcę uniknąć! :-)). W każdym razie - przepraszam innych za taką moją reakcję. Nigdzie nie porównywałem Thorn Tree z Globtroterem, już bardziej travelbit się do tego porównania nadaje. Uczestniczyłem w tych dyskusjach wielokrotnie i jasne, że i żart i humor i zacięte dyskusje też bywały. W dalszym ciągu z przyjemnością skorzystam z rad tutaj prezentowanych, ale zawsze zajrzę na wszelki wypadek na thorn tree obowiązkowo!!! Cieszę się, że lubisz dalej Globtrotera bo.... ja też :-)).

usunięty/nieznany 10:49 | 17.02.2009

smieszne jest troche to ze ci ktorzy otwarcie krytykuja tutejsze pyskowki i glupie dyskusje ktore donikad nie daza sami sie teraz w nie angazuja..... smutne..

AMKB zgadzam sie z toba calkowicie co do portalu... co do Akinom - nie mam zdania, za krotko tu jestem...

chcialam tylko powiedziec ze te wszystkie pyskowki robia sie wokol ludzi ktorzy tylko duzo mowia, narzekaja, oskarzaja innych o to ze sie dobrze bawia a sami nie robia nic zeby cokolwiek zmienic. jak sie wam az tak nie podoba tutaj i nie macie zamiaru sie fatygowac zeby cokolwiek dac od siebie i cokolwiek poprawic to po co wogole fatyga z wpisywaniem czegokolwiek na tym forum???? zastanawiajace... hmm

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 10:55 | 17.02.2009

Paulinqo jak rozumiem nie masz na myśli mnie?

Zastanawiający to jest totalny brak prawidłowej reakcji na konstruktywną krytykę/uwagi w narodzie.Bierz przykład z AMKB, który potrafił odpisać bardzo sensownie i konstruktywnie, na dodatek przyznać,że nie do końca miał racje w swojej wcześniejszej wypowiedzi.

Twój post akurat jest dowodem zupełnego braku wyczucia i reakcji alergicznej na zwrócenie uwagi..Krytykujesz krytykę pyskówki,którą sama tworzysz taką wypowiedzią.

usunięty/nieznany 11:52 | 17.02.2009

Yanas, swoje spojrzenie na ta cala sytuacje zawarlam w jednym z wyzszych wczesniejszych postow, nie sadzilam ze ktos kto sie tutaj podpisze nie przeczyta najpierw wszystkiego co bylo wczesniej powiedziane...

nie pisalam bezposrednio do ciebie - ty miales jedynie problem z interfejsem forum, wiec mysle ze tu poradzic nic nie moge. podales nazwy kilku portali ktore sprawdzilam i podzielilam sie tez swoja opinia w grzeczny sadze sposob bez zadnej pyskowki powyzej (jezeli w jakis sposob byl on niegrzeczny to przepraszam z gory)...

to co napisalam powyzej o ludziach ktorzy prowokuja pyskowki sami je krytykujac glosno tyczy sie nie koniecznie tego watku (i nie pisalam tutaj do nikogo bezposrednio) ale caloksztaltu forum tutaj na globtroterze badz komentarzy do zdjec. nie wiem jak wy ale ja nie potrafie przejsc obojetnie obok komentarza ktory obrzuca kogos blotem, nawet jak nie dotyczy to mnie. tym samym po chwili znajduje sie posrodku tej pyskowki. toczy sie zazarta dyskusja na bezsensowny temat ale przynajmniej cos sie dzieje. Mysle Yanasie ze to jest raczej prawidlowa rekacja na konstruktywna krytyke - jest dyskusja badz spor - ja mam jakies zdanie i nie boje sie go powiedziec. oczywiste jest to ze zawsze beda dwie strony do jakiegos sporu - grunt to jakos go rozwiazac bez palenia mostow za soba... dyskusja jest zawsze kluczem, a nasza polska natura niestety nie daje nam tak latwo dawac za wygrana chocby chodzilo o najdrobniejszy problem...

jesli wczytasz sie w jakies inne dyskusje w ktorych bralam udzial to zauwazysz ze ja poczatkowo stawiam swoje zdanie w sposob grzeczny i przyjazny, to odpowiedz potem prowokuje mnie do pyskowki... tak bardzo jest to polskie ze po prostu ciezko temu uciec...

powiedziawszy powyzsze - siebie nie bronie, wrecz przyznaje ze dyskusje kazdego rodzaju sprawiaja mi przyjemnosc. nie rozumiem jednak za bardzo jak sie ma twoje porownanie mojej wypowiedzi powyzej z powyzsza wypowiedzia AMKB ktory przyznal ze do konca nie mial racji odnosnie portalu travelbit... co mam przyznac? to samo? moje zdanie na temat portali jest wyzej i nie sadze zeby w jakikolwiek sposob bylo klotliwe badz zblizone do waszej dyskusji... Oczywiscie ze z AMKB bede przyklad brala i jesli z czyms sie pomyle to przyznam ze racji nie mialam ale nie wiem jak sie to odnosi do mojego powyzszego postu? napisales to tak jakbym wypisala tutaj tysiace glupot i wiedzac ze nie mam racji nie chciala sie przyznac do tego - zupelnie nie rozumiem dlaczego tak to tutaj porownales, chyba ze chciales sprowokowac tym razem juz odrobinne poddenerwowana odpowiedz...

napisales drogi yanasie ze krytykujac krytyke pyskowki sama tym samym takowa tworze... coz, twoj powyzszy post nie jest lepszy, bo ja nie mialam na mysli prowokacji tylko podsumowanie, natomiast zle zrozumienie tego co chcialam powiedziec najwyrazniej sprowokowalo ciebie do tego zeby teraz sprowokowac mnie... klasyczny przyklad pyskowki o NIC... chcac nie chcac wziales w niej udzial, co wiecej - moim zdaniem to ty ja rozpoczales... a polemizowac na ten temat dalej sensu zbytnio nie ma bo skonczy sie tym ze ty bedziesz mowil ze to ja zaczelam a ja ze to ty... hmmmmm.... a o co tak wlasciwie chodzilo na poczatku???? no wlasnie....

bledne kolo...

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 11:30 | 17.02.2009

Yanas mam wrażenie że źle zrozumiałeś Paulinqe.:(( Inaczej odebrałeś jej wypowiedź

usunięty/nieznany 11:55 | 17.02.2009

dzieki Barbi, ja juz napisalam co o tym mysle i ta dyskusje tym razem zakoncze w ten sposob. nie bede sie wiecej wtracac w ten watek ktory do nikad nie dazy a byl zapoczatkowany przez ludzi ktorzy wlasnie takim dyskusjom byli przeciwni... wszystkie tutaj problemy (tutaj - chodzi mi o forum w calosci) tworza sie badz z nie-doczytania badz z zlego zrozumienia czyjejs wypowiedzi i zamiast poprosic o sprostowanie ludzie zwyczajnie skacza sobie do gardel... taki sposob dyskusji to nawet mi sie nie podoba...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl