Forum dyskusyjne

KONKURS FOTOGRAFICZNY

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 15:04 | 18.02.2009

Witam Spolecznosc Globtrotera!!!

narodzil sie taki nowy pomysl i chcialam sie dowiedziec co o nim myslicie.

Jako ze ostatnio taka spieta atmosfera tu panuje to pomyslalam ze moze czas na konkurs ktory przywroci usmiechy na twarze a zarazem bedzie scisle powiazany z globtroterstwem.

Chodzi o Najsmieszniejsza Fotke z Podrozy

Moze to byc smieszna sytuacja, osoba, napis, znak, szyld, wyraz twarzy - cokolwiek uznacie za smieszne...

Nie jestem zbyt dobra w ustanawianiu regul konkursowych wiec moze na AMKB z tym poczekam i wpierw moze sie wypowiecie czy uwazacie ten pomysl za fajny :)

Pozdrawiam

Paula

usunięty/nieznany 15:14 | 18.02.2009

Puailnqqqa - pomysł dobry bo mój:):) .... prawa autorskie!!!! :):)

usunięty/nieznany 15:17 | 18.02.2009

Okej, Okej, bez nerwow - nie zauwazylam, przeoczylam jakos... Moga byc twoje prawa autorskie, pod warunkiem ze wymyslisz regulamin konkursu ;))))))
CMOK!!!!

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 15:55 | 18.02.2009

Świetny pomysł chętnie dołącze :))))

usunięty/nieznany 16:00 | 18.02.2009

no to super, ja proponuje zdjecie z osiolkiem jako pierwsze dodac do konkursowych, ale poczekajmy az ktos sie za regulamin wezmie... moze AMKB jeszcze raz?

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:37 | 18.02.2009

dobry wybor AMKB jest na emeryturze :-)) i jak policzy codziennie ile traci na retiremnt plan to moze sie zajac organizacja :-))

usunięty/nieznany 16:38 | 18.02.2009

poki co to stracil aby na te kupony walentynkowe a nic nie wygralismy :( zal

Kariolka_11 dołączył
12.02.2009

Kariolka_11 17:16 | 18.02.2009

ach... a była taka nadzieje że może akurat ! :( a tu nic ... żal ...

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:36 | 18.02.2009

Emski, bo jak Ci przywale tą emeryturą to Cię nikt nawet po zdjęciu kapeluszy nie pozna :-))). To tobie coś już patrzałki się zapociły (jak dźwiga aparat - to się poci - w starszym wieku to normalne...) bo nawet sharków nie umiesz znaleźć :-(((. Ja jutro wyjeżdżam na narty do Whistler na tydzień, więc przez tydzień będę zaglądał, ale na pewno mało udzielał, więc niestety na razie nie możecie na mnie liczyć!!! Chyba że poczekacie po powrocie!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl