Forum dyskusyjne

zdjęcia

kategoria uwagi do forum i serwisu

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 14:29 | 18.02.2009

może ktoś mi wytłumaczy jaki związek z tematyką portalu ma wystawianie fotek swoich psów (nic oczywiscie nie mam do psów sam posiadam dwa) oraz innych obiektów typu grzyby ( które bardzo lubie zbierać i jeść ) rozumie że czasem może trafić się jakaś fajna fotka o tej tematyce ale wystawianie takich fotek stało sie nagminne

usunięty/nieznany 14:34 | 18.02.2009

cichy, bardzo ci to przeszkadza? to je ignoruj... tak jak ja ignoruje setki kiepskich, przeswietlonych lub zbyt ciemnych, nieostrych, ziarnistych lub po prostu zle zrobionych fotek ktore tez sa tu wrzucane... nie podoba mi sie to omijam... a miejsca jest tu tyle ze chyba starczy go dla kazdego... psy i grzybki staly sie czescia dowcipu, ktory zbyt wielu nadal zbyt powaznie bierze... ale mi sie tego juz wyjasniac nie chce. dopoki Admin nie zbanuje takich fotek to mi one nie przeszkadzaja... ty tez wyluzuj i oceniaj badz ogladaj tylko te co cie interesuja. pozdro

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 14:47 | 18.02.2009

Mam pomysł na konkurs: Najgorsze zdjęcie globtroterskie. Zobaczymy jak się mają: borowik z wiadrem do "setki kiepskich, przeswietlonych lub zbyt ciemnych, nieostrych, ziarnistych lub po prostu zle zrobionych fotek". WYGRYWA fota z największą ilością dowcipnych komentarzy. ????

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 14:50 | 18.02.2009

i to już jest niezły pomysł na konkurs :)))

usunięty/nieznany 14:56 | 18.02.2009

no tak, ale kto przeprowadzi selekcje??? czy licza sie fotki juz wrzucone czy tylko nowo wrzucane?

ja mam pomysl na lepszy konkurs - smieszne zdjecia z podrozy - np. jakas smieszna sytuacja ktora widzielismy podczas naszych wyjazdow. moze byc smieszny szyld, sytuacja, ubranie - genralnie wszystko co uwazacie za smieszne. te ktore zbiora najweicej ponktow za dowcip wygraja :))))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 14:59 | 18.02.2009

No w tym temacie to może coś znajdę.

ziutam dołączył
04.02.2008

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:02 | 18.02.2009

zgadzam sie z cichym calkowicie lelije wodne z najdrozszego zabytku ludzkiej pychy powinne byc na top of globtrotter !!!

Roberto dołączył
19.08.2007

Roberto 15:16 | 19.02.2009

Przeciez juz jest taki ranking. Wystarczy popatrzec na zdjecia najnizej oceniane.

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 15:05 | 18.02.2009

Paula. Wracamy na swoje forum. Tutaj znowu za poważnie....

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 15:11 | 18.02.2009

oczywiscie każdy może mieć swoje zdanie na temat czy jest to zabytek ludzkiej pychy czy nie ale najlepiej niech zostawi takie interpretacje dla siebie bo może to obrazić czyjeś uczucia !!!

emski dołączył
13.12.2003

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 21:05 | 18.02.2009

Moim zdaniem wolę dobrą fotkę psa niż 5287 dolinę..., więc uważam..... co? Już było amen?? - oooo - sorry, już się wyłączam....:-)

usunięty/nieznany 13:37 | 19.02.2009

zgadzam sie... troche urozmaicenia nie zaszkodzi chocby to mialy byc grzybki czy psy... komus jak przeszkadza to niech idzie ogladac te nowe zdjecia rodzinne badz enta widokowke...

Roberto dołączył
19.08.2007

Roberto 19:13 | 20.02.2009

Ja mam podobny problem albowiem zdjecia mojego roweru nie sa akceptowalne.

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:50 | 20.02.2009

moze sprobuj go przemalowac na jakies papuzie colory albo smiglo dodac zobaczysz rzuca sie jak psy na kaszanke :-)) i ze sciany nie zejdziesz

usunięty/nieznany 20:16 | 20.02.2009

Ja mysle Roberto ze problem nie tyle w twoich zdjeciach lezy co w twoim podejsciu do zdjec... bo teraz miedzy toba a czescia ludzi zaczela sie zlosliwa wymiana ocen... klotnie mina, a trzeba sie troche socjalizowac z innymi bardziej i bedzie OK

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 13:16 | 21.02.2009

ja przecież napisałem że niemam nic przeciwko od czasu do czasu ale nie zatrzęsienie (chyba że taki wysyp w tym roku )

usunięty/nieznany 13:19 | 21.02.2009

zdjec ktore odbiegaja od tematu jest bardzo bardzo malo, za to ludzi bez poczucia humoru coraz wiecej... nie rozumie dlaczego po prostu nie mozna przejsc obok czegos co kogos nie interesuje po prostu obojetnie... a bez dyskucji i rozmow nigdzie sie nie dojdzie... bo klikaczom od dlugiego czasu sie tlumaczy zeby przestali - oni swoje, to co ty cichy chcesz teraz tlumaczyc komus innemu zeby fotek takich a nie innych nie wrzucal - tez syzyfowa praca.... ja od dzis jestem klikaczem... mam gdzies ze mnie bez slowa oceniaja ja tez tak bede robic... nauczylam sie od najlepszych.... smutne...

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 13:23 | 21.02.2009

czy to ja musiałem pierwszy paść ofiarom tego że zostałaś klikaczem ???

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 13:44 | 21.02.2009

Cichy przestań się mazać !!! Wiesz co się stanie jak jeszcze nasza cała paka zacznie w ten sposób postępować ?? Jak idziesz to chyba ślepy jesteś,ze nie rozpoznajesz fotki dodanej dla jaj !!! Troszkę wyrozumiałości !!! Przyszła KLIKACZKA !!! Ale pozdrawiam i liczę na zrozumienie :)

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 13:45 | 21.02.2009

ok dostałem nauczke :))))))))

usunięty/nieznany 13:55 | 21.02.2009

cichy - po raz kolejny mowie, nic osobistego z moich ocen, one sa aby do zdjec... chcesz podyskutowac o fotografii ze mna to zapraszam na priv. po prostu uwazam ze jest tu tony lepszych fotek zaslugujacych na wyzsze oceny, nie oceniam na podstawie ktora z twoich fotem mi sie lepiej podoba od innej, moja skala oceniania jest caloksztalt zdjec tutaj... stawiajac twoja fotke - nawet ta najlepsiejsza obok tej sredniej Kikitardzuaka, to sam widzisz skad swoja skale wzielam... sorki jesli cie urazilam nie zostawieniem komentow ale jestem otwarta do rozmowy o tym tyle ze tutaj to poki co mam gdzies walczenie z innymi klikaczami, chce posmakowac ich klikarskiego swiatka... sorki, nie bierze osobiscie... ide oceniac inne...

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:11 | 21.02.2009

ja nie rozumie calej tej wrzawy to jest prawda stara jak globtrotter wchodzi klint cicho na globtrotter fajda 3ami na lewo prawo i juz jest glosno i o tooooo chodzi aby bylo glosno !!! to naprawde trudno zaistniec w takim papugowie :-))

usunięty/nieznany 15:11 | 21.02.2009

Barbi, klikanie wcale nie jest takie latwe jak myslalam... siedze godzine i juz mnie palec boli i w lokciu lamie... i mi przykro ze przez to ze sprawiedliwie oceniam komus moze przykro bedzie... buuuu.... nie oceniam NIC od dzis... i nie wrzucam tez nic... to wszystko zbyt przykre jest....

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 15:26 | 21.02.2009

Ty mi nie mów !!! Ja na starcie klikałam 5 i 4 to próbowali ze mnie klona zrobić, ale nie mogli zrobić klikacza :(( AMKB stwierdził " Ta to by wszystkim 5 stawiała" dokładnie tak ! To co teraz tu się dzieje to jest malutki pryszczek :))) Wtedy to były jazdy !!! Wolałam się nie zamykać,a wręcz rzucał swoimi grzybami w kogo tylko mogłam !!! Niech Ci ten z za sadzawki opowie :)))))))))))))))))))))))))) !

_Marek_ dołączył
14.08.2006

_Marek_ 15:52 | 21.02.2009

Witam. Dla mnie z ocenianiem to jest tak - uwielbiam dobre zdjęcia podróżnicze (i dobre zdjęcia w ogóle), stąd wpadam tu często żeby pogrążyć się w tym naszym świecie, tak często odległym jednak od ugruntowanych codziennością wyobrażeń. Nie oceniam jednak systemowo i metodycznie tylko spontanicznie. To wychodzi samo z siebie - po prostu te dobre zdjęcia wzbudzają emocje. A konsekwencją tej emocji jest potrzeba wystawienia oceny czy skomentowania zdjęcia. Z tego też powodu na ogół oceniam zdjęcia, które mi się podobają, które były w stanie tę emocję wzbudzić. Trochę mnie więc dziwi uskuteczniane tutaj przez niektórych ocenianie zdjęć z góry na dół, jak leci. Z drugiej strony różni ludzie mają różne potrzeby i podejścia do pewnych spraw i wydaje mi się, że jeśli tylko z ich działania nie przebija wyraźna intencja czynienia niesprawiedliwości, to należy to zaakceptować. I nie przejmować się specjalnie. W końcu każdy ocenia subiektywnie. Natomiast piszę tutaj głównie po to żeby odwieść Cię od pomysłu rezygnacji z wrzucania tu zdjęć, bo wedle mojej, subiektywnej opinii, te akurat się wyróżniają i niejedno u mnie rzeczoną emocję wzbudziło :) Sorry, że trochę chaotycznie, ale tak to jest jak się chce o wszystkim naraz pisać i to jeszcze żeby się za dużo nie napisać ;) Pozdrawiam

usunięty/nieznany 15:35 | 21.02.2009

ja tez na poczatku aby same 5-ki stawialam, okazjonalnie 4-ki ale to aby zdjcia ocenialam ktore mi sie podobaly. po spedzeniu prawie godziny klikajac i oceniajac fotki nie widze sensu duzego w tym. powinno ocen nie byc wcale albo powinni ludzie zaczac oceniac aby te ktore im sie podobaja, inne zostawiac bez echa.. fotki ktore oceniane nie sa powinny byc przez moderatora usuwane po jakims okresie... bo chyba dla wlasciciela kiepskiej fotki lepsza jest ignoracja niz kilka 1-2-3-jek na pocieche...

do tego wszystkiego ja mam daleko gdzies jak mnie oceniaja, jak bede miala ochote to wszystkie zdjecia wykasuje i tyle. ale wkurza mnie niemilosirnie jak ide po czyichs innych fotkach i widze kurna 2-3-ki na naprawde fajnych zdjeciach... i za co? i po co? bo ktos inny komus wczesniej tez trojke postawil, tyle ze to bylo za naprawde kiepska fote? troche samokrytyki tu potrzebujemy a mysle ze ignoracja bylaby na to najlepszym lekarstwem...

a do tych co o oceny dbaja swoje - ludzie, czy piszac z kims, badz proszac kogos o rade badz tez biorac rade od kogos tutaj czy wy sprawdzacie komus srednia ze zdjec???? chyba nie... a nawet jesli to jak zobaczysz srednia 3 cyz 4 to co ona ci powie? albo zdjecia slabe skoro 3-ka albo niesprawiedliwie ocenione przez klikaczy. kazdy sobie podciagnie pod swoje... wiec to kolejny argument za nonsensem ocen...

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:34 | 21.02.2009

Barb ty chyba jestes jeszcze wczorajsza? to piwo wygladalo nie na twoj rozmiar :-))

usunięty/nieznany 16:42 | 21.02.2009

lol, Marek, dzieki, ja to tak zawsze duzo gadam (jak zreszta zauwazysz pewnie) i pewnie nadal bede wrzucac... zalezy od humoru raczej ;))))

jedno wiem - ocenianie 1-2-3-jkowe nie jest dla mnie... samej mi to zbyt duzo przykrosci sprawilo oceniac inne zdjecia tak nisko a jak pomysle ile przykrosci to przynioslo wlascicielom tych slabszych zdjec.... nie wiem jak spid spi po nocach...

sprobowalam zostac klikaczem... nie powiodlo sie... sensu w tym duzego nie ma... jak bede chciala sobie poklikac to sobie zagram w pingwinki...

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 18:24 | 21.02.2009

Emski ja piwa wcale nie piję :(( Ale nikt nie zobaczył w tym śmiechu z angielskiego ALE :((( Chyba humor mi się zawiesił :))))) Jestem raczej zwolennikiem mocniejszych trunków :(( :)))))

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 21:13 | 21.02.2009

ja ciągle od Angoli słysze że "polish vodka is wery strong":)))
to fakt dla nich może tak ich trunki po 20% mają :(((((

usunięty/nieznany 21:17 | 21.02.2009

angielska kokieteria ... siedzialem kiedys w UK.... b.stare czasy, ale do dzis lubie szkocką i to te mocne (mniej wyrafinowane) w smaku..... ale w sportach wyczynowych lepsza nasza biala dama:)))

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 21:20 | 21.02.2009

Szkocka nie taka najgorsza tylko fakt że przy dłuższym treningu to na drugi dzień głowa i żełądek to ten tego nie bardzo

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:37 | 21.02.2009

Widzę że temat wybitnie globtroterski się rozwinął :))))))

usunięty/nieznany 21:41 | 21.02.2009

zeby bylo pod Ciebie Barbi -jak jechalem do UK z jakies mocne naście lat temu wiozłem dla ang. rodziny marynowane rydze - nkkt tego nie chcial jesc tam.... frajerzy.... a do whisky bylo jak znalazl :):)

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 21:41 | 21.02.2009

przepraszam kuchnie i obyczaje ludów tubylczych ważna rzecz :)))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:54 | 21.02.2009

to chyba jededyne co angole wymyslili najlepsze to whisky bo treszta z krolowa i kaziem dyzma to im sie nie udalo :-))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:15 | 21.02.2009

Mike toś mnie załamał :(( Tutaj nie mam miejsca na rydze,jak znajdę to 1 w sezonie i to cieszę się że wiem jak wygląda :)) Ale ten jeden u mnie w galerii,taki postrzępiony ,to ludziki też tego nie znają :( A to jest bardzo smaczny grzyb SARNIAK pychotka !!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl