Forum dyskusyjne

Rozmowy o Niczym - tylko dla Usmiechnietych

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 22:15 | 17.02.2009

Coby zapobiec kolejnym 'zasmiecaniom forum' zakladam ten watek dla tych ktorzy chca pogadac o niczym czym do tej pory ewidentnie irytowali pozostala czesc...

Ci ktorych nasze wpisy irytuja niech zaloza sobie watek inny, na tematy o jakich chcieliby dyskutowac a tutaj przeciez nie musicie zagladac. Tym samym porzadek zostanie zachowany ;)

Klotnie i 'obrzucanie sie blotem' w tym watku nie beda tolerowane - za to wymagane jest poczucie humoru i usmiech...

Portal jest tak duzy ze dla kazdego starczy tu miejsca... wiec wy ktorzy tak bardzo walczycie o to aby portal byl na lepszym poziomie - bierzcie sie do roboty... tylko prosze nie 'zasmiecajcie' tego watku jakimis zalami badz klotniami bo zostana one zignorowane...

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:21 | 17.02.2009

:)))) %:))))specjalista Q znak jakosci

usunięty/nieznany 22:22 | 17.02.2009

o, nareszcie ktos cos z sensem powiedzial ;)))))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:45 | 17.02.2009

Paulinqa nie wqurzaj się coś w poczcie masz na popatrzenie :)))

usunięty/nieznany 22:47 | 17.02.2009

;)))) ja sie nie wkurzam... zirytowalam sie aby.... a kogo ty o kloniarstwo podejrzewasz???? tu sami swoi, mozesz sie podzielic ;)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:55 | 17.02.2009

Zalazł mi za pazury i się odgryza :)))) Ale ja nie z Tych :))) Idę na urlop !!! Staremu zmieniłam tarczę na kole !!! Odwrotnie napisane i gad trafił :))))) W to jedno :)))))))!

usunięty/nieznany 22:57 | 17.02.2009

haha... pech to pech.... ide lulu... dobranoc... kloniki na noc ;)))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 02:16 | 18.02.2009

O Boże, byłem mocno zajęty przez cały dzień i tak od razu dajecie się podpuścić!! :-)).
Po pierwsze - Grizzly jest to klon przybrane logo, który tutaj występował jeszcze pod innymi nazwami. To jest po prostu nikt!!! Więc po co mu odpowiadać.?
Szkoda, że nie przeczytaliście co napisałem: Ruch na Globtroterze wzrósł o 28% w ciągu ostatnich 3 miesięcy!!! Czy na prawdę nie dostrzegacie, że pojawia się coraz więcej i więcej osób, które próbują się swoimi lepszymi i gorszymi fotkami do nas dołączyć???? DLACZEGO? Dzięki Globtroterowi??? Nie! - Dzięki Wam: Paulo, Barbi, Emski, Marianno, Spid, Teddy i inni (tylko błagam - nie obrażajcie się że kogoś pominąłem - celowo nie wymieniam więcej oczywistych imion) To Wy stworzyliście tutaj UNIKALNY SOCIAL CLUB Globtroter!!! Nie, nie utworzyliśmy tutaj konkurencji dla Lonely Planet, czy nawet forum dyskusyjnym Travelbit! Nie - ale utworzyliśmy coś innego: Miejsce, gdzie wpada coraz więcej i więcej różnych ludzi widzących, że u nas jest wesoło i których łączy pasja podróżowania!!! Pokazują innym swoje zdjęcia, z których czasami sobie kpimy, czasami mówimy wow!! czasami (często!!!) ziewamy i przy okazji rozmawiamy - bądźmy szczerzy - nie zawsze na temat ze zdjęcia - i co z tego - źle się z tym czujecie??? Nie!!! Więc - o co chodzi???? DLACZEGO dajecie sobie narzucić wysyłane tu przez konkurencję (???) lub przez zawiedzione nadzieje i kompleksy ludzi, złośliwe, chamskie teksty i oskarżenia???? Przed nikim nie musimy się tłumaczyć. Nie ma tu niestety moderatora, który np taki głupi tekst tego coś co się ukrywa pod logo "Grizzly" wyrzucił natychmiast. My jesteśmy gospodarzami, a nie Grizzly czy inni - my możemy go IGNOROWAĆ!!!! To co robimy, robimy dobrze! Proszę nie spalajcie się na pyskówki, które są motywowane wyłącznie ZAWIŚCIĄ, że jest nam ze sobą dobrze. Starajmy się odpowiadać na każdą konstruktywną krytykę ale bądżcie twardzi i nie dajcie się podpuszczać. Jeżeli sobie pozwolicie w tej chwili na pyskówki i przepychanki - zmarnujecie to co przez te parę miesięcy wypracowaliście. Badźcie dumni z tego co osiągnęliście!!!! :-))). Już na koniec dodam coś dla zwłaszcza Pauli i Barbi: Nie spalajcie się na bezsensowne tłumaczenia gościom, którzy zachowują się źle!!! - Z takimi ludźmi się NIE ROZMAWIA!!!! Apel Pauli jest jak najbardziej na miejscu Globtroter Social Club jest tylko dla UŚMIECHNIĘTYCH!!!!! :-))))))))))))).

usunięty/nieznany 08:29 | 18.02.2009

Zgadzam sie z AMKB - szkoda czasu na Grizzlego czy jak mu tam...

usunięty/nieznany 10:51 | 18.02.2009

chlip, chlip - kolezka nas teraz oskarzyl ze jestesmy Smutni i Zli... Zal mi takich ludzi... nie potrafia sie cieszyc niczym tylko zlosliwie za slowka lapia i cytuja innych zeby zaistniec jakos... ehhh ta ambicja...Zaistniec na Globtroterze- w koncu to jest cos, co nie??? slaba zagrywka jak dla mnie... a nerwow to mi absolutnie nie nadaje tylko wrecz przeciwnie - ja lubie takie akcje bo to aby swiadczy o malosci tego czlowieczka... coz... nie pozostaje nam nic innego kochani jak sie rozklonowac coby tutaj weselej bylo... bo aby wynika z tego ze same smutasy i zawistne male czlowieczki sie klonuja tutaj... zal...

usunięty/nieznany 11:03 | 18.02.2009

i sama zobacz, robimy to co chce ten gostek - noie dosc ze chamskie wpisy sadzi to nadal sie nim zajmujemy.... Moze zajmijmy sie czym ciekawszym. Np konkursik na najzabawniejsze zdjatko, boje sie napisac, na najladniejszego sharka - jak widac na przykladzie walentynek, konkursiwa sie przyjmuja.... :):) w koncu GSC musi sie bawic :):)

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 11:04 | 18.02.2009

Miało być wesoło a nie chlip, chlip. :-)))))))

usunięty/nieznany 11:15 | 18.02.2009

cool bananas.. konkurs brzmi fajnie... ja mysle ze moglibysmy robic tez sezonowe konkursy - np zimowy, wiosenny, letni i jesienny... co wy na to? ze nie wspomne juz o okazjonalnym muszelkowym i zachody slonca... no to co wybieramy? sharki odpadaja... ja zadnych nie mam... emski od razu by wygral...

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 11:27 | 18.02.2009

Fajno. A może tak inaczej... ( a i szanse na znalezienie w swoich zbiorach miałby każdy) konkurs na fotkę: "coś niebieskiego", "różowego" itd. Ale czy AMKB zechce znowu ufundować nagrody :-)))))) Ps. muszelki czekają na światło dzienne bo z lampą kicha wychodzi.

usunięty/nieznany 11:28 | 18.02.2009

moze byc... porpozycje zostaly rzucone - zobaczymy co wszyscy powiedza ;)))

usunięty/nieznany 12:25 | 18.02.2009

a moze konkurs na najsmieszniejsze zdjecie psa? juz kolezanki dwie to zapoczatkowaly wiec moze tak kontynuowac pod tym haslem? ja moge byc w jury tym razem bo psa zadnego nie posiadam poki co, a taka jedna co mi obiecala teraz sie wypiera :(

usunięty/nieznany 13:17 | 18.02.2009

Emski - a moze na najśmieszniejszego sharka :):) .... choc glupio brzmi - moze na najweselszego :):) .... zamiast ciekawych zdjec z tej kategorii jak nie grzyby to psy.... ech :(

usunięty/nieznany 13:19 | 18.02.2009

psy nie wypala i tak... Barbi sie chyba obrazila i juz jej psiaka nie widac nigdzie...

a tak bajdelej - kto ze starych globtroterowcow byl z Arizony?

usunięty/nieznany 13:29 | 18.02.2009

moze tintin.... on tez sie szwedal po USA, Emski bedzie wiedzial pewnie

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 14:05 | 18.02.2009

ale tintin przepadł bez wiesci, nie było go tu??? już ze 3 miesiące... ciekawe gdzie się zapodział...

ski dołączył
14.05.2007

ski 14:23 | 18.02.2009

tintin jest z klodzka, a czego potrzebujesz z Arizony?

usunięty/nieznany 14:30 | 18.02.2009

tak sie w detektywa bawie ;) nudzi mi sie w pracy ;))))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 14:52 | 18.02.2009

Tej się nudzi w pracy.... a ja trzeci raz ofertę poprawiam przez te przerywniki...

usunięty/nieznany 14:54 | 18.02.2009

a mnie smaka narobilyscie grzybkami tymi... jeju, ale bym zjadla pierogow z kapusta i grzybami ;)))))

usunięty/nieznany 14:58 | 18.02.2009

gdzies widzialem wpis tintina nie dawno, moze on z Klodzka, ale byl jakis czas w USA, swoja droga wybacz ski - przeciez ty tez pokazywales fotki z Arizony..

usunięty/nieznany 15:00 | 18.02.2009

nie nie nie, chodzi mi o kogos kto aktualnie w stanach jest w arizonie, tzn ja wiem o kogo mi chodzi ale mnie zastanawia czy to nie jakis klon przypadkiem... wiec generalnie chodzi o kogos kto podaje ze mieszka w polsce a loguje sie z arizony... byc moze jest na wycieczce - nie wiem... szukam dsladu ;)))

Znudzona ;)

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 15:41 | 18.02.2009

Tintinowi w grudniu urodzily sie blizniaki... wiec to chyba tlumaczy.. a szkoda ze go tu niema :-{.

usunięty/nieznany 15:45 | 18.02.2009

nie bardzo wiem kto to ten tintin byl, zreszta jeszcze duzo ksywek mi nic nie mowi...

sledztwo trwa ;)))))

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 15:53 | 18.02.2009

paula a kto sie loguje z arizony? mozesz wyslac priv? wiem tylko ze kikicostam loguje sie z Canady, tintina lepiej zna emski bo go odwiedzal w usa. koszmarnie sie pisze z telefonu :-). jade wtrafficu do pracy i sie nudze...

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:15 | 18.02.2009

z tintinem to mialem sie zobaczyc ewentualnie ale jak wpadl w kaktusy w AZ tak chyba siedzi tam do dzisiaj :-((

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:46 | 18.02.2009

Emski: Myślałem, że był u Ciebie, ale widocznie trochę muczasu zeszło, jak zaczął te kaktusy równo ustawiać!!! Niestety ja przez najbliższy tydzień będę ciężko pracwoał na śniegu i do żadnego jury mnie nie wkleicie! :-)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:37 | 19.02.2009

ja mam kabotynsko radykalne poglady i moje oceny sa nieprzewidywalne :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl