Forum dyskusyjne

Noclegi kwatery w kijowie

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

rafalek dołączył
01.02.2006

rafalek 11:39 | 01.02.2006

Witam! Mam wielka prosbe, czy ktos z szanownych forumowiczow zna miejsca, numery telefonow, gdzie mozna wynajac tani nocleg? Jestem w rozpaczliwej sytuacji, wyjazd za 7 dni, a ja jeszcze niczego nie mam :( Pozdrawiam serdecznie.

Kurniczek dołączył
19.09.2008

Kurniczek 20:38 | 26.04.2009

Czesc Rafałek :)
Rok temu dokładnie na majówce bylismy ze znajomymi w Kijowie, pojechaliśmy w ciemno, bez wynajmowania czegokolwiek wcześniej i udało się :) Babuszki czekały tuż przed wejściem na dworzec i albo miały kartonowe kabliczki z napisam kwatira albo same nas zagadywały czy nie potrzebujemy noclegów. Jeśli tylko nie bedziesz na dworcu o 6-7 rano lecz koło 10 bądź oczywiście później możesz liczyć na to iz noclegi same Cię znajdą :) Nam akurat udało się wynając całe mieszkanie i na osobe wyszło nam 40zł:) Wiec pozdrawiam i życzę powodzenia:)

mining dołączył
12.07.2009

mining 23:07 | 12.07.2009

hej, wystarczy trochę netu poużywać:) o noclegach w Kijowie dowiesz się z tego linku www.twojaeuropa.pl/281/noclegi-w-kijowie-hotele-i-kwatery 

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 22:47 | 07.09.2009

Witam! Na poczatku pazdziernika jade na kilka dni do Kijowa i również poszukuje tanich noclegów.Mógłby mi ktoś- coś doradzić.
Na lotnisku w Boryspolu ląduje koło 23-ciej , więc na wakzale bede pewnie w srodku nocy.Na babki nie ma co liczyć.
Dziękuje,pozdrawiam.

asiula1983 dołączył
31.03.2010

asiula1983 10:57 | 31.03.2010

polecam CHILLOUT HOSTEL w Kijowie. Fajne miejsce, pokoje 6cio osobowe i dwojka, noclegi za 10euro, czysto i wesolo :) Prowadza go 2 Polki, wiec nie ma problemu z dogadaniem sie :) Jak bede znowu w Kijowie to na pewno sie tam znowu zatrzymam

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 12:49 | 31.03.2010

Witam.
Ja równiez polecam ten hostel.Było naprawde GIT ! i link:
www.hostelworld.com/availability.php/TIU-Chillout-Hostel-Kiev/K  iev/36787

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl