Forum dyskusyjne

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 22:15 | 17.02.2009

jaki charakter ma miec wyprawa? samo wiedzanie czy po na pol - zwiedzanie i relaks?

anetab007 dołączył
17.02.2009

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 22:21 | 17.02.2009

Mozesz sie wybrac z moim biurem podrozy:)

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 13:09 | 18.02.2009

wiem że w Terra Aventura pracuje świetny przewodnik Jarek Nowak (przeszedł z Africaline), moja mam była z nim 2 razy, również w Indiach i była zachwycona, małe grupy, specyficne wyjazdy a nie takie przewożenie autokarem - trochę jak backpacking tylko zorganizowany

tombek1 dołączył
25.04.2010

tombek1 02:15 | 25.04.2010

ja mysle ze jak Indie to jednak z biurem ktore sie w tym spejcalizuje np.: www.indienepal.pl/index.html 

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 21:47 | 25.04.2010

Do Indii? Według mnie to tylko i wyłącznie na własną rękę. Nie poznasz Indii, ich kultury, ludzi mieszkających tam tak dobrze podróżując w inny sposób - wylatując tam z biurem podróży. Na miejscu bardzo dobrze rozwinięta jest turystyka, nie ma problemu z noclegami, transportem (tw niektórych miejscach jedynie z rezerwacją biletów kolejowych), można wynając kierowcę, jak jedzie się z większą grupą to opłaca się to bardziej niż pociągiem. W Indiach jest bardzo tanio, największy koszt to przelot. Prawie miesięczny poby t w Indiach kosztował nas 1200 - 1500 zł, cała podróż ok 3,500 zł +wiza i szczepienia. Za wycieczkę zapłacisz nie wiem miń 7000 tys. Polecam podróż na własną rękę, przynajmniej trochę adrenaliny, ciekawych niezapomnianych sytuacji :)

rafal9238 dołączył
23.03.2010

rafal9238 11:42 | 26.04.2010

ja polecam neccermana.drogie bióro ale pewne

cisza dołączył
23.12.2009

cisza 20:57 | 05.05.2010

Jeśli wybierasz się sama to może pomysł z biurem nie jest zły ale jeśli masz na myśli wyjazd w dwie lub kilka osób to ja polecam tylko i wyłącznie wyjazd na własną rękę. Byłam na takiej wyprawie w 7 osób w marcu i potwierdzam to co już wyżej ktoś napisał. Byliśmy łącznie 20 dni, zwiedziliśmy: Delhi, Agre z przepięknym - Taj Mahal i Fatehpur Sikri, Jaipur, Jodhpur, Jaisamler, Udaipur, Mumbay i na koniec 4 dni na przepięknych plażach Goa gdzie znaleźliśmy cudne chatki przy plaży. Wszystko na własną rękę i wszystko bez niespodzianek. Podróżowaliśmy raz samolotem, raz wynajętymi samochodami, autobusami a najczęściej pociągami. Jedliśmy bez ograniczeń, płaciliśmy za wszystkie dostępne atrakcje niczego sobie nie odmawialiśmy a nawet zarobiliśmy całkiem spore pieniądze grając jako statyści w fabryce filmowej w Mumbayu :) Kupiliśmy masę prezentów i to wszystko łącznie z biletami lotniczymi w Indiach za 1700 zł jakie ja wydałam przez te 3 tygodnie. Bilety do Delhi kosztowały mnie 1600 zł więc potwierdzam że Indie są bardzo tanie, piękne i całkiem bezpieczne wiec tylko na własną rękę. Z biurem nie poczujesz klimatu Indii - a warto :)

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 12:18 | 18.08.2016

W Indiach są 2 rodzaje biur. Duże biura, organizujące wycieczki dla kilkudziesięciu osób.
DRuga grupa to małe biura prowadzone przez Polaków, choć nie tylko., lokalni przewodnicy, itd, biura reżyerujące wycieczki, itd.
Z nimi zobaczysz kilka razy więcej niż samotnie.
One też znacznie szybciej przygotują Ci wyprawę, kupią i zarezerwują co potrzeba. Nie musisz wyważać otwartych drzwi.
Z Polski raczej nie zarezerwujesz hoteli lepeij niż zrobi to osoba lokalna mieszkająca na miejscu.

oxytocin dołączył
09.12.2013

oxytocin 22:05 | 03.01.2014

jakbyście jeszcze szukali, to ja z własnego doświadczenia mogę polecić Dragon Adventures :)

karinkos dołączył
03.02.2014

karinkos 12:27 | 03.02.2014

>jakbyście jeszcze szukali, to ja z własnego doświadczenia mogę polecić Dragon
>Adventures :)

Potwierdzam, jedno z lepszych biur podróży w Polsce :) W wakacje wybieram się z nimi do Tanzanii :)

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 19:10 | 04.02.2014

>czesc
>
>Czy orientujesz sie moze z którym biurem podrózy najlepiej wybrać się do Indii?
>
>Z gory serdecznie dziekuje za info :):):
>
>pozd
>
>aneta

Z tym, z którym pasuje Ci termin, program wyjazdu i cena. Dobrze by było przy okazji, żeby nie było to biuro, które zniknie zanim wyjedziesz. Indie robią Rainbow, Ecco Travel, Neckermann (chyba tylko pobyty). Oprócz tego jeśli masz dużo kasy i życzysz sobie program bardziej przygodowy to Logos Tour i Logos Travel na przykłąd ...

nefertari dołączył
23.08.2009

nefertari 09:40 | 06.03.2014

Jak do Indii to koniecznie na własną rękę z plecakiem... nie ma nawet co sie zastanawiac!
polecam ! byłam w lutym www.opodrozach.blogspot.com 

Podroznik1988 dołączył
17.02.2014

Podroznik1988 08:27 | 02.08.2016

Do Indii polecam usługi biura polsko-indyjskiego Paylesstoursindia www.paylesstoursindia.pl,  którzy organizują zarówno indywidualne wyprawy z wynajmem samochodu jak i grupowe. Niższe ceny wycieczek, małe grupy, miła profesjonalna obsługa z wieloma atrakcjami. Polecam wyprawę Kolorowy Radżastan. Zachęcający pokaz slajdów z wycieczki

www.youtube.com/watch?v=a5o807Fz0eU 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl