Forum dyskusyjne


New York -Toronto

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

januszkro dołączył
19.02.2009

januszkro 05:40 | 19.02.2009

Planujemy poleciec do New Yorku i zrbic kilkudniowy wypad do Toronto. Czy moga byc problemy z ponownym wpuszczeniu nas do Stanow ? Samolot do Europy mamy ze Stanow.

Czy orientuje sie ktos jaki lepszy srodek transportu? Czy wypozyczonym autem w stanach mozna pojechac do Kanady ?


viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 11:58 | 19.02.2009

Najlepszy oczywiście samochód. Można wypożyczonym samochodem jechać do Kanady, ale trzeba to zgłosić w momoncie wypożyczania. Tak przynajmniej jest w AVIS, nie wiem jak w innych firmach. Problemu z powrotem nie będzie żadnego, tym bardziej, że będziecie mieć samochód amerykański. Białą kartkę imigracyjną przy wyjeżdzie z USA trzeba wręczyć urzędnikom kanadyjskim, bo amerykanie nie kontrolują wyjazdu. Można ją też zostawić sobie. Przy krótkim wyjeździe do Kanady lub Meksyku można wrócić z tą samą kartką i wtedy nie jest wbijana następna pieczątka. Tak przynajmniej było kilka miesięcy temu.


Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 14:26 | 19.02.2009

Zapomniales wspomniac o bardzo waznej kwesji mnianowicie o wizie amerykanskiej. Wszystko zalezy od tego jaka wize autor watku bedzie posiadal.


viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 15:08 | 19.02.2009

Tak, oczywiście musi być wielokrotna. To dotyczy wiz B1/B2 wielokrotnych, jeśli ktoś ma jakąś inną nietypową, to musi się dowiedzieć szczegółów w konsulacie lub podczas odprawy po przylocie do USA.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl