Forum dyskusyjne

Globtroterskie rozmowy o podróżach O jakim kraju

kategoria podróże po świecie

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 21:51 | 17.02.2009

Brak moderatora?

Przepraszam!A o co chodzi?! ;-) :-)

chodzi o duskusje z innego watku --

a po co nowy watek w tej kwestii;)?

no no, to chyba jakas prowokacja:)))

Ale wysypki nie masz??

Mam nadzieję że lubisz grzybki ? Prawda że nie będziesz im nóżek 1 podcinał ? :)))))))))))))))))))))))

Barbi!!! A Ty za co masz tyle na minusie.,bo mnie przybywa;)))

tyle wpisow przez jednego zdjęcio-śmieciarza... macie zdrowie

oj Ludki, Ludki, nie wolno sie tak spinac, bo sie wrzodow na zoladku nabawimy. milego wieczoru zycze

wszystkim

Barbi, w marcu bede w Polsce na 3 dni. daj znac czy z psiakiem aktualnym to kupie dodatkowy bilet na

samolot bo do bagazu te 42 kilo nie wejdzie ;)))))

Nie ! To nie ! zawsze mnie wszyscy wydudkają :(( Tylko powiedzcie po ile wam na głowę przypadło ? :(((

Jedni rodza sie z usmiechem, inni sobie robia operacje, jeszcze inni sa dobrymi aktorami lub marionetkami ,

a ja ... jestem naturalny .

Paula ja dam CI psa !!! Zaraz bedziesz miała :))))

AMKB nic nie kumam !!! Jezdem blądyna ! Co jest grane ??????

Roberto to ja sobie chyba osobiście muszę wypożyczyć :))

Bardzo,ale to bardzo lubię mieć wymianę zdań z takimi PANAMI :))

chyba moderator na gwałt potrzebny! ale admin jest nieobecny ciałem i duchem:(((

Roberto !! Bardzo chętnie będę oglądać Twoje fotki z ślimaczkami,jaszczurkami

Kurna chata !!! Zimno,do bani pogoda:((

Naszą misją jest dostarczanie naszym użytkownikom wirtualnej przestrzeni, dla wymiany myśli, informacji i

wiedzy podróżniczej.

A teraz to mnie kwurwiłeś!

Twoje zdjecia wprawdzie nie sa zaSLONione, ale sa zaROWERowane, zaŻONAione i zaDZIECione.

Jezeli robisz zdjecie swojej zonie, to napisz, ze to jest żona, a nie Nadbuzanski Park Krajobrazowy

"Roberto to sprzedawca rowerów. "

I znowu mylisz sie z prawda. Lepiej sie wiecej nie wypowiadaj bo sie ośmieszasz.

Hej. JURY. chyba forum wam się pomerdało?

barbi, no to wpadnij na jajecznice poki twoj kreci... moze to w koncu jeszcze troche potrwac ;)

Och jaka jestem uradowana !!! Mój jeszcze kręci (kołem) :((

ja juz wstalam a ty jeszcze nie spisz????

Ziutam: tylko mnie nie pytaj czy ja kiedyś śpię

Witam. Ja już po piwku cyklicznym to mogę się zameldować.

Z Roberto nie zamierzam zadzierać ( bo mogę Go spotkać na trasie).

Moja połówka właśnie kolacjuje gdzieś w europie zachodniej - i tylko krzaczek mi został.....

Rower=Podroz. Bez Roweru nie ma podrozy.

Ja mam jeszcze troszkę prasowania,tak że proszę o cierpliwość z moimi odp. :))

jakies nowe pomysly? ide po kawe !

ludzie, co wy tu jeszcze robicie?

szkoda tego forum na takie wywody

Jeżeli komuś przeszkadzają grzybki,to bardzo proszę o kontakt :))

Mi 2x nie trzeba powtarzać,ja mogę wszystko zwinąć,nie muszę gasić swiatła :((

Mario-mil - ja nie jestem sekaty

To przecież sprawa się wyjaśniła :) To nie z naszego jachtu te zwłoki,to z tego obok !

Barb, nie podnoś głosu!!

Jak to ? Co znaczy trzeba sprzątnąć ?

Paula co to Twoja służba ma wolne ?

pewnie trzeba go będzie sprzątnąć... no wiesz, tak po cichu...

ho ho, to jakas potwarz, pomówienie!! suto zastawiony stół??

Ty mi tu nie wciskaj kitu !!! Bo się zjeżę totalnie :((

Ale mnie serce do gardła wlazuje,jak AMKB mógł mnie przy klonie postawić :((

Ale ja ,jakem żywa nie daruję !!!! Klonem będę !!!

Pojadły wypiły,balango była :((

no i bardzo dobrze. Ale za co mnie tak sponiewierałeś ?????

no gdybym zaliczyła te Twoje dość wysokie schody pośladkami,bardzo rytmicznie uderzającymi ku dołowi,też

miała bym obawy o to jak zostanie takie zdarzenie przyjęte :((

No wiesz !!! Jak możesz na 5 numerków biedną Ziutam namawiać ? A fe ! Wstydź się !!! :)) Dobranoc !

Zaświadczam przed wszystkimi uroczyście, że nie zdołałem ją na żaden numerek namówić :-((((

Kilka razy się udało :)))

Tylko za dużo nie pić!

Ja wysiadam :((

Szkoda zdrowia dla debili,

Tępe nadmuchane balony, patrzące jak by tu tylko siebie wywindować

:(( Moim grzybkom nie są w stanie zaszkodzić :)))

Tchórze,pajace nic nie potrafiące zrobić!!

Nie mam zamiaru dalej robić z siebie klowna

Kretyni co w ... byli i ciemność widzieli :)))

Globtroter przerodzil sie w forum towarzyskie o poziomie szkoly podstawowej.

Akinom,masz rację,że "Na globtroterze natomiast jest istny smietnik ",ale jak przestaniesz umieszczać Twoje

posty to poziom się podniesie.

.U Ciebie w życiu prywatnym wszystko układa się dobrze???

po co wogole fatyga z wpisywaniem czegokolwiek na tym forum???? zastanawiajace...

Bidoto Ty moja

nie umiem niestety odpowiadać na tym samym poziomie co Ty - sorry :-((.

Promyczku, nikt nie rzuca w siebie blotem

Mnie by w zasadzie wystarczylo, zeby sie nawzajem nie obrazac

smieszne jest troche to ze ci ktorzy otwarcie krytykuja tutejsze pyskowki i glupie dyskusje ktore donikad

nie daza sami sie teraz w nie angazuja..... smutne..

Tak czy inaczej ja wciaz lubie Globtrotera - czekam tylko na troche lepsze czasy...;))

Pozdrawiam wszystkich:)

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 22:07 | 17.02.2009

w zestawieniu brzmi całkiem zabawnie:)) mógłbys sie czasem przyłaczyć do naszych rozmów, może było by jeszcze weselej?:)
a wątków o różnych krajach, chyba nie brakuje, więc jeśli te pogaduszki i kłótnie (czyli próby zdefiniowania pewnych zasad) Cię nie interesują nie zaprzataj sobie nimi głowy, pozdrawiam:)

usunięty/nieznany 22:06 | 17.02.2009

a myslalam ze tylko mnie sie nudzi...

nie wiem co grizzly chciales przez to udowodnic - brak poczucia humoru???? nie obchodzi mnie to w sumie :((( smutne tylko ze tak sie nagle tu grobowo zrobilo :(((

jednak co prawda to prawda - Polak Polakowi noz tylko w plecy wbic potrafi... i chyba scierpiec nie mozna jak ktos sie dobrze gdzies bawi, zaraz biurokracja, dyktatura - tak robic a tak nie - MOJA RACJA JEST NAJMOJSZA!!!!!!

mam nadzieje ze bedziesz umial towarzystwo na dalsze dyskusje nakrecic bo mnie to juz przestalo bawic w tym momencie... powodzenia

grizzly dołączył
01.11.2008

usunięty/nieznany 22:20 | 17.02.2009

jacie, znowu lapanie za slowka... dosyc tego. ludzie wezcie sie uspokujcie z tym...

wbijanie noza w plecy bylo przenosnia do tego jaka glupia walka rozgorzala na tym portalu... a ty idz i zlap mnie za kolejne slowko... geez.....

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:26 | 17.02.2009

Paula szkoda gadać :))) Może i bardzo dobrze zrobił :)) Niech Admin wreszcie coś zrobi :(( Widzisz jaki żal z tego bije :(( Trzeba zrobić koniec kabaretu :))) Wszyscy czytają i się bawią ,aktorów za to jest bardzo mało :((( A ja powiem tak DZIĘKI ZA TEN WĄTEK :))) Pozdrawiam !!

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 22:24 | 17.02.2009

Poza tym wole lapac za co innego, nie za slowa...

usunięty/nieznany 22:28 | 17.02.2009

smieszny... szkoda ze nie w pore... ciutke sie z tym zartowaniem spozniles...

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 22:28 | 17.02.2009

Barb, on chyba na Ciebie leci, ale z teog co wiemy, Barb już zajęta:))

usunięty/nieznany 22:29 | 17.02.2009

marianna, od dzis zartujemy pod innym watkiem... tutaj zbyt grobowo sie zrobilo... buuuu

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:35 | 17.02.2009

No cóż Bardzo proszę Paula daj spokój :((( Szkoda gadać Właśnie coś takiego zobaczyłam ,my się wszyscy (w gronie) bawiliśmy a inni nie mieli odwagi wejść do tego grona :(((

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:37 | 17.02.2009

Coś mi się zdaje że wiem nawet KTO TO JEST :)) Ale to tym bardziej jest smutne :(( Jeżeli to ta osoba :(((( SMUTNE,BARDZO SMUTNE :(

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:40 | 17.02.2009

Tylko czy ta osoba sobie zdaje sprawę że ja też może jestem klonikiem :)))) A dowody pokazałam wszystkim :))) Tylko który to może być ? Ot teraz będzie problem :)))))!

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:06 | 17.02.2009

mi to wyglada na sytuacje ze szkolnych lat, kiedy chlopcy ciagna dziewczynki za warkoczyki , tylko po to zeby zwrocily na nich uwage ! tacy ZGRYZLIWI chlopcy .Kontrowersyjnosc jest teraz w modzie , wystarczy sie rozebrac do naga i juz jest checa , lub pochwalic sie lacina w nieodpowiednim miejscu .Sprawdzona metoda wzbudzania sescji wszelkimi sposobami teksty tez sa popularne, odkurzane kontrowersyjne ksiazki itd. krawiec kraje jak mu materialu staje ( staropolskie przyslowie )

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:55 | 17.02.2009

Hightravel masz rację w 100% ale ja byłam wychowana z 2 braćmi z czego młodszy był o 7 lat starszy ode mnie,jeżeli trafił się chłopak który pociągną mnie za warkoczyk(bo miałam) to dostawał cios na punkt :))Jak ktoś nie wie jaki to jest,to jest cios z pięści w brodę :(( A takie zachowanie się,jak tutaj MISIO przedstawił to nawet nie ma potrzeby zawracać sobie głowę, przecież po co on na tym portalu siedzi ? Smutne bardzo smutna :((( Dobranoc !!! :)

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:55 | 17.02.2009

PASSWORD THIS WEEK : DON'T BE MURSI ! - (FOTKA 51551 z17.2.09)

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 02:32 | 18.02.2009

Info wyłącznie dla Social Club Globtroter i sympatyków (jeżeli już jesteś sympatykiem - to już jesteś członkiem!!! :-)): Przepraszam, nie zaszczycę autora tego wątku swoją odpowiedzią - zajrzyjcie pod wątek Pauii: "Rozmowy o niczym - tylko dla uśmiechniętych".:-)))

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 09:42 | 18.02.2009

LUDZIE ! Skad u was tyle smutku i zlosci? Usmiechnijcie sie! Zycie jest piekne! barbzurawskiej chyba nikt od dawna nie dogodzil, stad taka sfrustrowana. Nie sadzilem, ze taki zbior cytatow tak moze was rozsierdzic! Wiecej otwartosci kochani! Chyba ze uwazacie ze smieszne jest tylko to sami zadekretujecie ze jest smieszne? Wy sie mozecie smiac z innych a inni nie moga sie smiac z was, bo to wielka obraza?

usunięty/nieznany 10:45 | 18.02.2009

Misiu drogi - alez wrecz przeciwnie - wlasnie po to sa nasze komentarze na pierwszym miejscu coby wszyscy mogli sie posmiac, tudziez dolaczyc... tym ze to tak zebrales do kupy zeby niby smiesznie bylo to pokazales ze sam niczym nikogo nie potrafisz rozsmieszyc tylko musisz sie posuwac do cytowania innych... smutne...

poza tym jak masz ochote sie ze mnie posmiac to przynamniej miej jaja zeby to zrobic otwarcie a nie jakies podchody, cytaty, bog wie co jeszcze wymyslisz... wolny portal, kazdy sie moze smiac z tego czego chce, miej choc odwage zeby to zrobic cytujac wlasnego siebie... zalosne to troche co tu zaprezentowales, ale jezeli taki dowcip cie smieszy to coz... nie mi to przyjdzie oceniac...

usunięty/nieznany 10:47 | 18.02.2009

aha - a cytat Skad U Was Tyle Smutku I Zlosci tyczy sie nikogo innego tylko wlasnie ciebie... Nam jest zal takich jak ty ze nie potrafia zawalczyc o to swoje miejsce tutaj tylko probuja zaistniec kosztem czyichs cytatow... to jest smutne moj drogi...

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 10:59 | 18.02.2009

Chyba jestes po kilku glebszych, u mnie zlosc? smutek? przez ciebie przemawia zlosc! :))))))))))))

usunięty/nieznany 11:17 | 18.02.2009

Mike ma racje, to jest ostatni wpis do ciebie - od tej pory masz bana na rozmawianie ze mna tudziez mnie denerwowanie, bo jak sam mowisz wygladam wtedy na zlosnice... powiedziawszy to ide cie ignorowac... baj

grizzly dołączył
01.11.2008

grizzly 11:32 | 18.02.2009

Nigdy mi nie wybaczysz? chyba sie zabije:(((((((((((((((

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl