Forum dyskusyjne

Przyzwoitość

kategoria uwagi do forum i serwisu

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 07:58 | 19.02.2009

Wiem, że nikt tego tematu nie lubi, ale niestety jestem zmuszony przez działający tutaj kotrwywiad Globtroter Social Club do zadania publicznego pytania: Dotyczy użytkowników "dominkom" i "marcopolis": Jak to się stałó, że publikujecie z tego samego IP??? Mogę zrozumieć, że... razem tylko mieszkacie, korzystacie z tego samego komputera i normalnie na tym bym moje pytanie skończył, ale.... Po co sobie nawzajem oceniacie zdjęcia?????? To po prostu NIEPRZYZWOITE moim zdaniem :-((. Czy mam prosić nasz kontrwywiad o sprawdzenie pochodzenia tych zdjęć też??? :-(.
Podpisał: Czepialski

usunięty/nieznany 08:23 | 19.02.2009

Clone attack part II :):) Jak widać są na globie "grupy wsparcia" - nie tylko GSC:):):)

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 09:15 | 19.02.2009

niezły z Ciebie obserwator..:)nigdy bym na to nie wpadla:)

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 09:34 | 19.02.2009

Czy Ty na nartach z laptopem zjeżdzasz? - Znaczy słyszałam, że na komórce stukasz ale takie szczególiki wychwycić - gratuluję. ( Nie wpadnij na drzewko oby ;-)))))

usunięty/nieznany 10:10 | 19.02.2009

AMKB to pierwszy śledczy portalu - swoją drogą podziwiam, że nadal Ci się chce... mnie się przeszlo gdzieś w 2007 :):) ale wtedy klonów to było zatrzęsienie :):)

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 10:14 | 19.02.2009

Tylko nie życzę sobie porównywać do ilości z moimi grzybkami :((!

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 18:39 | 19.02.2009

Czy to, że mamy jeden komputer to nas wyklucza. Każdy ma swoje zdjęcia i je przedstawia. A że oceniłam parę zdjęć Marcopolis oraz wiele innych i to według tego jak mi się podobają to jest coś w tym złego. Widzę, że i mnie oceniają przeważnie te same osoby ale tylko część z nich wyjątkowo stronniczo, bo tylko od nich dostałam pały. Marcopolis też ocenił tylko kilka moich zdjęć a nie wszystkie oraz nie wszystkie na 5. Powinni się wstydzić Ci, którzy wszystkie moje zdjęcia oceniają na 1 i 2. I zapewniam, że dominkom i Marecopolis to są dwie różne osoby, w różnych trerminach nawet się zarejestrowaliśmy, a że często podróżujemy razem co w tym złego, zdjęcia robimy osobno nawet innymi aparatami, Tym, którzy ocenili powyżej 2 bardzo dziękuję
dominkom

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 18:53 | 19.02.2009

Gdyby to wyjasnienie pojawilo sie na poczatku, oczywiscie bysmy zrozumieli. Musicie zrozumiec, ze od czasu do czasu do czasu zalewani tutaj jestesmy klonami ktorzy oceniaja w sposob zlosliwy. wyjasnienie przyjelismy tylko to nam sie nalezy slowo PRZEPRASZAM. i przyjmijcie zasade nie oceniania siebie nawzajem :-).

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 18:59 | 19.02.2009

Dominkom ,tutaj zdarzają się bardzo niesmaczne sytuacje,dlatego powiedzmy,bardzo duża grupa ludzi chce zrezygnować całkowicie z ocen,w miejsce ocen,chcielibyśmy rozmawiać,a nie bezmyślnie klikać,takich ludzi(coś w tym stylu) zaczęliśmy nazywać klonami lub klikaczami,zwróć uwagę,że sporo osób nie ocenia prawie wcale,a właśnie kilka jest z tym tikiem KLIK i dalej :(( Dlatego AMKB zwrócił uwagę tylko,nie chciał nic sugerować,ale sama jak się zastanowisz to może przyznasz nam rację :)) Pozdrawiam :))

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:59 | 19.02.2009

geee dobrze ze moje dwa koty 3 psy i papugi sztuk 7 nie sa zarejestrowane bo bym zostal krolem globtrottera :-)) a co kazdy moze miec swoje zdanie !!!

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 19:24 | 19.02.2009

Ja też dziękuję za wyjaśnienie nie będziemy się oceniać, zrobimy to w domu, ale mamy jeden komputer i każdy w domu z niego korzysta a są jeszcze dwie osoby, na szczęście nie zainteresowane zamieszczaniem fotek. A dobrze, ze mi wyjaśniono to klikanie, bo niektórzy naprawdę się nie zastanawiają, więc po co stawiają pały, dwóje, kiedy inni czwórki. Ja nie chcę być królową globtrotera i myślałam, że jest tu fajnie pokazać swoje fotki, dać opisy tras, a teraz to się boję nawet bo znowu ktoś mnie może posądzić o plagiaty czy coś gorszego. Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienia i myślę, że nie zrażę się tą nagonką na mnie.
Dominkom

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 19:37 | 19.02.2009

Dominkon ! Dzięki za zrozumienie :)) A czym masz się zrazić ?? Na większość już to nie działa,jak mają ochotę to niech klikają :))) Tyle ich !!! Nie przejmuj się ocenami !!! Lepiej sobie dołącz do nas na pogaduchy !!! :)))

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 19:48 | 19.02.2009

Tak też zrobię miła z Ciebie dziewczyna, nie tylko są przecież zdjęcia

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:53 | 19.02.2009

mila to moze i ona jest ale nie dla wszystkich :-)))) i takiego klikacza czlowiek na wlasnej pierwsi wychodowal !!!!

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 20:04 | 19.02.2009

emski, bądź miły dla Barb, bo znów się obrazi!!! ;) czemu Wy dwoje się dogadać nie możecie, a przez chwilę wydawało mi się, ze się lubicie, a Wy jak pies z kotem.. o! i to się zgadza, Barb ma psa, to Ty emski musisz mieć kota!:))))
a dominikom cóż, albo przejdziesz chrzest bojowy (nagonka ze wszystkich stron) , albo nie- polecam to pierwsze!:) ja tu już rok prawie i dobrze mi;)) a alergię na nisko oceniających mam wciąż, ale wartościowe dla mnie jest to co mogę zobaczyć i czym mogę się podzielić i tego próbuję się trzymać:)
A klonów to my rzeczywiście nie lubimy- po to IP zostało pokazane, mieliśmy tu już raz taką (ponoć) rodzinę z jednego IP, co zaniżała oceny, publikowała plagiaty itp.... i temu niektórzy tacy waleczni. No właśnie AMBK spokojnie:) ale czuwaj!!;))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 20:08 | 19.02.2009

Kota to on ma !!! Ale w głowie !!! Glina mu się spodobał !!!:( Emski nic się nie bój,nie ważna płeć,ważne jest uczucie !!!!! :)))

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 20:21 | 19.02.2009

Zrobiło sie tak miło,to teraz barbi zaprasza na pączki;)))

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

usunięty/nieznany 20:39 | 19.02.2009

dominokom, no to witam w klubie pierwszy boj juz za toba. kazdy ponoc to przechodzi, choc mnie wyjatkowo ciezko sie bylo przebic tu. ile sie opyskowac musialam, hoho... emskim sie nie przejmuj wogole... on amerykaniec juz od dawna to wogole chlopina wyczucia nie ma jak sie z kobietami obchodzi. ostatnio nawet moje i barbi zdjecie z Luizjany wrzucil a swoja twarz sprytnie wyretuszowal ;))))) ze niby co chcial tym pokazac??? nikt do tej pory nie wie...

haha, a tak na powaznie to trzeba nam wiecej osob ktore sie nie boja powiedziec, skomentowac, czasami odpyskowac jak jest nagonka niesprawiedliwa jakas... oceny sa moim zdaniem totalnie niezrozumiale i dopoki istnieja niestety chyba trzeba sie nauczyc je ignorowac...

A poki co poznaj nasza paczke: ja jestem nowa wiec przedstawie wszystkich w taki sposob na ile ich poznalam:

AMKB - usilnie probuje byc Prezesem Rady Nadzorczej naszego klubu. Nie bylo jeszcze oficjalnego glosowania ale ma chlop szanse bo sie udziela we wszystkich organizowanych konkursach, loterie nawet zaplacil z wlasnej kieszeni (w regulamin tej loterii radze sie nie wczytywac bo to wtedy na korzysc AMKb nie bedzie pisalo)

emski - kolejny amerykaniec, dobry do potyczek jezykowych i do fotografowania szarkow (potoczne okreslenie tychze wyzej wymienionych amerykancow na kobitki - zdjecia z kobitkami), lepiej z nim nie zadzierac bo potrafi mocno dogadac... generalnie leje na wszystko i nie przejmuje sie niczym...

Barbi - nasza globtroterska grzybiarka, ponoc ma wysmienite przepisy na przetwory z grzybkow ale mi sie nie udalo jej jeszcze namowic zeby przekazala jakies tutaj... czesto jest smutna, glownie przez innych globtroterowiczy tudziez brak sezonu grzybiarskiego... generalnie jest to nasza osobista gwiazda, jak znika na chwile to sie robi grobowo...

marianna - do rany przyloz, lwica ktora potrafi dzielnie walczyc o swoje. Lepiej nie stawiaj jej jedynki na zdjeciach z Kozami bo ja tez wtedy sie postawie za nia, pieknie fotografuje przyrode i sprawiedliwie ocenia fotki...

ziutam - druga z naszych slawnych grzybiarek - rywalizacja z barbi ostatnio byla mocna, poczekajmy na sezon wtedy dopiero beda dziewczyny walczyc ostro... ziutam jest jedna z najmilszych tutaj osob ale jak jej zajdziesz pod skore to potrafi byc bezwzgledna...

beakal - nasza specjalistka od bieszczad ;)))) z reguly unika klotni i wszelkich sporow przez co pozostaje chyba jedna z najbardziej neutralnych czlonkim Elity...

hightravel - facet ktoremu nie brak adrenaliny, ktory znajduje ja w kazdej sytuacji codziennej, jak jego ksywka wskazuje chlopak lubi byc HIGH, wspinaczka i takie tam (mam nadzieje ;) jako pierwszy nauczyl sie porzadnie pisac moja ksywke przez Q, porzadny facet ;)

spid - osoba ktora mnie na poczatku najbardziej denerwowala, postawil mi kilka dwoj i znikal jakby go nie bylo... wlaczylismy ostro zeby zaczal sie udzielac wiecej, komentowac i okazalo sie ze ma nawet chlopak poczucie humoru o czym swiadczy jego walentynkowe zdjecie, ktore niestety usunal... generalnie jest uwazany za Krola klikaczy, dazy do uzbierania calej polki przewodnikow... w chwili obecnej zregenerowany spid udziela sie coraz czesciej, blyska humorem i chyba nawet zaczal sprawiedliwiej oceniac zdjecia :)))

Roberto - nasz nadworny rowerzysta ktory poczatkowo pomylil globtrotera z nasza-klasa i zaczal obrzucac nas fotkami swojej rodziny. postawil jedynke mariannie za jej koze walentynkowa. czym doszlo do globtroterskiej wojny ale teraz sie probuje regenerowac i nawet wrzucil kilka fotek z widokami ;)))) generlnie wszyscy go podziwiaja za jego hobby a i on teraz uczy sie zrozumienia dla innych form transportu ;))))

Promyczek - slodka Kinia, nie udziela sie za bardzo natomiast ma niezle zadatki na klikacza, ocenia namietnie wszystkie zdjecia ktore wpadna pod jej myszke. troszke czasami puszcza glos ale potem znowu milknie, brak jej odrobine sily przebicia a szkoda bo wniosla by troche promyczkow slonca do naszej grupy ;)

Mike30 - facet z krwi i kosci, jak cos powie to powie i koniec. podejrzanie czesto przebywa na ukrainie i ma znajomosci na granicy ;)))) nagminnie nabija sie ze zdjec z grzybami i psami choc tak w glebi duszy jest romantykiem bo ostatnio wymyslil konkurs na zachod slonca ;)

swift - uczulony na fotki zwierzat w zamknieciu, sam potrafi godzinami czekac na ta jedna chwile coby sfotografowac lecacego ptaka. ma fajna stronke internetowa i fajne hobby...

teddy - facet ktory pojechal do chin po to zeby zadne z nas wiecej nie musialo ;))))) jego zdjecia reportazowe mowia same za siebie, jako jedyny tutaj obfotografowal takze zime w Londynie, mysle ze powinien gdzies swoje zdjecia zaczac wysylac ;))))

cichy - kolejny co sie oburzyl jakoscia zdjec na portalu, troche zaczal dyskutowac ale co bedzie dalej to sie okaze...

to tyle z pamietnikow Swiezyzny ;)))

jak kogos ominelam to przepraszam, dopisze potem, a jak komus nie pasuje co o nim mysle to zapraszam do dyskusji ;)))))

aha, zapomnialam o najwazniejszym - dominokom - zeby dolaczyc do klubu absolutnie nie mozesz wziac powaznie powyzszego i zakupic rozowe okulary ;))))

Pozdrawiam

Paula, Ktora sie Wlasnie Wszystkim Narazila I Nie Wiadomo Jak Dlugo Tu Jeszcze Bedzie ;)))))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:38 | 19.02.2009

ani plec ani uczucie ..... tylko ilosc alkoholu we krwi sie liczy :-))) z brakami w plci mozna nadrobici :-)) a uczucia no wlasnie z tym gorzej u mnie na codzien :-))

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 20:51 | 19.02.2009

Dzięki za ten kociołek, mam się na baczności i nie wlecę do tego kociołka jest tu gorąco dla mnie chociaż lubię tropiki

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 21:05 | 19.02.2009

Paulinqa to nie koniec,dodaj jeszcze,ze szampan sie konczy i czekamy na świeżą dostawę;))) Pozdrówki dla Was;))

usunięty/nieznany 21:09 | 19.02.2009

lol, zapomnialam o fotoleszku... mam nadzieje ze sie nie pogniewa... choc w sumie jego za dobrze jeszcze nie znam.. wiem ze lubi kwaity i kwiaciarnie... i chyba nasza barbi tez lubi.... sza... nie wiem sama...

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 21:15 | 19.02.2009

Szacun Paulinko ! milo sie czytalo, zabawnie ,,a o to przeciez chodzi -BIG SMILE (:))))))))))))))))))))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 21:50 | 19.02.2009

No to Paula odwaliłaś pracę domową.
Niech no tylko ktoś spróbuje to z tąd usunąć !!!!!!!
Witamy Świeżynkę.

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 21:18 | 19.02.2009

z tego wszystkiego panie tego tam tego - litery mi sie pokickaly co ja pisze? co ja pisze ? PaulinQo- przeciez (:))))) Qurcze czlowiek po tym szampanie to juz zapomina jak sie stuka

usunięty/nieznany 21:16 | 19.02.2009

masz szczescie ze tego szampana znalazlam w pore, inaczej nanioslabym poprawki spore ;)

usunięty/nieznany 21:56 | 19.02.2009

Paulinqo - pij i nanoś te poprawki:):) poczekamy na szczerą listę :):)

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 22:03 | 19.02.2009

Do tej pory to błotem się rzucało a jak portret ktoś nakreśla to jak się przymilają.

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:15 | 19.02.2009

nommm ! topory wojenne zakopane,,,, czas uczty przecie ! Waszmosci !!! bawmy sie ! jedzmy! pijmy ! czym chata bogata !!

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 22:20 | 19.02.2009

Zgoda buduje, nienawiść ruinuje, więc rozsądek zwyciężył, ciekawe jaka następna afera, aferka?

usunięty/nieznany 22:27 | 19.02.2009

kolejne sa w trakcie niestety..... :).... ale nic to

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 22:27 | 19.02.2009

Hightrawel.. (kurna jak to trudno napisać).. wrzucam coś na ząbek ...

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:41 | 19.02.2009

OK ! komu w droge temu czas ! komu w droge temu trampki , nawshledano ,paka , auwidersein, daswidania, co zlego to nie ja, jak sie rozstawali to po jeszcze jednym .................i to by bylo na tyle rozmawial z Wami nieslubny syn wodza apaczow ,,PEPEG z gumy, ktory napisal taki tryptyk pod tytulem , Noce hieny ,Dzien szakala i Poranek smierdziula ! No i karaluchy pod poduchy ! .................... jutro czacha paruje !!!!!!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 22:43 | 19.02.2009

No i mam wrażenie, że dzisiaj to ja gaszę światło. DOBRANOC

emski dołączył
13.12.2003

emski 23:00 | 19.02.2009

dominkom dobra rada... tutaj najlepiej byc cichociemnym popatrz na sciane placzu spadaja zdjecia z nieba od takich cichociemnych ludziska nie wiedza kto to co to daja piatki reszta nie wie co jest grane a wiec sie boja i tak wisi taka kupa na scianie tygodniami az ja kurz pokrywa cichociemny tez sie boi odezwac bo i po co sie narazic a rezszta wali tez kupy kwiatkow grzybkow motylkow i szalenstwu nie ma konca :-)) tak ze jak w tym dowcipie z goralem masz dwo wyjscia :-))

usunięty/nieznany 23:09 | 19.02.2009

no ladnie ladnie, ja tu swojego meza uspilam coby z wami dluzej posiedziec a wy sie juz rozlazicie... ehh.... dobrze ze jutro piatek ;))) Dobranoc... klikacze na noc :P

usunięty/nieznany 12:28 | 20.02.2009

wymyslilam nowa ksywke na Hightravela bo to pisac nie sposob w calosci i to wieczorem i po szampanie... wiec siedze dzis z rana i mysle i mam: Hajek :)))) no wiec chyba cie tak przechrzcze, ale wpierw zapytam bo w koncu sama sie tak sralam z tym swoim Q to teraz podpasc nie chce za jakas obraze ;) no to jak? Hajek ujdzie?

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 13:07 | 20.02.2009

Fajnie ,ale komuś literówka się walnie ? :))))))))))))))))) !

usunięty/nieznany 13:10 | 20.02.2009

to o czym myslisz to przez CH sie pisze... Mysle ze Hajek powinien bardzo uwaznie sprawdzac jak kto pisze Hajek tak jak ja sprawdzam Q i G... zreszta Hajek sie jeszcze na Hajka nie zgodzil...

a ty madralo masz lepszy pomysl coby go tu jakos zdrobnic???

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:14 | 20.02.2009

Maszynką do mielenia mięsa....

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 20:44 | 20.02.2009

dzieki Paulinqo za inicjatywe obywatelska !ale cos mi sie zle to kojarzy !:(( Barb ma slusznosc mozna sie latwo pomylic ! a wtedy to juz niezdzierze !!!! a takze cos mi to sie z prochami zbiega ( a nie jestem fanem takich odlotow ) ale nie poddawaj sie moze cos innego ? :))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 20:50 | 20.02.2009

Hightravel gdybyś dodał osobiste foto,to bardzo szybko cos by się znalazło ! A tak to sama nie wiem czy ta propozycja nie jest fajna :))))) !

usunięty/nieznany 20:48 | 20.02.2009

chlip... pomysly sie wyczerpaly... wiem... moze skopiuje cos od grizzliego... zaraz, zaraz... nie da rady, w koncu to on kopiuje od wszystkich.... hmmm

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 20:52 | 20.02.2009

Dobra. Czekamy na foto osobiste. DZISIAJ

usunięty/nieznany 20:55 | 20.02.2009

foto by pomoglo, jestem za ;)))) mozesz mi na maila wyslac, ja rozprowadze ;))))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:00 | 20.02.2009

Bardzo pozytywnie odebrane będzie w bieliźnie,wskazane są bokserki !!! :)

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 21:41 | 20.02.2009

unfortunate idea ! nic takiego nie posiadam , oraz jestem niezbyt fotogeniczny chyba ze w stroju Ninja ( to jest pomysl) ale takowego tez nieposiadam Sorki ale nici :((((

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:44 | 20.02.2009

Jak chcesz !! Ale hajek ??? przedstawić mam opcję w razie literówek ?:)))) Ale brzmi ok. !

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 21:44 | 20.02.2009

a tak wogole i w szczegole nikt mi foty nie trzasnal wczoraj na naszym party ??????????nie wierze sami pstrykacze i pstrykaczki nikt nie wzial aparatu SHAME!

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:47 | 20.02.2009

Jak chcesz,ja wykładu nie powinnam robić,ale jest taka opcja samo...cos tam :))) to co ? Zostajesz hajek ???

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 21:56 | 20.02.2009

ACHAAAAAAAAA ! MAM POMYSL !!!!!!!!!!!! zabiegam o zmiane jednej literki zamiast < H> please ! < R > moze tez byc bardziej zmodyfikowane ha !!ha MG _zywnosc , ale co tam ! jeszcze jedna literke prosze oz miane< A >na <,O> zgoda?????????

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:01 | 20.02.2009

Barb ja mam tylko strigi ! i ponczo ! oraz stroj Borata ale juz w nim wystapilem na popijawie u Pulinqi na jachcie dwa razy w tej samej kreacji nie wystepuje !

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:00 | 20.02.2009

Raczej nie widzę takiej opcji :(( Sam sobie zaszkodziłeś :( Teraz tylko foto,albo hajek :((( !Bedzie foto to pomyślimy :((

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:03 | 20.02.2009

jestes bezwgledna ! taka dusza towarzystwa a tu druga strona medalu lwica :))))))))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:08 | 20.02.2009

Nigdy nie byłam i nie jestem duszą towarzystwa !! Zawsze robie to na co mam ochotę i wtedy kiedy mam ochotę :) A że inni tak to odbierają :)))))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:30 | 20.02.2009

Barb ale w mojej opinii jesli Cie taka interesuje jestes OK ,a dusza towarzystwa to jest pozytywna opinia ..

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:36 | 20.02.2009

U mnie nie da rady punktów sobie nałapać :( Ja zawsze !!! robię to co chcę!!! A tak prawde powiedziawszy to Ty żadnego chrztu nie przeszedłeś :(( Głupio jakoś tak:(( Dziewczyny równo są przysposabiane,to dlaczego Ty masz być pokrzywdzony ??? :(((

usunięty/nieznany 22:35 | 20.02.2009

juz wiem - Hajek albo Borat, wybr twoj ;))))))

usunięty/nieznany 22:38 | 20.02.2009

Hajek vel Borat - wyslij zdjecie w kostiumie Borata tym co miales sie na lodce przebrac w niego a zaslaniales sie ponczem caly czas i kapeluszem.... wyslij taka fotke a my juz sie naradzimy co z tym fantem zrobic ;))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:38 | 20.02.2009

To drugie też przy literówce :))))) Ale ja innej opcji dla niego nie widzę !!!!

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:43 | 20.02.2009

ja sie nie migam !!!no wiesz??? starego wrobla na plewy ??? Barb ja jestem wolny strzelec no i jak to P. Kwiatkowska powiada zadej pracy sie nie boje ! Barb co to za nietypowy nastroj ????wiosna idzie bedzie dobrze!!!!!!!

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 22:47 | 20.02.2009

ale stroju Borata juz sie pozbylem przehandlowalem go za kapelusz i mam na dzien dzisiejszy tylko kalepusz !!! ale jaki??????

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:56 | 20.02.2009

Jak masz kapelusz to juz jest ok. Resztę p.emski objaśni :( Miał taki pokaz,możesz u niego w galerii znaleźć,wystrzałowo wyszedł :) A Ty z jednym, sama o bisa będę się darła :))) Bardzo miło,podoba mi się w jednym kapeluszu :)) !

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:05 | 20.02.2009

no nie dziewczyny co WY !!!! Love Prade ??? ja jestem cichutki gosc, do rany przyloz,QURNA - sopko luz ,,,, ale toooooooooo , toz to Kopernik w grobie sie przekreci !!! mowilem juz jestem niefotogeniczny cialo juz nie takie jak kiedys,,,,, nic ekscytujacego tylko wspomnienia pozostaly bardzo mi milo ze takie zainteresowanie ,ale moim zdaniem nutka tajemniczosci jest bardziej ciekawa niz REAL !!!!

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:03 | 20.02.2009

A na tyle to mu pozwolimy chyba wybrać ? :))))))))))))) Gdzie ? czy na głowie,czy.....

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:09 | 20.02.2009

Sam zaproponowałes !!! Teraz nie czaruj ,dawaj a my ocenimy ! Jak to jest z tym ciałem !!!!

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:25 | 20.02.2009

odwiedzielem emskiego katy myslalyscie pewnie o tej fotce z dwoma kapeluszami ? ale ja mam tylko ONE ! no i jeszcze nie taki okazaly jak Mr Emski ,,,, musze tam czesciej zagladac jest na czym oko zawiesic :))))))

usunięty/nieznany 23:29 | 20.02.2009

ale nie taki okazaly na glowe czy nie? nie czaje... wyrazj sie jasniej... chcesz na glowie - dla mnie spox, chcesz nie na glowie... wybierz gdzie go nalozysz wiec... wybieraj rozsadnie bo masz aby jeden.... kapelusz...

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:32 | 20.02.2009

My nie jestesmy aż tak wymagające !!! Może być jeden ! Tak jak powiedziałeś!!! Ok .co się czaisz ?

usunięty/nieznany 23:34 | 20.02.2009

no i nie przejmuj sie nie bedziemy oceniac... my tylko chcemy ci ksywke wymyslic ;))))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:44 | 20.02.2009

taaaaaaaaaaaaaaaaa wtedy zostane moze kapelusznikiem ?????????wole jednak z dwojga zlego tego Hajek ,,,,wolalbym ROJEK ,,,,,,,ale coz WY tu decydujecie ,,,,

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:46 | 20.02.2009

Wiesz że w takim wypadku nie dotrzymałes słowa ? Też mozemy zmienić Ci ksywkę :((( Ale jakie beda tego konsekwencje ?????

usunięty/nieznany 23:47 | 20.02.2009

mi sie Hajek podoba bo nawiazuje do obecnego - spolszczone i skrocone :))))))) jestem genialna, wiem ;)))) cmok

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 23:49 | 20.02.2009

Nie ja tego nie akceptuję,on sam złamał zasady !!! Nastepny co nas chce wyrolować ? Powiedział że ma kapelusz i co ???????????????

usunięty/nieznany 23:58 | 20.02.2009

z tymi chlopami to tak zawsze... naobiecuja kapeluszy najpierw, potem sie okaze ze aby jeden a potem to nawet pokazac nie chca..... mial szanse na lepsza ksywke np Bosman, Papaj, albo cus, a tak bedzie Hajek ;)))))

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 23:57 | 20.02.2009

Barb litosci !!!!!! innym razem,,,,, kapelindra uzyje!! ja juz spadam , mam jutro przeprowadzke zalamka ! :(((( ale dam rade :))) wieczorkiem zerkne co postanowilyscie :))) Licze na wyrozumialosc Barb ? BE HUMAN !!!!!!!!!!!!!!!!! PAPAPA !!!! KARALUCHY>............................

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 00:02 | 21.02.2009

Nastepny się nam trafił :((( Jak mnie to każdy oglądał !!! A sami nic :((( Smutne bardzo smutne :((( Ciepłe nogi czekają !!! :) Pa !!

usunięty/nieznany 00:05 | 21.02.2009

a ja ide dla odmiany cos podrozniczego dodac dla marianny ;)))) papatki

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 00:15 | 21.02.2009

no Barb JA NIC NIE OGLADALEM SORKI:(((

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 09:38 | 21.02.2009

Twoja strata !!! Ale fotka moja była !!! Mam świadków :)) A Ty pękasz i tyle !! :(

dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 10:18 | 21.02.2009

zaraz Wam pokażę kolekcję kapeluszy, taki show, można skopiować, ale oczywiście model nie fotkę

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 13:04 | 21.02.2009

oczywiście jak ktoś jest nowy to już nie ma możliwości zobaczyć twojego zdjęcia :(((((
i wogóle szkoda że zdjęcia przy nickach są takie małe mało co można zobaczyć :)))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 14:14 | 21.02.2009

Cichy !! Przeczytałeś tekst wyżej ? To nie prowokuj !!! Fotek dwa razy nie dajemy :((( Takie są zasady !!! Przez klikaczy usunęłam je :(( Nie zostałam doceniona !!! Ale miło że chciałbyś POPATRZEĆ :))))))))))))))))))))

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 17:20 | 21.02.2009

oczywiście możesz mi przeslać na priva ;))))))

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 18:19 | 21.02.2009

Wedle życzenia :) Mówisz i masz ! Sprawdź pocztę :)) Tylko nie marudź więcej!

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 21:15 | 21.02.2009

sorry jeszcze tylko chwile pomarudzę
NIC NIE MAM NA POCZCIE AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 21:48 | 21.02.2009

Ale spryciul jesteś :))) Co podoba się ? Nie jedno musi wystarczyć ! Ciesz się ze dostałeś !! Jak się inni zwiedzą to ja mam przechlapane :(( Siedź cicho i nikomu nie mów :))))

cichy73 dołączył
04.02.2009

cichy73 21:55 | 21.02.2009

ale ja naprawde nic nie dostałem !!!!!!!!!!!!:(((((((((((((((
spróbuj jeszcze raz przesłać

barbzurawska dołączył
20.10.2008

barbzurawska 22:09 | 21.02.2009

To chyba jeszcze nie doszło :)) Albo po drodze ktoś przechwycił ! O zgrozo ! A jezeli faktycznie tak sie stało ???? Lepiej już nie będę wysyłać:))) Pozdrawiam!!

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 07:57 | 15.10.2009

Ech ,on zawsze musi nawywijać, Trzeba by mu łomot sprawić !! :))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl