Forum dyskusyjne

WALENTYNKI- oficjalne wyniki konkursu

kategoria podróże po świecie

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:16 | 16.02.2009

Minęła północ podaję wyniki konkursu:))))
1 miejsce:
Atamanka za bezkonkurencyjne zdjęcie ze średnią 5,0
www.globtroter.pl/zdjecia/51303,polska,kurpie,zielone,nad,narwi  a,walentynki.html
2 miejsce:
exequo Paulinqa i Hitravel za zdjęcia ze średnia 4,82
www.globtroter.pl/zdjecia/51285,anglia,north,yorkshire,flaming,  park,moja,luba,daj,m.html
www.globtroter.pl/zdjecia/51211,anglia,-,poludniowe,wybrzeze,or  ginalne,wyzna.html
3 miejsce:
Swift za foto ze średnią 4,81
www.globtroter.pl/zdjecia/51289,gambia,western,division,serekun  da,walentynkowe,ja.html
4 miejsce:
exequo Paulinqa i Atamanka za foto ze średnią 4,78
www.globtroter.pl/zdjecia/51305,polska,kurpie,zielone,nad,narwi  a,walentynki,2.html
www.globtroter.pl/zdjecia/51201,anglia,-,new,forest,together,fo  reve.html
5 miejsce :
wg punktacji Paulinqa ma następne 2 zdjęcia ze średnią 4,76 i 4,72, ale ponieważ AMKB w regulaminie nagród zastrzegł, ze wśród 5 głównych wygranych mogą być tylko po 2 zdjęcia jednego autorstwa, 5 miejsce przechodzi na ziutam za zdjęcie ze średnia 4,66:
www.globtroter.pl/zdjecia/51201,anglia,-,new,forest,together,fo  reve.html

miejsce 6 bardzo istotne!!! I jakże bogate przypada pozostałym uczestnikom zabawy za postawę, chęć zabawy i uczestnictwo!! :))) wszystkim dziękujemy, są to:
Alveiro, AMKB, ania 1100, beakal, lee, marianna_p, mario-mill, matt (pamiętamy też o Spid’zie i jego słynnym kole fortuny - wycofanym przez niego 15 lutego…;)

Co do ewentualnych nagród, czyli milionowej wygranej AMKB da nam znać, wygrani z pierwszych 5 miejsc mogą wysłać typowane numery do loterii na jego maila- no to trzymajmy teraz wszyscy kciuki za wygraną;))

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w zabawie :)))))
członkini samozwańczego JURY w składzie AMKB i marianna_p;)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:19 | 16.02.2009

wyniki zostały podane wg stanu ocen w biorących udział w zabawie zdjęciach na godzinę 00.00 dnia 16.02.2009, zasady jakimi kierowaliśmy sie przy przyznawaniu miejsc, trzymały się wcześniej podanych przez AMKB:))
czyli 5 pierwszych miejsc jest imienna, wg punktacji, jakie zdjęcia zebrały od oceniających i klikaczy;))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:20 | 16.02.2009

aa!! i print sreeny z godziny dwunastej dostępne w sztabie jury, ewentualnie do wglądu;))

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:31 | 16.02.2009

A czy szanowne Jury przewiduje jakieś nagrody pocieszenia dla zdobywców szóstego miejsca????????????

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 00:50 | 16.02.2009

fajna zabawa ,mam nadzieje ze dla wiekszosci , dostarczyla troche radosci - ale mi sie rymnelo ! Dobranoc.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:54 | 16.02.2009

co od nagród za 6 miejsce musi się wypowiedzieć AMKB, bo to jego działka.
ale w moim spisie miejsc i linków do zdjęć wkradł sie mały błąd i tu sprostowanie- prawidłowy link do zdjęcia Ziutam, które zajęło 5 miejsce to
www.globtroter.pl/zdjecia/51356,polska,mazowsze,pod,wawa,moja,w  alentynka.html
podałam link do innego foto, przepraszam...:))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 04:28 | 16.02.2009

Troszeczkę jeszcze zmodyfikowałem zasadę ewentualnego podziału wygranej, tak aby objęła ona WSZYSTKICH uczestników zabawy:

Pierwsze 7 kuponów
50% - organizator - czyli ja. 10% - osoba, której liczby wygrały. 5% - rozdzielone zostanie równo pomiędzy wszystkich tzw. "klikaczy". Reszta - czyli 35% zostanie rozdzielone pomiędzy wszystkich zdobywców 5 pierwszych miejsc (wliczając szczęśliwca z 10%) wg następującego klucza:
zdobywca I-szego miejsca - 50%
za 2-gie miejsce - 25% (2 osoby po 12.5%)
za 3-cie miejsce - 15%
za 4-te miejsce - 5% (2 osoby po 2.5%)
za 5-te miejsce - 5%
8 kupon: 50% - organizator, 10% - Jury (Marianna) a reszta j.w.
9 i 10 kupon (losowe) - 50% organizator, reszta równo pomiędzy WSZYSTKICH autorów zdjęć konkursowych, Jury i tzw. "Klikaczy"!

Myślę, e to już ostatnia przeróbka :-)))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 08:47 | 16.02.2009

Mario - głowa do góry. Mogę Ci odstąpić to super 5 -te miejsce . Zwłaszca, że ja poza konkursem zrobiłam wrzutkę. To jak?

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 09:15 | 16.02.2009

Ziutam :(( O tym nikomu nie doniosę :(( Bo i tak zostałam na lodzie :((( Ale to nie fair :((((

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 10:34 | 16.02.2009

Bo JURY jakieś stronnicze.... a wiem już chodzi pewnie o karę za kasacje :-))))))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:58 | 16.02.2009

BARB, teraz nie zwalaj na nas winy, sama zrezygnowałas, przez nie stawinie się na obradach Jury, czekalismy, prosiliśmy, nawoływalismy, osobiście i przez umyślnych, a Ty nic... :((( musiliśmy sami przejąć Twoje obowiązki, (tyle pracy!!!) tak nas wystawiłaś :((((( na lodzie własnie!

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 13:41 | 16.02.2009

Tak !!! Tyle to każdy głupi mógł zrobić,zasiąść przy sutym stole,co gorsza jak bardzo zakrapianym :((( I krzyknąć to,co ja tak bardzo sumiennie pilnowałam,jak latałam z palcem w nosie pomiędzy fotami aby wyłapać,to nie było mówione BARBI odpocznij,usiądź,nikt mi parasolki w szklance nie podał. Ja nie mam żalu o to że sami ogłosiliście wyniki !!!Gdybyś wszystko czytała to byś inne zdanie o mnie miała !! :(( Teraz już przekształcam się w maga klikacza,będę jechać na dwie łapki,na 2 compach.Jeszcze tylko muszę potrenować nogi .Wówczas wszystkie przewodniki MOJE !!! A skarbówka już o tym przekręcie wie,bo ja jestem uczciwym obywatele RP:((

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:56 | 16.02.2009

ho ho, to jakas potwarz, pomówienie!! suto zastawiony stół?? zakrapiany?? pusty stolik przed monitorem i zadnego wsparcia!! praca do północy! ... przemyśleć, opracować reguły, rozdzileić, nadzorować, zescreenować, rozpisać i podsumować !!! ale nie będę nikomu wypominać, nawet nieobecnym! w końcu sama chciałam:))) teraz możesz tylko żałować, że przy tym pustym stoliku Cie również nie było:)) taka prestiżową funkcję odrzuciłas dobrowolnie:P a mógł sie później i awans trafić!! ha! i nie musiałabys nóg ćwiczyć w klikaniu;)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 14:07 | 16.02.2009

Ty mi tu nie wciskaj kitu !!! Bo się zjeżę totalnie :(( Nagrody były juz dawno podzielone !! A sama osobiście zagrychę szykowałam,nawet 2 słoiki olszówek podesłałam bo wiedziałam że przekręt będzie:(( Ja wam ich nie wypominam,niech bedzie moja strata,nie pierwszyzna u mnie :(( Ale mnie serce do gardła wlazuje,jak AMKB mógł mnie przy klonie postawić :(( Tu mnie złamał !! Mi tam o ten szmal nie idzie,ale była inna gadka:(( Ale co tam zawsze tak było i jest :(( A ten za sadzawką teraz szczerzy zęby :(( A klona przy mnie nie będzie i już !!! Jak nie wierzysz to poczytaj co napisał w innym wątku :((( Ale co tam,pewnie też z nim sztamę trzymasz :(( Moja strata:((

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 14:20 | 16.02.2009

Żeby chociaż wspomniał :(( Że taka to a taka ,latała sprawdzała :(( A tu nic. Smutno,bardzo smutno :(( Ale ja ,jakem żywa nie daruję !!!! Klonem będę !!! To jak się przefatyguję po jego dorobku ,to zobaczy jak to miło!!! Już mnie sędzia samozwaniec popamięta !!!

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 14:39 | 16.02.2009

Barbi: Nie chciałaś podać swojego emaila - Twoja strata!! :-((. Znalazłaś się w takiej kolejności wśród klikaczy w jakiej sama siebie umieściłaś!!! Twoje żale, to tylko zasłona dymna! :-((. To, że Jury było stronnicze to oczywiste, przecież tu chodzi o niebagatelne sumy milionów dolarów!!! Sama zrezygnowałaś, ale my to rozumiemy, nie są to sumy, które wszystkich powalają.... :-))). Ziutam: Twój email będziemy znali tylko ja i Marianna, ale oczywiście nie musisz podawać swojego emaila, tyle, że w takim wypadku maszyna wylosuje za Ciebie "Twój" zestaw szczęśliwych numerów! Pozdrawiam :-)))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 15:08 | 16.02.2009

Barb, ja tam nie wiem, jakie masz żale do AMKB i nie bede w to wchodzić. Ja w kazdym bądź razie bawiłam się dobrze i o to chodziło:) i staram się nie mieć z nikim konfliktów, chyba, ze ktoś jakiś odcisk mi nadeptnie, to się jeżę. Ale staram sie tego unikać! pozdrawiam CIę więc:)

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:07 | 16.02.2009

A ja nie sądzę (mam nadzieję??), że chodzi o żale a raczej o chęć stanięcia "z boku" - zawsze można się pośmiać, pokpić i nie ponosi się żadnej odpowiedzialności i nie mam do niej o to żadnego żalu! Zrozumcie - uczestnicy tej zabawy mają teraz OBOWIĄZEK dostarczenia WYGRYWAJĄCYCH" numerków!!! Chyba sami przyznacie, że to nie takie łatwe!!! Wszyscy Ci, którzy nie podadzą wygrywających numerków otrzymają Barzdo poważne upomnienia (z wpisaniem do akt!!) - a Barbi może sobie z tego kpić!!! :-)))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:11 | 16.02.2009

Dobra 1 - jeden - znaczy ten numerek. ( a ja maile ślę a w odpowiedzi tylko.... globtroter powiadamia o komentarzu - dziś jakieś 25 razy.

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 20:28 | 16.02.2009

AMKB nigdy bym nie spodziewała się takiego potraktowania mnie :(( Ale dziewczyny rozumiem :(( Pojadły wypiły,balango była :(( no i bardzo dobrze. Ale za co mnie tak sponiewierałeś ?????:( Wrzuciłeś jak najgorszego,klono-klikacza :((( Powiedz za co ? Za to że nie wyciągnęłam ręki po TWOJE pieniądze ? Teraz wysyłają Ci nr.naiwni :)))) Przecież dobrze wiesz że nic z tej loterii :((( A na moje emaile mógłbyś chociaż spróbować odpowiedzieć .Wiem że pewnie część przejęła małżonka(pozdrowienia dla tak wspaniałej kobiety) i pewnie z tego powodu,nie jesteś w stanie usiedzieć przy compie,no gdybym zaliczyła te Twoje dość wysokie schody pośladkami,bardzo rytmicznie uderzającymi ku dołowi,też miała bym obawy o to jak zostanie takie zdarzenie przyjęte :(( Jest mi bardzo przykro z tego powodu:(( Jednak życzę szybkiego powrotu do zdrowia ! ( w tym stanie koło odstaw do lamusa ) :))))))))))))))))))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:42 | 16.02.2009

A co się stało. Wy się nie możecie dogadać. Barb on odebrał - całe 12 sztuk. Tzn zajrzał żonie przez ramię a teraz ją usypia.

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 23:17 | 16.02.2009

Ziutam: Mój email jest: andremkb@mac.com, Potrzebuję od Ciebie 5 numerków od 1 do 56 i jeden numerek od 1 do 46. Muszą to być numerki, które jutro zostaną wylosowane. W zamian otrzymasz kilka milionów dolarów. To wszystko. :-))).

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:26 | 16.02.2009

No wiesz !!! Jak możesz na 5 numerków biedną Ziutam namawiać ? A fe ! Wstydź się !!! :)) Dobranoc !

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 01:41 | 17.02.2009

Zaświadczam przed wszystkimi uroczyście, że nie zdołałem ją na żaden numerek namówić :-((((. Nie wiem, może bała się? a może bała się różnych donosicieli, których tu pełno???:-(((.

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 08:37 | 17.02.2009

Racja!!!! było na chybił trafił......( a jak wyjdzie to się okaże) :-))))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 18:21 | 17.02.2009

Ja wysiadam :(( Jak będzie konkurs na grzyby,to dajcie znać!! AMKB ma do mnie adres email.to niech napisze:(( Kapusiów to jakoś zniosę ale bezmózgowców w żaden sposób :(( Krew mnie zalewa jak widzę ,jak klikają,a odp.na komentarze to dobijają mnie całkiem :(( Szkoda zdrowia dla debili,nie dam rady wszystkim tłumaczyć co i po co ktoś coś napisał. Jak nauczę się pstrykać to dam znać :)) W marcu jak będzie ciepło to pojawią się pierwsze grzybki :))))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 18:47 | 17.02.2009

Barb, nie wymiękaj!! wiesz jesteśmy różni, a łączyć nas mają zdjęica. nie wiem , o którym przypadku d...,piszesz, ale co się przejmujesz??? po co komuś coś tłumaczyć, trzeba zignorowac, skoro mówi innym językiem, a robić dalej swoje. Trudno trzeba być czasem ponad głupie komentarze i jedynki...choć nie wiem jaki przypadek Cię spotkał... myślę, ze jest grupa osób, która z przyjemnością będzie ogladać nadal Twoje fotki lub śmiać się z Twoich komentarzy. I może skup sie tylko na nich, a jak ktos co jakis czas puści plamę, olej i tyle! pozdraiwam:)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:01 | 17.02.2009

Wcale nie chodzi o moje fotki :)) a już na pewno o oceny jakie dostaję :)) Ale weź przeleć po innych :(( Szkoda zdrowia i czasu :( Tępe nadmuchane balony, patrzące jak by tu tylko siebie wywindować,diabli wiedzą po co ? My się bawimy,wydurniamy ,a tępe pyszałki nic nie rozumieją,nawet nie mogę zaskoczyć po co tutaj draństwo siedzi :(( Moim grzybkom nie są w stanie zaszkodzić :))) Czy to zawiść,tępota ? przecież złotych medali nikt tutaj nie rozdaje !! Tchórze,pajace nic nie potrafiące zrobić!! Oprócz garści ludzi :(( Nawet nie ma jak ze sobą się porozumieć :((A czasem by się przydało :(( Nie mam zamiaru dalej robić z siebie klowna,zbyt mało osób to rozumie i się bawi :))) Reszta boi się odezwać ale czytać potrafi,mi się już znudziło :(( Buziaki !!!

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 19:18 | 17.02.2009

to ambicja nie tępota, każdy chce byc najlepszy, doceniony itd... taka walka szczurów, do celu, na szczyt, po trupach.... do internetu, wiesz różny można mieć stosunek, nie każdy się odezwie do "obcych". ja tez nie lubie zaniżania ocen, ale w końcu do czegoś one służą, mają przesiewać gorsze prace i tyle. skala jest duża, więc niektórzy z niej korzystają. a że nie zawsze sa niesprawiedliwi, czy mają po prostu swój system oceniania, co zrobisz? nie zmienisz nikogo, możesz tylko sama robić"dobrą robotę" i tyle. więc nie wymiękaj!

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:27 | 17.02.2009

Z kim ??? Te kilka osób ? Które i tak mają przechlapane,przez klikaczy ? Zobacz wpisy pod motylkami Paź królowej,ale to nie tylko tam ! Ludzie żeby trzeba było osłom wyjaśnienia pisać !!! Może mam prosić czy mogę sobie zażartować ? Albo Paula daje z siebie ile może ,na końcu malutka wzmianka,no i po co ,wrzody na żołądku :(( Złapać za pysk i o ścianę walnąć,po kiego wujka czytała ??? Szkoda czasu !!! Kretyni co w ... byli i ciemność widzieli :))))

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 19:42 | 17.02.2009

no nie wiem co więcej CI powiedzieć, jest miejsce dla wszystkich i nikogo nie nalezy obrażac, jak CIę wkurza to ignoruj, nie zmienisz nikogo po drugiej stronie kabla:(((

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:51 | 17.02.2009

Kilka razy się udało :))) Ale jak coś to będę pod ręką :))) Tylko za dużo nie pić! Bo ja nie uciekam tak na amen :)) Idę tylko na urlop łapać pomysła !!! :))

usunięty/nieznany 20:03 | 17.02.2009

Barbi - wybacz - nie bylo mnie chwile i nie mam sily sie przebijac przez liczne watki i zdjecia - co sie dzieje.... skąd te nerwy????? keep smiling :):)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl